Cpi Formula ROX LC

siwy_fact sylikonu nigdy nie za duzo xD :stuck_out_tongue:

karp, akurat tam za dużo bo wchodzi do wnętrza skrzyni korbowej :confused: i jest nie fajnie :frowning:

ja w ogóle nie dawałem sylikonu jak skręcałem.

Ja u sb dawalem tez tyle sylikonu i jest git. A po za tym ten silnik byl seryjnie zlozony na sylikonie i tez wychodził do skrzyni korbowej.

Dobra zaczynamy fotorelacje :wink:

Tłok na miejscu - pierwsze zabezpieczenie:


drugie:


tłocur w cylu:


cyl z glowicą:




silnik z wydechem:



silnik w ramie :mrgreen:





Jutro filmik z first run :wink:

tak to jest zostawic jakuba samego z silnikiem w kawałkach, ale nie ukrywam ciesze się, jutro odpał

Szybko ci to poszło możesz mi napisać ja sprawnie wyjąc silnik z ramy tzn co odkręcać bo sam będę robil i slyszalem że cięzko jest samemu go wycciągnąć ? ?

Sebek chyba zaskoczylo cie to ze silnik w ramie juz jest :stuck_out_tongue:

Samemu nie wyciagniesz, musisz wszystkie wezyki od gaźnika odpiąć odkrecic go z ramy oczywiscie, linke od hamulca, mase, kabelki od zaplonu itp. jedna osoba musi tzrymac skuter za tym a druga musi wyciągnąć silnik i podstawić krzesło.

Siwy nie zgodzę się z tym że samemu niemożna wyciągnąć, ja wszystko poodkręcałem z boku miałem klocek, dźwignąłem rame przestawiłem ją na bok na klocek a silnik stał dalej na stopce, składałem też sam :slight_smile:

Mozna samemu wyciagnac bo ja sam robiłem jak zakładalem tłoka tnt, ale jest trudno, lepiej jeżeli jest druga osoba, zawsze lżej

Dzięki za porady to sebek jutro widzę tu filmik z first(start) i (run) :smiley: :smiley: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
pozdro :wink:

70ccm racing/sport do tecnigasa next-r ? ciekawe :wink: powiedz czy czuc na tym tłumiku dobrze wzrost mocy bo mam podobny tłumik i jak nie sprzedam to tez ten cyl założę

Cepelina już jeździ, nie chcialo nam się filmiku krecic sebek moze nagra puzniej coś. Troche go podocieralem i powiem wam ze fajnie to jeździ.

Własnie przyjechałem do domu i powiem ze chodzi zajebiscie, jak na tym wydechu, noi gaźnik 16mm tez robi swoje. Ten cylinder wgle się nie grzeje, pożyczyłem termometr od Siwego i na pół manetki max 60 stopni :P. Co do filmiku to nagram pozniej jakis i wrzuce wieczorkiem.

Tu kilka fot z docierania



Jeździsz bez bocznych owiewek tak jak ja xd
Mogłem kupić airsala, ale wybrałem tani zamiennik orginala.
Kręć już ten filmik.

macie filmik: http://www.youtube.com/watch?v=HFVzLmjyo0o

na razie bez jazdy bo w chwili nagrywania cpi miało 25km przebiegu, wiec nawet bym mu nie wcisnał mocniej, nastepny filmik juz z jazdy już nie długo.
co do temperatury cylka to wczesniej czujnik był źle włozony i dmuchało na niego chłodnym powietzrem z wiatraka, teraz założyłem tak jak powinien byc i juz pokazuje dobrze, podczas jazdy 95-110 stopni xD :stuck_out_tongue:

A filmik kręcony w miejscu gdzie paliłeś gumę na rowerze babci xD

tak, bo to nasza miejscówka, tam się dobrze stunci na rowerach i na moto ;p
aaa i byłybym zapomniał znakomicie pali się tam gume :lol: :mrgreen:

Mmmm…Jak ładnie brzmi :slight_smile:

mi się wydaje czy on za wysokie obroty kręci
a tak po za tym to ładnie brzmi :wink:

to w koncu 70ccm jakby krecil nizsze obroty to by się zebrac nie chcial z miejsca