Aprilia RS 125 By Adverion

Ładnie się prezentuje ale na niktórych fotach wygląda jak bys zmieńił jej kolor

No właśnie wiem wygląda jak pomarańczowy :lol:
Ale to właśnie dlatego ze było ciemno i aparat nie mógł się zbytnio nastroić przy takim świetle … do tego to fon… …
Ale mówię ci od razu że to oryginalny lakierek :stuck_out_tongue: :lol:

No dobra dobra wierzę ci nie tłumacz juz się wujkowi Przemasowi

co jest pod bakiem ?? czy jest podnoszony tak dla szpanu :smiley:

xD
Kurczę ale jak ja bym chciał mieć arrow’a albo JollyMoto :roll: ale jak w domu o tym mówię to zaraz matka się na mnie drze że już wytuningowałem skutera za tyle kasy i nic nie dało i do tego że ciągle mi mało i że i tak jest za szybkie to moto…
Ale mnie wnerwia że się nie wkręca na biegach na 12rpm choć chociaż na 11
gdzie od 8 do 11 rpm ma największego kopa to moto to u niego kariera się kończy na 9-10rpm i to z ledwością, po dłuższym żyłowaniu na poszczególnych biegach

A i ostatnio po wymianie świecy na 2 osiągłem 86 a przedtem było 85 więc o 1km/h więcej więc tu nie ma żartów :lol: :stuck_out_tongue:

Mówię ci chłopi zamów u kumpla Jolly moto pomaluj u niego i nie kapną się kumple ma Jolly moto z seryjna końcówką tłumiącą i nie widać dużej różnicy w wysokości.
Albo chociaż kup odblokowany dyfuzor

No ale kasy nie mam :mrgreen:
Może w ferie będę jeździł z ojcem do roboty to trochę sobie zarobię, ale to i tak będzie mi duuużo brakowało :-/

ymm a może zrobimy na forum taką zrzutę na dyfuzor dla Adverionka co ? :mrgreen:

Nie gadaj że kasy nie uzbierasz. Teraz jeździć nie będziesz to sama w łape wpadać będzie. Jeszcze jakieś drobiazgi posprzedajesz, święta idą kasa też powinna wpaść nie narzekaj.

no trochę wpadnie ale to i tak nie wystarczająco…
No pod choinkę to ja będę chciał kasę :stuck_out_tongue:

To pod choinkę kase dostaniesz do roboty pujdziesz i kasa będzie a nóż widelec będzie Jolly moto na allegro jakaś używka.

No ale w tym rzecz że na allegro wcale nie ma tylko jest nowy arrow … jedynie to na ebay ale tam to też same nowe ale boje się zamawiać zza granicy bo może być do starszej wersji i może nie pasować i jak się później z typem dogadać ? :-/

Od starej wersji pasuje zmieńili przecież tylko bude a silnik i mocowania są te same

nie silniki też inne tam były rotax 123 a tu rotax 122 :wink:

Różnica między tymi silnikami jest taka, żę rotax 123 ma poprostu bardziej ostre strojenie silnika a 122 ma bardziej łagodniejsze. Z tego co wiem Rotax 123 występował tylko w wersjach GS

a aj wiem tyle że rotax’y 123 były bardziej awaryjne i lubiły się zacierać …

Wszytko było powodem słabego smarowania i wg. mnie przy takiej seryjnej mocy tłok 2 pierścieniowy jest pomyłką bo po 1 tłok wytrzyma tylko trochę krócej od 2 pierścieniowego a tłok 1 pierścieniowy mniej zużywa cylinder czyli więcej tłoków na jednnym cylindrze.

To ty masz 2? Ją myślałem że jedno … Kurcze pieczone to weź kup nowy cyl … =P

W Husce mam tłok na jednym pierścieniu ale rotax 123 ma 2 pierścień.

RS 125 te nowsze podajże od 1998 miały już rotaxa 122 :)…

Dlatego Adverion nie rozumiem twoich obaw czy będzie pasować. Musi pasować nawet Rotax 123 niczym z zewnątrz nie różnił się od Rotax-a 122. Różnica jest tylko w wielkości i wysokości okien w cylindrze