CPI Aragon by kdekarz123 UPP ^^

co do kleju po naklejkach to bierzesz kombke kuchenna czysta wodę i trzesz miękką stroną, wbrew pozorom nie jest to żmudne i męczące zajmie co to 5 max 10 min

Wielkie Dzięki :smiley: :smiley: :smiley:
Pomogło xDD
Umyję i cyknę foty to zobaczycie efekt ;]

[ Dodano: 10-03-2009, 19:04 ]
Tak teraz wygląda moja niunia. Niestety, akurat zaszło słońce i zaczęło padać jak foty cykałem ;/






No teraz bez naklejek wygląda tak inakszej :stuck_out_tongue:
Poza tym coś się zmieńiło ? :smiley:

Lejzer fajnie wygląda ale jakoś się nie komponuje z resztą … jakoś takoś :stuck_out_tongue:

No i od razu co mi się rzuciło w oka to ten śmiećhowy bagażnik pod kufer :
Poza tym - lux :stuck_out_tongue:

Właśnie jest problem z śrubkami od tego pod kufer ^^ Musze z tymi śrubkami na poważnie pogadać xDD Może też uda mi się wykombinować biały klosz, to albo go wsadzę, albo przyciemnię. Z mechaniki to jeśli nie zmieńię planów, to w czasie najbliższym będzie sprzegło i dzwon.
Też tak myślałem i chyba jednak swapa nie zrobię. Dam 70 do tego silnika, przecież nie są aż tak tragiczne, a do tego mam mały przebieg…

[ Dodano: 10-03-2009, 19:53 ]
hmm a może cały spojler odkręcić?

Ja na twoim miejscu wywalił bym tylko to gówno od kufra i wywalił ten błotnik z tyłu. Blache dać na przekłądnie i zrobić ładne nadkole :smiley: No i może jeszcze wrzucić kierke bmx :smiley:

No kdekarz jak spojler możesz razem z tym uwalić to staryyy ! Od razu !

Kiera BMX coś mnie nie ciągnie. Nadkole właśnie heh, albo to ładnie przerobić, albo z blachy zrobić, wtedy rejka na przekładnie i migacze przełożyć no i nie wiem czy bym nie dał przedłużki amora.

całkiem ładny skuter :smiley: jak by nie patrzeć szczególnie z tym laserem :stuck_out_tongue:

proszę pozbądź się błotnika

fajny motorek rob tego swapa jak najbardziej ale nie rozumieć jednego a mianowice co was tak wszystkich cisnie na te nadkola i kiery bmx ? nic tylko rob nadkole i kiere moze trochę oryginalnosci a nie monotoni bo teraz kazdy to robi - moje zdanie sory za off

markez bo to się nazywa tuning xD Kiera bmx jest sportowa i nadaje charakteru a nadkole podkreśla ładne linie skutera. A daj dokładniejsze zdjęcia tego błotnika gdzie jest mocowanie itp.

a co zrobisz zamiast nadkolaż? Kiere jeszcze rozumiem , ale nadkole stanowczo poprawia wygląd skuta, ja oczywiście jak najbardziej jestem za customem, przeróbki plastików itp ale nadkole to jest zeczą która musi być (ewentualnie można zrobić jakieś wloty w nadkolu )

Wykręcę, zrobię fotę i rozkminię jak to ładnie zrobić :smiley:

rafal93 napisał:

markez bo to się nazywa tuning xD Kiera bmx jest sportowa i nadaje charakteru a nadkole podkreśla ładne linie skutera. A daj dokładniejsze zdjęcia tego błotnika gdzie jest mocowanie itp.




ta podobie sportowo wygląda spojler na 3m na malczanie czy fiacie uno i co ? Moje zdnie trochę oryginalnosci. Ja wiem co to jest tuning i wiem tez co to Wt nawet panowie wiem naprawde

[ Dodano: 11-03-2009, 18:34 ]

wrona napisał:

a co zrobisz zamiast nadkolaż? Kiere jeszcze rozumiem , ale nadkole stanowczo poprawia wygląd skuta, ja oczywiście jak najbardziej jestem za customem, przeróbki plastików itp ale nadkole to jest zeczą która musi być (ewentualnie można zrobić jakieś wloty w nadkolu )




Tak z nadkolem się jeszcze zgadzam jes spoko, ale ta kiera bmx, tylko dla szpanu ;/- nie moj gust


sory za off



ps. nadkole sobie zrob ale kiere nie bardzo :)

Pisałem wyzej, że kiery nie chcę. W końcu pozbyłem się tej podstawki pod bagażnik :smiley:
Jak lepiej z spojlerem czy bez ?









Pomęczyłem też trochę tylną lampę, ale nic z tego nie wyszło. Hmm da się lampke jakoś zrobić, żeby na czerwono świeciła, czy lepiej wyjdzie jak czerwony plastik z lampy wsadzę do środka, a na zewnątrz biały klosz ? Tylko to więcej roboty ^^ Jeszcze muszę to z nadkola odkręcići porobić foty, ale to dopiero najwcześniej przez weekend, a pewnie będzie tak, że będę miał już sprzęgło to zamiast optyki będę regulował. xP

Jak tam mają takie 2 fiutki wystawać jak jest bez spojlera to lepiej go załóż bo te 2 coś wygląda … dziwnie/brzydko :stuck_out_tongue:
I nareszcie ściągnąłeś ten bagażnik :}

A co do lampy to nie rozumiem pytania :smiley:

Opłaca się to brać:

i

w sensię co możecie o tych produktach powiedzieć i czy wg. Was ten wlocik podpasuje mi estetycznie ? :stuck_out_tongue:

[ Dodano: 11-03-2009, 21:00 ]
Chodzi o to czy jest jakiś sposób, aby żarówke świecącą normalnie na biało/żółto pomalować, żeby na czerwono świeciła ? Te fiuciki na pewno się da zlikwidować, ale dziury by zostały, a chyba spojler zostawie bo pomaga przy stawianiu i wyprowadzanie i może jak będę próbował jechać na gumie to tam będę stopę zapierał xP

chwytrak powietrza biez fajnie wygląda i poprawi chlodzenie bo więcej powietrza będzie lecialo

Jutro powinienem dostać paczkę :smiley:
Tak rozkminiałem i coś mi nie pasuje. Mechanik powiedział, że jak odblokowywał to mi wsadził dyszę 37,5 - moje pytanie jest takie czy z tym rozmiarem jest coś nie tak ? Jaka jest seryjnie w CPIkach/Keewayach ? No i jeśli na prawdę taka mam to powinienem chyba dać jakąś większą pod sportowy tłumik/wario i sprzęgło, nie uważacie ?

No niezły mechanik co ci dysze 37,5 wsadził. Ja w cpi mialem orginalnie dysze 52