Cpi Formula ROX LC

Połełka ładna wg mnie lepiej wygląda niż chrom :smiley: nie świeci się tak planujesz coś wsadzić do niego jeszcze ?

ladny mozesz wlozyc jedno biale lusterko F1 Bedzie ladnie się prezentowac :slight_smile:

hmmm… co planuje…

w sezonie jak będzie kasa to lampe koso led i moze sprzegło rms racing pro i dzwonek jakis , lustro f1 carbonowe albo białe i moze licznik rowerowy

no no no niezla polerka :smiley: kolega w matrixe tez się wziol za wydech ciekawe czy mu tez tak wyjdzie :smiley:

projekt padł szkoda bo ciekawie się zapowiadał

A skad ty możesz wiedziec czy padł czy nie?? Moze Sebek nie ma na razie kasy i nic nie robi albo robi tylko nie pisze.

Dlaczego padł?! Niemam fundyszy, a poza tym optycznie niemam juz nic do roboty, a jakas mechanmika będzie najpewniej około wakacji

[ Dodano: 16-04-2009, 15:57 ]
Elo elo…
jako ze rozjebało mi pierscien i tłoka ale cylkowi nic się niestało jestem zmuszony kupić tłok, nominał

i tu moje pytanie: czy ten tłok będzie ok??!!

http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?products_id=2465&osCsid=7fa4cc46e6d200c12fbafee8a5266d23

proszę o wypowiedzi

moim zdaniem będzie ok w końcu to nie tłok z allegro tylko tnt

Sebek już zamówil tłok ale nie wiem jakiej firmy, w poniedziałek pewnie już złozy go.

O kurde, niezły skuter. Naprawdę fajny ,a rzecz która najbardziej mnie ucieszyła, że podrzuciłeś mi super pomysł żeby zrobić polerke tłumika;)

Super skuter ^^
Ale te dziury koło wlewu paliwa lepiej by wyglądały jakby były zaszpachlowane niż z tą siatką :stuck_out_tongue:
tylko potem małować by trzeba było albo jakąś naklejkę ;p

Zamowiłem tego tłoka tnt, w poniedziałek paczka powinna przyjść, to postaram się poskładac cpi.
Co do dziur koło wlewu, to kiedyś to zaszpachluje jak cpi się będzie kwalifikowało do małowania, bo na razie się nieopłąca tego robić.

Extra Skut. :smiley:
Podobają mi się kolory, a czerwone felgi dodają charakteru skuterówi :smiley: Oby tak dalej :P:D

i jak ten tłok TNT , zamontowałeś?

Ciekawe czy tłumik ci nie zardzewieje. Mój technigas po zdarciu lakieru zaczął rdzewieć.

Cpi już śmiga na nowym tłoku :stuck_out_tongue: Co do wydechu to jak się go pasta polerska wypoleruje i co jakis czas się poprawia to nie rdzewieje.

tak, tłoka załozyłem w poniedziałek, zrobiłem juz ok 60km na “docierce”, jak na razie w miare dobrze chodzi

co do wdechu to nierdzewieje, jedynie złapało go lekko od strony koła zaraz przy kolanku, ale papier 800 i niema sladu

takie foty z wczoraj, bez plastików jeszcze


heh, w tle kumpel baotianem na jednym xD


noi jest jeszcze naklejka scooter tuning is not a crime xD :stuck_out_tongue:

fajnie wygloda tak sportowo xD to malowanie się fajnie komponuje

panowie pomórzcie, narodził się jakis problem, poskłądałem to, pojezdziłem 50km tak spokojnie cisnałem go na chwilke pare razy predkosc dochodziła do 75km/h, z dobrym przyspieszaniem, a tu nagle cos się zjebało i teraz jedzie niecale 65 i z wielkim mułem, ledwo co się rozpedza, a rusza z dosyc wysokich obrotów. mam rolki 6g sprezynki hebo czerwone i centralna malossi zołta.
powiedzie czego to mozre byc wina, czy moze to byc przez źle paliwo, bo gdzy zalalem na stacji to tak z 10km po tym to się zaczeło robic, abo przec co, czy sprezynki sa zatwarde, ale jeśli wczesniej chodził dobrze?!

błagam pomorzcie bo jestem załamany, ledwo poskładałem a tu juz cos chuj strzelił

Zobacz w sprzęgło i dzwon jak grzebłeś ostatnio to to sprawdź ale myśle że to paliwo jakieś lewe miałeś :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: