Cpi Formula ROX LC

Mafioz napisał:

te wakacje jakieś takie pechowe dla cylindrów xd mój też powoli ginie :<


Przyłączam się do tej wypowiedzi :

No ja tez moj tez pada robie szlifa własnie. Nie chce 70 juz za duze koszta xD

A tu ewidenta wina siwego. Zle złożył xD

hehe moj tez czeka na nowy tloczek xD a ile ci ten airsal trzymal ?? i to t6 czy sport ?

to t6 do cpi/keway niewidziałem sporta, przynajmniej w pl, wytrzymał ~700km

teraz czas pobudzic do zycia serie cylinder i pierdole tuning :stuck_out_tongue: ten silnik nie jest zadobrą bazą do tuningu (cpi/keway)

Borek02 nie wiń za to siwego bo się chłopak zamknie w sobie xD

to nie moja wina przegrzales i tyle!!! :wink:

Oby mi się nie zatarł! Bo się chyba :573: albo zrobię tak jak ma w avatarze ten koleś co się chłopek beną polewa i się podpala!!! <hahaha>

Ile kosztował cylek?

jak 700 km to widac ze racing xD ale trochę slabo… pewnie za mocno w pizde mu dawales ;)) ja juz 3 tlok bede zakładał do mojego teraz :stuck_out_tongue_winking_eye:

no własnie mogę wam powiedziec ze wcale nie tylko przegrzanie :confused: Gadalem z kolega który sklada skutery non stop. I nawet na LC takie rzeczy siędzieja:) Nie polecam tego cyla nikomu. Po prostu tandeta.

Borek02 napisał:

no własnie mogę wam powiedziec ze wcale nie tylko przegrzanie :/ Gadalem z kolega który sklada skutery non stop. I nawet na LC takie rzeczy siędzieja:) Nie polecam tego cyla nikomu. Po prostu tandeta.



No ale cena tez moze mowic sama za siebie bo ten cyl jest tani :P


Danielson ten cyl to nie jest racing tylko sport/midrace

Czemu ten cyl tandeta :shock: :shock: :roll: ja tam jakos ponad 2 k na nim zrobilem zanim go nie sprzedałem a keeway szedł jak głupi na nim i wcale go nie oszczedzałem :stuck_out_tongue:

ja juz bede 4 tłoka zakładał :confused: no ale cóż jaka cena taki wyrób xD

Mafioz napisał:

te wakacje jakieś takie pechowe dla cylindrów .




hahahahah ja od czerwca juz 3 hahahahhaah

Moge Ci sprzedać Manstona bez tłoka tanio :smiley: Takie pocieszenie :smiley: (jeszcze nie dotarty dobrze)

nie dzieki, z checia kupiłbym malossi sporta/ metrakita/polini sporta :stuck_out_tongue: jakby ktos cos miał to pisac ;p

Tak wsadz znowu 70ccm i będzie to samo co z airsalem:P

mam stage 6 sport bez tloka na sprzedaz :slight_smile: szkoda tego cylindra :stuck_out_tongue:

noras z toba to ja juz kiedys interesy robiłem i mnie wychujałes ;p nieche juz alu, chce zeliwo ;p

Jak ci się alu przegrzalo to zeliwo tymbardziej ci się przegrzeje wiec bierz lepiej alu ;)) i nie katuj tak

ale zawsze wtedy zrobi szlifa i będzie wiedział gdzie jest granica przegrzania na następnym tłoku już nie przesadzi ;p

no własnie Mafioz, oto mi chodzi