Aprilia RS50 3 biegi

to jest ta z kwadratową lampą z przodu nie ?? :slight_smile: z boku ładna ale z przodu mi się nie podobają te rs’ki

ale kurwa 3 biegi , lol jak to dziwnie musi brzmieć 1 buuuuuuuuuuu 2 buuuuuuuuuuuuuu 3 buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

czasze moze dac z nowszej wersji i będzie cud malina :smiley: podoba mi się ta RS’ka :slight_smile:

cena łądna ale 3 biegi… he na 1 do 40km/h prawie jak 125 xd
Ja bym jednak poszukał czegoś chociaż z 4 biegami :stuck_out_tongue: popatrz sobie hondy ns-1 tanie 70 chyba i wszystkie po rejestrowane na motorower ;d
nawet ta nie jest zła tylko brakuje kilku rzeczy no i do poprawek i z silnikiem jest coś nie tak ale za 1300zł http://www.allegro.pl/item1052237591_honda_ns1_ns_1_montessa.html

No jak trzy biegi to się zgadza, bo o AM4 nie słyszałem, a AM3 już coś mi świta.



To jest taż I ta to jest af1 i chyba nie ma w nazwie rs.

Kowal to nie jest taka jak ta moja, bo tą co podałeś to jest najstarsza a moja jest w nowszej budzie niż ta na zdjęciu. 3 biegi są lepsze bo nie trzeba bawić się biegami co parę sek, i fajnie buczy jak się wkręca na każdym biegu :smiley:

ta tylko jak masz 3 biegi to założe się że obroty spadają poniżej 6tys pewnie :smiley: bo zanim się odmuli od tych 6 tysięcy to ja dziękuje :E

Mi wystarczy i tak pierdziawką bd jeździł rok bo potem prawko i kupuje ściga więc nie bd ładował tysięcy w 50tke bo to mija się z celem.

to kup sobie 125 :slight_smile:
Mieszkasz na Wsi czy w mieście ?:stuck_out_tongue:

nawet ta nie jest zła tylko brakuje kilku rzeczy no i do poprawek i z silnikiem jest coś nie tak ale za 1300zł http://www.allegro.pl/ite...1_montessa.html


szkoda tylko że kradziona :)

Mieszkam na wsi ale bd dojeżdzał moto do miasta (szkoła , ustawki itp) nie chce 125 bo jak zrobie prawko to kupie 600. Ta rska myślę że w zupełności mi wystarczy, silnik chłodzony cieczą to nawet mogę jeździć na jakieś wycieczki xDD nie to co skuterem .

na początek od razu 600-setka jak chcesz ale wolał bym czymś słabszym na początku pojeździć :smiley: takto się zabijesz i se za długo nie pojeździsz :stuck_out_tongue_winking_eye: Nie wątpie że ty nie umiesz jeździć bo na pewno umiesz ;d ale chęć ciśnięcia jest nie do opanowania xP

Jak się zabije to przynajmniej bd miał ładne kwiatki na pomniku xD do odciny dostane itp xDDDD A zapier… trzeba :smiley:

nie kupuj 50 3 biegowej. 6 biegowe tak ciągną bo ciągną to co dopiero 3 biegowa. 50ccm za mało ma mocy żeby dobrze jechała na 3 biegach. to tak jakby 6biegową 50ccm ruszać z 2 biegu wrzucać potem od razu 4 i 6 na koniec, chociaż to i tak trochę co innego.
Według mnie za mało mocy za długie biegi, chyba że to jedzie max 60/70 to ujdzie. Ale według mnie przyśpieszać to dobrze nie będzie na 3 biegach :stuck_out_tongue_winking_eye:

Jaki ty nie ogarnięty mafioz jesteś to aż żal dupę ściska.

chyba pisał rafal coś takiego:

na pierwszym biegu leci 40 pare km.h , drugi bieg 70km/h 3 bieg trochę ponad 100km/h.
Na przyśpieszenie wygrywa z wersją 6 biegową .




Jak nią nie jeździłeś to nie snuj domysłów jak to będzie przyspieszać, że nawet na 6 biegach nie idzie to co dopiero na 3. Nie miałeś stycznościę Nie wypowiadaj się i nie spamuj.

Mogę się założyć że będzie to dobrze chodzić… Bo inaczej by takiego czegoś nie robili… :roll:

Tak jak napisałem wersja 6 biegowa wymięka na przyśpieszenie przy tej.

Napewno 3 biegowa lepsza niż 6 biegowa :smiley: Tu jedziesz 60km/h redukcja do 2 biegu i ogień :slight_smile:

to może ja się wypowiem? Miałem Gilere Sioux 50 z silnikiem gilery, 3 biegowym. Powiem Wam, że idzie o wiele gorzej niż 6 biegowa. Bo jedziesz na 1 max 40 wrzucasz 2 i zanim ona się wkręci na te obroty na których ciągnie to trochę czasu minie. Następnie miałem Rieju z am6. Co prawda strasznie krotkie biegi, ale na kazdym biegu od razu wykrecala te obroty na których dobrze ciągnela. I przyspieszenie było o wiele lepsze ;). Tyle ode mnie.

Courte napisał:

to może ja się wypowiem? Miałem Gilere Sioux 50 z silnikiem gilery, 3 biegowym. Powiem Wam, że idzie o wiele gorzej niż 6 biegowa. Bo jedziesz na 1 max 40 wrzucasz 2 i zanim ona się wkręci na te obroty na których ciągnie to trochę czasu minie. Następnie miałem Rieju z am6. Co prawda strasznie krotkie biegi, ale na kazdym biegu od razu wykrecala te obroty na których dobrze ciągnela. I przyspieszenie było o wiele lepsze ;) . Tyle ode mnie.


j.w.

z 6 biegową na pewno przegra na przyśpieszenie ale v-max będzie taki sam bo to nie ma żadnej różnicy ile biegów…
Ale zaleta jest ta że nie trzeba się męczyć z ciągłymi redukcjami jak to jest w 6 biegowych 50ccm :slight_smile: