Aprilia RS 125 By Adverion

Ten bak to po co się podnosić

Przemas92, aha no ok
Kowal, a z tym bakiem to jest tak że oryginalnie jest taka nóżka i się podnosi bak i tam masz wlew płynu chłodniczego, akumulatora, cylka i wszystkie innego … do całego silnika praktycznie jest dostęp :roll:

wow masz maskę w motocyklu , szpan :smiley: /wrona

Prawdę mówiąc to dziwne, ale ciekawe :smiley:

A szczerze mówiąc jest to cholernie praktyczne
Po przez odkręcenie 1 śrubki ma się dostęp praktycznie do wszystkiego :wink:

ale wy jesteście ogarnięci, większość motocykli tak ma:P

Ja nie mam dźwiganego baku XD

mam tu na myśli ścigi

siwy_fact napisał:

ale wy jesteście ogarnięci, większość motocykli tak ma:P



taa... Kolega ma horneta(2006r.) i żeby dostać się do świec, to musi pół moto rozkręcić :P Inny z kolei ma CB500(2000r.) i też musi rozkręcać :P Fazera 1000(2000r.) też trzeba rozkręcać, więc nie wiem czy wszystkie :P

Ile CI ona pali

excent, przy normalnej jeździ ok. 8 nawet poniżej… prze ciskaniu większym 10L no a już przy odpowiednim tak jak ostatnio mi wyszło to ok. 12/100 :-o

Haha nie wszystkie tak mają ale moja apa musi mieć :stuck_out_tongue:

Pfff… lol… n/c xD 12/100 xDD

A bo ty myślałeś adrenalina kosztuje i uzależnia =P

Cześć. Fajne moto w sam raz dla 16 latków którzy posiadają kat. A1, ale za mała pojemność, poszaleć nawet nie można :smiley:

Pozdrawiam.

Założe się że nigdy na czymś takim nie latałeś, to nie gadaj że nie można poszaleć, bo można, poza tym nie jeden już się nawet na 125 zabił.
Nie wiem czy twój pobyt tutaj ma sens, założyłeś konto i od razu szalejesz, ani się nie przywitałeś, oczywiście nie tutaj ale odkopałeś inny temat w warklogu więc uważaj na modów.

Kelton napisał:

dla 16 latków


Adverion nie ma 16stu lat z tego co wiem :P

Kelton napisał:

poszaleć nawet nie można :D


To samo co Szympa. Nawet na rowerze można oddać życie. :/
A 125 wystarcza, jak na niedoświadczonego kierowcę.

Kelton napisał:

Cześć. Fajne moto w sam raz dla 16 latków którzy posiadają kat. A1, ale za mała pojemność, poszaleć nawet nie można :D


Motocykl: Honda VTX 1300


na apce 30konnej ważącej 120kg o budowie typowo wyścigowej się poszaleć nie da a na chopperze 70 konnym ważącym według danych hondy 300kg się da poszaleć? jeszcze jedna tarcza hamulcowa co według opinii nie hamuje najlepiej jak na 300kg masy moto ;p
apka ma 6sec do 100 i v-max 160 ciekawe jak Twoja honda ;p
pozdro ;p

Szympa napisał:

Założe się że nigdy na czymś takim nie latałeś



Motocykl: Honda VTX 1300

Kowal ale chodziło mi o 125, bo jak nie latał to nie wie co to potrafi, to że ma takie moto to nic nie znaczy, zresztą Mafioz już dużo wyjaśnił

Koniki to nie wszystko liczy się pojemność i moment obrotowy a w tych 125 niestety, ale tego brakuje.

http://www.youtube.com/watch?v=hxDM_CeazL4
Weź se to zobacz … potem mów :wink:
Wiadomo, że nie jest to jakaś rewelacja ale chłopie …