BLOKADA STREET 50

też racja, on ma taki sam silnik jak keeway, czy jestem w błędzie teraz?

Keeway i Generic ma silnik CPI, a reszta chinoli 2T ma silnik a'la Minarelli, różni się od tego CPI.

no to sory, myślałem, że mają podobne

inca wrote:

Ja za parę dni kupie moduł z allegro od 4Ti sprawdzę czy to rzeczywiscie działa - modułodblokowany bez regulacji kosztuje 17 zeta , a z regulacja kata wyprzedzenia zapłonu 27 zeta - kupuje ten za 17 - dam znac jak mi poszło - wtyczka jest identyczna

Ja słyszałem że pasuje tylko jeden, mają go w inter cars ale trzeba skombinować przejściówkę. Koszt modułu ok. 60 zł.

BTW, jak ma się odblokowanie skuterka na CDI i żywotność silniczka? Czy chłopaczyna nie rozerwie się na strzępy... :-)

A czy testował ktoś może ten moduł w Ince Street ??
http://allegro.pl/item1153449207_modul_zaplonowy_chinskie_skutery_2t_odblokowany.html

Kupiłem moduł odblokowany do 4T (ktoś pisał że na 100% pasuje) i dupa - odpala ale jakby nie palił w odpowiedniej fazie - wywalam ten moduł.

@guber - street ma zupełnie inna wtyczke - ten moduł nie bedzie pasował

No właśnie ten moduł był do 4T a Ty masz 2T. Ja w swoim kupiłem nowy moduł, w jakimś sklepie który zajmuje się sprzedażą części do chinoli za 70 pln, zdjąłem tuleje z wariatora, wyciągnąłem rurkę z filtra, oraz wkręciłem w rurkę od zawirowywacza spalin śrubę założyłem na nią gumowego węża i motorek śmiało mi leci 70-75 km/h po prostej (w jedną osobę). Tylko że spalanie sięga 4.5l/100km/h, a wy jak z tym stoicie? mierzyliście ile wam spala? Macie podobne wyniki czy tylko mój to taki pijak. :D

A jakby chciał ktoś zobaczyć mój sprzęt to:
http://www.youtube.com/watch?v=-Rb8U0pNsHc

Tylko że teraz diody mrugają w rytm muzyczki i wstawiłem gniazdo zapalniczki poprzez które wpinam nawigacje samochodową GPS :D AutoMapa 2008 :D Aaa i jeszcze wstawiłem nowy wzmacniacz z allegro 700 Wat, z którym głośniki dużo lepiej współpracują :)

Yeah, to jest wypasiona INCA. 4,5/100 to chyba norma :) .

jawor013 napisał:
<br /wkręciłem w rurkę od zawirowywacza spalin śrubę założyłem na nią gumowego węża i motorek śmiało mi leci 70-75 km/h po prostej (w jedną osobę).

Zrób proszę zdjęcie tej zaslepki na zawirowywaczu spalin

Nom spoko, na wtorek będzie:) Znalazłem akurat w garażu taką fajną na imbusa co z obu strona pasowała:)

Co myślicie o światłach w tym motorku? Moim zdaniem strumień światła podającego na drogę w nocy jest zbyt slaby szczególnie w podmiejskich zakamarkach. Myślałem o xenonie, tylko że pomimo dużych kosztów (200 zł) dodatkowo mogą mi zabrać dowód, za brak samoregulacji oraz systemu oczyszczania chyba że te warunki nie muszą być spełnione w przypadku motoru. Nie ma ktoś jakiegoś znajomego prawnika albo policjanta?

Pamiętaj ze streetka ma plastikowe klosze jak zamontujesz żarówy mocniejsze to mozesz stopis lampy. Moim zdaniem szkoda inwestowac. Może lepiej kupić jakieśimitacje xenonów tylko nie wiem czy sąz taką oprawką

W sumie to też racja :)

Nie zakładaj ksenonów, bo te lampy dają o wiele więcej ultrafioletu niż żarówki halogenowe. Po miesiącu zmatowieje Ci plastik szybki i odbłyśnik i będziesz widział dużo gorzej niż ze zwykłymi żarówkami, a tylko kasę wydasz. A poza tym te reflektory pewnie nie mają homologacji na ksenony. To się też tyczy ogromnej większości samochodów. ODRADZAM!

Siema wszystkim mam tak jak wy skutera inca street 50 2t. Dzisiaj pozyczylem od kolegi moduł [odblokowany] skuter od nowosci jedzie mi 40km/h i jak załozylem jego moduł to poszedł 50km/h jak myslicie jak zdejme tulejke na wariatorze to poleci mi 70km/h lub wiecej.Prosze o odpowiedz

Myślę, że wysoko to on nie poleci :lol:
Pewnie pójdzie ponad 70, bo mój tylko ze zdjętą tuleją idzie 65.

Kisiu to fakt jak mu moduł pasuje to kto wie ale wskaźnik w street 50 zawyża jakieś 7km/h

Ja wiem, że zawyża tylko nie wiedziałem dokładnie o ile. A z dżipiesem nie jeździłem. Alle-alle muszę to sprawdzić.
Zresztą w każdym moim samochodzie zawyżały liczniki o 5 do 8 km/h.

Podobno jak ja zdejme w swoim skuterze ta tulejke i zmienie modul to poleci mi 80km/h. To prawda.. A jak nie to czy chociarz 75km/h.

Pewnie tak będzie. Jak zmienisz dyszę w gaźniku na większą niż seryjna, zaspawasz zawirowywacz spalin to pewnie jeszcze szybciej. Aha i jeszcze jest coś przy filtrze powietrza - jakiś wąski przewód.