Aprilia RS50 3 biegi

ja nie narzekam bo nie muszę aż tak ciągle zmieniać jak piszecie a po 2 to nie był bym pewien czy by wygrał z 6 biegową skrzynią na przyśpieszenie :smiley: ponieważ jak z jedynki zmieni na 2 to ma niskie obroty i nie ciągnie tak bardzo zresztą kolega już wyżej pisał to samo :stuck_out_tongue:

Courte napisał:

to może ja się wypowiem? Miałem Gilere Sioux 50 z silnikiem gilery, 3 biegowym. Powiem Wam, że idzie o wiele gorzej niż 6 biegowa. Bo jedziesz na 1 max 40 wrzucasz 2 i zanim ona się wkręci na te obroty na których ciągnie to trochę czasu minie. Następnie miałem Rieju z am6. Co prawda strasznie krotkie biegi, ale na kazdym biegu od razu wykrecala te obroty na których dobrze ciągnela. I przyspieszenie było o wiele lepsze ;). Tyle ode mnie.



ja też uważam, ze ten człowiek ma racje!

a jeżeli nie chcecie się bawić w zmiany biegów i redukcje to skuter! Tyle ode mnie XD

Zależy u mnie akurat gościu am3 wziął ziomka co miał am6 to zależy czy nie będzie muła po zmianie biegu, osobiście wolał bym am3 nie trzeba machać co chwile tymi biegami ogólnie na miasto lepsze ;p

E tam pierdzielenie ja lubię zmieniać biegi zredukować sobie można przy większych prędkościach :smiley: a nie :smiley:

no mi też lepiej się jeździło na 6 biegowej skrzyni ;), różnica w przyśpieszeniu była ogromna :smiley:

kogud napisał:

a jeżeli nie chcecie się bawić w zmiany biegów i redukcje to skuter


Dokładnie ;-)
Po to są biegi żeby je zmieniać :-D

Damianho napisał:

Po to są biegi żeby je zmieniać :-D

No ale bez przesady. w 50cc to jest 7 sekund jedziesz 65 km/h na 6 biegu xD

look at this bith http://www.youtube.com/watch?v=_Aw5RijaUpI

kondzio94 napisał:

Damianho napisał:

Po to są biegi żeby je zmieniać :-D

No ale bez przesady. w 50cc to jest 7 sekund jedziesz 65 km/h na 6 biegu xD


50km/h to mam na dwójce :P więc te twoje 65 pewnie będę miał na trójcę :P Więcj jak się nie znasz to się nie odzywaj :E

Ale stań z boku i zobacz jak to wygląda. Wgl wg mnie pseudo ścigacze 50 cc to porażka i niedoroby wielkie.

Kto co lubi :smiley:
Ale wole jeździć pseudościgaczem niż skuterem :stuck_out_tongue:
Skuterem to tylko gaz i hamulec…

pseudoscigacze są do czterech liter xd chyba zostały stworzone tylko po to żeby małoletni kierowcy mogli poszpanować…wow mam ścigacza… taka jest moja opinia…

Tak twierdzisz chodź wyskoczymy na pojedynek :E

ehehh, jaki pojedynek? xd jestem z okolic lublina, jak chcesz to wpadaj, wcale się nie boje xd

Tyż nie masz gdzie mieszkać… :E
Bym cie zmiećszal z błotem a takto 300km… :E Więc nie da rady :stuck_out_tongue:
Chyba że nocleg mi załatwisz i skrzynke wódki to mogę jechać :E

Tak trochę od tematu odbiegnę ale…
Kurczak, DT 80 koguda powycinało by Cię z palcem w du.pie i nie sikaj bajek, bo ja moją DT z contim też bym nie musiał się dużo wysilać aby Cię wyciąć. Tyle odemnie.

edit. sory nie zauważyłem że Ty masz 70ccm więc ja bym Cię nie porobił ale byś miał ciężko.

Ale ja mówię o neosię xP Pseudo Kontra Skuter :stuck_out_tongue_winking_eye:

ja bym smigną cie dtka, i aeroxem jak lagi rozkminie może bym cie na starcie wziął… seryjnym neosem to fakt… nie dałbym rady…

a mój kumpel aprillo sr na leo zx wszystkie ścigacze tnie jak chce nawet po tunie zresztą ja też :lol: tzr 2005 r wcisnołem ;p więc zależy jaki skuter bo nie które nie są wcale 4 litery jak nie wierzycie to nie wierzcie ale w moim przypadku biegówka w 50 cc pseudo ścig mnie nie wcisnoł
do tej pory ;p
Według mnie lepiej brać biegi od 80 cc w wzwyż a jak w 50 cc to sm/enduro one najlepiej leco :slight_smile:

ja swoim piaggio objechałem TZR 50 xD