CPI Aragon by kdekarz123 UPP ^^

To jak to ma być w końcu ?
Ja to zrobiłem tak jak Damianho, powiedział i do pływaka zaczepiłem te kółko, a dziubek do dołu.

kdekarz123 napisał:

Ja to zrobiłem tak jak Damianho, powiedział i do pływaka zaczepiłem te kółko, a dziubek do dołu.


To jest dobrze :-P Wyreguluj to dziadostwo najpierw :-D

Damianho, dostał pomógł.

Już wiem co było nie tak… jakis osioł czytać ja założył tę obudowę z iglicy odwrotnie…
Teraz już tylko wyregulować, ale to może potem bo się na dzis już narobiłem ^^

Chmm… to co piszesz jest bardzo ciekawe.
Dobrze że już chodzi.

Coś mam pecha do tego gaźnika, jak chciałem na iglicy przekręcić to mi ten piździk z niej spadł i za chu*a nie mogę tego znaleźć. To jakaś klątwa chyba ^^ Zawsze pyk, pyk i zrobione xD, a teraz co chwilę coś albo pomylę, albo się zgubi… stres ? :573:

Nie to są objawy nerwicy :lol: , ja nie mam już połowy śrub z pokrywy przekładni, do gaźnika też mam dorobioną, a śruby z owiewek gdzieś mi się jakoś tak gubią.

Heh i znowu mam niepokój i pytanie do posiadaczy gaźnika dellorto - czy macie takąblaszkę zabezpieczającą iglicę, kształt zbliżony do kotwicy bo w keewayu (gaźnik mikuni) kumpel miał cos takiego, a je nie, ale mam inny gaźnik, tylko nie jestem pewien czy nie zgubiło się jak kiedystam robilismy z kumplami. Niby jeździło bez tego, ale w serwisie jak byłem sobie to kółeczko z iglicy załatwić to mówili, że tą blaszkę też hcyba powinienem mieć, co Wy na to ?


/down
Właśnie ja sobie tam załatwie po znajomości, o ile będą mieć, tylko nie jestem pewien czy mam to mieć, czy też nie… ;/

to blaszke bedo mieli jak rozkreco pewnie jakis gaźnik takie “pierdółki” to zazwyczaj na zamówienie robia

Jeździć, jeździ, ale jeszcze do ilealnej regulacji trochę brakuje, iż gdyż aktualnie gaśnie bez gazu ^^

Dla odmiany odstresowałem się i z kumplem dodaliśmy taki mały akcencik stylistyczny… :lol: :lol: :lol:






Jeszcze widać trochę mój świerzo wyremontowany garaż xD Fajnie w końcu mieć swój kąt ^^ Tylko urzadzić ładnie teraz, kumpel proponował wsadzić 2x lampy UV zamiast świetlówek xDD

No teraz fajnie wygląda ten tył :wink:

Podobno jakiś UP się szykuje ? :smiley:

no teraz jest o wiele lepiej.

Tą lampę trzeba jeszcze raz machnąć :stuck_out_tongue: Tylko, że nie mam tego sprayu ^^
Dziś zaopatrzyłem się w zestaw reperacyjny ale to do poklejenia siędzenia od środka, bo za dużo robiłem szpan stuntów i się złamało xP

Natomiast UP się pokarze, jak paczka dojdzie, a nie mają tam czegoś i wyślą dopiero w czwartek, ale jestem cierpliwy :smiley:

Przekozacko ta lampa z czarnymi plastikami się zgrywa :smiley: Mala rzecz a tak zmienia

No, no niezły ten CPI. W końcu robi się NAS (CPI Tunerów) więcej :smiley: Wygląda lepiej niż, nie jeden rox, bo te sqooty tylko kopiują od siebie t. optyczne i nic nowego nie ma :slight_smile:

A no zmienia, ciekawy jestem tego upa, za jakiś miesiąc trzeba by zrobić zlocik.

Szympa, wiesz co ? Od dwóch dni bawię się matą i żywicą xD ale to akurat będzie niewidoczne, a Up będzie stricto pod mechanikę :smiley:

cylinder ? będzie nowy :lol: :slight_smile:

a moze swap? :smiley: albo przerobka na lc ? :smiley: zdradz !

no właśnie pewnie od smuglera cześći nakupił ^^ :smiley:

ReKoRd napisał:

cylinder ? będzie nowy :lol: :)


Zgadłeś :D

Co tu dużo gadać - patrzcie na zdjęcia i komentujcie !!! :D:DDDD










To już wymiana i stary tłok ^^







Teraz mam dwa zasadnicze pytania:
1. Ile teraz lać oleju na czas docierania - ile ml/cm^3/dm^3 czy jaką tam podacie jednostkę ^^ na litr benzyny, czy też na bak - 8l.
2. Jak docierać ? Proszę żeby wypowiadały się osoby, który dany sposób wypróbowały i jakie są jego efekty.


Pozdrawiam, mam nadzieję, iż UP się podoba oraz, że uzyskam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.