Aprilia RS50 3 biegi

Siema, mój kumpel chce sprzedać apke rs50 , jest to wersja cztero biegowa, rocznik 97.
Chciałbym ją kupić co o tym myślicie, osiągi normalne tylko jak się wkręci to dobrzę ciągnie bo ma długie biegi. A nie ma możliwości regulacji gaźnika ponieważ w ogóle w tym gaźniku niema śrubki od regulacji, nie wypadła, po prostu niema.

daj foty, jak ładna to bym brał bo to w końcu biegówka.

ale 4 biegi to jakieś dziwne …
a gaźnik to najwyżej zmienisz :stuck_out_tongue:

z tego co wiem to te pierwsze minarelli miały chyba 4 biegi ;). Jeżeli mała kasa to się opyla, chociaż ja bym pseudościga, a nawet ściga w życiu nie brał :stuck_out_tongue:

dziwnie trochę► biegi :smiley: ale będziesz miał fajnie lepiej będziesz czuł przyśpieszenie :smiley: sam sobie nieraz biorę np czwarty bieg ;d i od 7 tys :smiley: aż do 10 tys wtedy najlepiej czuć przyśpieszenie :stuck_out_tongue:

oczwiście uwarunkowane jest to najwyższym momętem obrotowym silnika która pokazuje w tym momęcie swoją klasę i w pełni zadowala użytkownika :slight_smile: Dla mnie moto ( chrzanić że 50ccm) z biegami to same + !! Jak silnik zdrowy a do poprawki jest lakier i parę uszlek i tulejek oraz do małego odpicowania to TAK … brał bym od razu !! :slight_smile:

Taki muł na starcie może być spowodowanym sportowym wydechem ? Bodajaże to gianelli, wygląda całkiem całkiem jest to wersja extrema, niedawno pomalowana. No wiadomo można ją trochę dopieścić ale cena 1900zł jest dla mnie idealna :smiley:

za 2 tys bież ją :smiley:
A muła to każda ma i to nie jest od wydechu tylko poprostu te silniki na niskich obrotach nie mogą się poradzic :stuck_out_tongue: Jak ja wejdę z kolegą na tzr to nei może ruszyć xP

hehe przydał by się miniaturowy kompresor w tych silnikach tak jak Jetforce 125 :sunglasses: to by poprawiło muła na starcie :smiley:

Ale jak się wkręci to jest torpeda :smiley: Można ją tak fajnie przeciągać na obrotach bo ma długie biegi :smiley: kumpel ją teraz maluje jeszcze na czarno dla mnie :smiley:

powiedz niech ci jakieś naklejki od razu zamówi bo cała czarna nie będzie najfajniej wyglądać :smiley:

jak ma muła na 1 to spróbuj wymieniłeś filtr powietrza albo chociaz uprać, w mojej dt znacznie poprawilo to start…

A możliwe że te rski są mniej poblokowane niż te roczniki 2000-> , bo jechałem i na prostej drodze licznik pokazywał ok 110km.h ??

nie wiem, u mnie jak mam elektorniczny i na 5 łapie moment to licznik zaczyna swirować, nawet do 160 a poźniej powoli schodzi do rzeczywistej prędkosci… moze u ciebie jest to samo? pokazuje ci 110 w trakcie momentu?

Nie pokazuje cały czas, tam jest normalny licznik :PP Ej sory ona jest 3 biegowa xDDD Słyszałem że te rski 3 biegowe to są jakieś wersje AF .

3 biegoważ! XD Nigdy takiej nie widziałem :smiley:

No a jednak :smiley: jak kupie to bd przynajmniej jakaś nowość na forum :smiley:


To ona :*

Nie głupia :smiley: Ale kurwa 3 biegiż! XD jak Simson xD

na pierwszym biegu leci 40 pare km.h , drugi bieg 70km/h 3 bieg trochę ponad 100km/h.
Na przyśpieszenie wygrywa z wersją 6 biegową .

A bierz bo tanio :slight_smile: