CPI Aragon by kdekarz123 UPP ^^

1, lej do mieszanki 1:33 czyli jakoś na 1 litr wahy jakoś 33ml oleju z tego co obliczałem xD
2. docieraj sobie przez pierwsze 50km delikatnie powoli itp.
a potem jeździj tak żeby nie przegrzać i też nie cały czas na max obrotach “bo się nie przegrzewa” jeździj na zmieńnych obrotach i dobrze rozgrzewaj przed jazdą ;p

a ten stary tłok był po prostu boski xD

[ Dodano: 21-09-2009, 23:04 ]
PS dziwne że taśma jeszcze jest ze “skuter-dokror” tej firmy już nie ma przecież xD tera racing-planet ;p

Kumpel co u niego wymieniałem z takim tekstem: “I to jeszcze jeździło ?” xDD (On miał tylko niecałe 4 tys km ^^)
Czuję, że cyl będzie się świetnie sprawował bo go obaliliśmy :smiley:
Nas tam czterech to piffko przywiozłem i pizzę się zamówiło :smiley:

Stary cyl też miał takie 2 konkretne rysy, ale żadne zdjęcie nie wyszło, może jutro porobię xP Chociaż jak mu się przyjrzałem to można nawet go szlifnąć :stuck_out_tongue:

btw co sądzicie na temat takich świec jak zamówiłem ?

oooo, serio to jeździło? ciekawe jaka komprecha,
Dasz mi ten tłok? xd

Szympa, chcesz? mam 4 chyba tloki zajebane przezemnie w garazu xD co w przeciagu 3500km zajabalem 4 tloki a cylinder ni ryski xD A malossi sporcil ladnie ladnie :wink: szkoda ze zeliwa albo i dobrze ze zeliwo jak kto woli :wink:

Mafioz napisał:

PS dziwne że taśma jeszcze jest ze “skuter-dokror” tej firmy już nie ma przecież xD tera racing-planet ;p

W wakacje jak zamawialem i wczesniej tez mialem z s&d tasme :wink: moze im zostalo tasmy to zuzywaja :stuck_out_tongue_winking_eye: Ciekawe jak będzie z osiagami :wink: wyregulowales juz ?

Radze ci od razu wsadz mu duza dysze ok 110 i kup jakis termometr to uwierz mi latwo jest ac przegrzać. Co do świecy to myśle ze będzie ok ale i tak lepiej było kupić denso platynową taka jaką malossi zaleca.

ja termometr kupiłem to teraz bez niego jeżdżę bo gdziekolwiek go dałem to przekłamywał z temperaturami bo w niego wiało powietrzem ;/

Mafioz, to się kupuje specjalnie pod model swiecy dajesz pod swiece i nie powinien przeklamywac na rp widzialem takie :wink:

taa i ile 200zł kosztują? xdd

160 kosztuje termometr s6 i lepiej kupić to niz robic szlif :stuck_out_tongue:

Najlepiej to robic lc i się o takie rzeczy nie martwic :stuck_out_tongue:

No nareszcieee :wink:
Teraz tylko czekamy aż ja zmieńię tłoka i możemy eventować :stuck_out_tongue:

P.S. Daniel - ja chcę tłoki !!!

nie Rudy ja byłem pierwszy,
Ja muszę jeszcze zrobić crackera a potem zlocik.

Nie napisałeś, że chcesz te tłoki … zapytałeś się tylko Krzysia czy Ci da tłok :wink:
Nie Danielsona, nie 4 :stuck_out_tongue: Możemy się po 2 podzielić co najwyżej :stuck_out_tongue:

Na razie 0 regulacji :stuck_out_tongue: ale dysze 95 i 120 czekają :smiley:
Hmm a jak z tym docieraniem ? O i jaki olej polecacie ? i ile go lać xD Bo może ktoś ma inną koncepcję ^^

100ml oleju na 3.3-3.5 litór benzyny :stuck_out_tongue: :wink:

ja tam na docieranie lalem 1:40 i było git :)) no cpi będzie ładnie śmigać :))) mi keeway na metrakicie z podobnym setupem poleciał 95 to na malossi tym bardziej :]a co do dyszy ja smigałem na 90 i stożek i było miód malina :stuck_out_tongue:

ja to znów miałem 100 dysze na seri gaźniku i stożku xD
ja leje teraz 1:33 ale chyba trochę zmniejszę mieszankę bo kurde jak go odpalę to bez ssania normalnie zasłona dymna z tłumika ;/
mogłeś kupić sobie miarkę oleju stage6, bardzo przydatny bajer.

:open_mouth: to przez to możesz też mieć trochę słabsze osiągi :smiley:

Chińskie dysze haah :stuck_out_tongue_winking_eye:

rudy wyslac ci 2 tloki ?? ty placisz za przesylke ;pp A co do mieszanki to ja leje tak na oko ;d miej więcej 30ml/1l :wink: ale nie zawsze wychdzoi z reguly za duzo. Ja zaczelem lac Repsol Syntetic w sklepie go polecali zobaczymy :wink: