CPI Aragon by kdekarz123 UPP ^^

ja k keewayu zablokowaną miałem 50 a odblokowaną 65 :smiley:

Ja miałem orgginalnie 50 ale w Yaroxie.
Coś pomylił z rozmiarem bo to nie jest możliwe chyba :stuck_out_tongue:

Też mi się tak zdaje :stuck_out_tongue: może to jakieś milicale ? ^^
Może 57 miało być ale na 100 % mówił “i pół” wiec coś mi nie pasi ;/
Raczej nie jest za mała bo CPI idzie dobrze, ale nie wiem czy mógłby lepiej ^^ a jak sprawdźić rozmiar to też nie mam pojęcia ;/

odkręcić komorę pływakową i tam na niej pisze :slight_smile:

Sprawdzę to jak będę części zakładał, czyli najprędziej przez weekend bo mam teraz natłok obowiązków…
Tymczasem przyszła paczka od P. Smugglera !!! :smiley:

,a w niej:





heh nawet się ręce siostry załapały ^^

kdekarz123, laden zamowienie :slight_smile: ten dzwonik sam mam i jestem z niego bardzo zadowolony ;))

P.Dekarz:D a kto ci ją przywiózł:D ale ta reklamówka po tuningu od SMG:D

To sprzęgiełko jest w pytke mam takie samo i jestem mega zadowolony. Tylko ja mam dzwon Wingcooler bez teama ale tez daje sobie rade. Zakładaj i powiedz czy się lepiej Ci jeździ. :slight_smile:

No podziękowania należą się pawlo10 za przywiezienie od Smugglera części xD

Niestety na razie nici z zakładania, bo jutro na urodzinki, w sobote na zawody narciarskie, a w niedzielę nie będę robił, a potem w tygodniu nigdy nie ma czasu ;/ Będę musiał znaleźć jakąś wolną chwilę bo założyć to nie problem, ale wyregulować to już inna sprawa… Pogoda też nie bardzo, więc i źle by się testowało. Kurde wszystko na przekór i jeszcze się egzaminy zbliżają… -.-

Nie myślcie, że nic nie robię. Praktycznie skończyliśmy z kumplem polerkę xD drugi chce żebym mu też pomógł, więc się siedzi czasem w piwnicy :smiley:

Muszę jeszcze przetestować moją blokadę dzwonu sprzęgła, ciekawe czy da radę :smiley:

[ Dodano: 22-03-2009, 16:45 ]
Założyłem, ale jak na razie jest gorzej niż było ;/ Próbowałem się trochę bawić z regulacją, ale na razie ciańko :frowning: Cel jest taki V-Max 75/80 licznikowe oraz dobry start, tak żeby się dało tę krowę na koło podnieść xD

[ Dodano: 24-03-2009, 22:47 ]
Patrzcie w ogóle jaki patent na odkręcanie sprzęgła xD Zgapiłem od karpia ^^


Pogoda jest booooska podczas każdego dnia jest tak: deszcz, słońce, brak wiatru, wieje tak że zrywa linie energetyczne, pada śnieg, spokój słoneczko, grad -.-, śnieg i wiatrrrr jak chu chu chu APOKALIPSA !!!

No i jak, wyregulowałeś już to cudeńko :wink: ? Masz jakieś zdjęcia z tym chwytakiem jak to się komponuje :?:

Z tym spojlerkiem ładniej się prezentuje - tak wyższy ten tył jest :slight_smile:

Muszę dorwać wkręty i zrobię chwytak xP Tymczasem załatwiłem sobie diody ^^ zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak na razie zrobiłem jeden “neon” xP

Co do regulacji to doszedłem do wniosku, że ma za mało mocy. Jeżdżę teraz na lekko zjechaych rolkach 7 g (lżejsze też próbowałem), z żółtą centralną Mallossi, a sprzęgło ma czerwone sprężynki mocno naciagnięte i bez ciężarków. Różne konfiguracje sprawdzałem, raz nawet mądrze zamiast zakręcać odkręcałem i dostałem sprzęgłem w czoło :shock: Ogólna konkluzja jest taka, że muszę gaźnik pomęczyć, a w tym celu pogadam ze znajomym czy umieć wyregulować, załatwić większą dyszę, a jak nie to pojadę na stację kontroli pojazdów i powinni mi to zrobić :smiley:

Pogoda w końcu się poprawiła, teraz mam testy próbne to się coś tam uczę ^^ Po nich raczej dokończę te oświetlenie, może pomeczę lampę a no i możliwe, że rozkminię nadkole, ale do prac przystąpię dopiero po testach tych prawdziwych ^^ czyli pod koniec kwietnia. Nie ma to jak ambicje i III klasa gimnazjum ^^

Z takich ciekawszych rzeczy to mam w planach kask. Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje kasków szczekowych w cenach do 300 i do 500 zł to proszę o podanie najlepiej obrazków xD + nazyw, ew. jakieś własne doświadczenia, linki. Może coś wybiorę :}

kdekarz123 napisał:


Patrzcie w ogóle jaki patent na odkręcanie sprzęgła xD Zgapiłem od karpia ^^


Jak miło że ktos bierze ze mne przykład :-P a ja to w 5 minut wymyśliłm a teraz pół polski pewnie tak będzie sprzegło odkecac :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P

karp, no wiedzisz mogles to opatentowac i sprzedawac hehe

A ja mam inny patent na sprzeglo nawet nie trzeba nic kupywac :smiley: ale wam nie powiem bo zaraz cala polska będzie dawac na moim patencie :]

Ja znam też różne patenty xP ale chciałem być orginalny bo u mnie we wsi takiego nikt nie używa ^^ Każdy jakiś swój sposób xDD

pochwalcie się jaki patent na wario macie

mozesz zamiast swiecy wkrecic normalno srube z gwintem taki jak ma swieca ;)) juz masz blokade tloka albo zlapac za koronke i odkrecic

Z tłokiem to wiem, ale o którą koronkę chodzi ? o tę przy wariatorze ?

Taki mały Up xP Sorry za jakość ale aparat pojechał sobie do Włoszech…

wee nieznam cie :PP

popieram ta akcje … :mrgreen: dlatego latem bardoz mało jezdze … :lol: