Aprilia RS 125 By Adverion

Haha a czego tyś się spodziewał ? 10 ?! :smiley:
Szczerze to mam i pewne wątpliwości co do tych 3 :slight_smile:

Uj tam z trzema końmi, ważne że blokady na tłumiku pójdą się kochać :smiley:

no jak by założyć sportowy typu arrow to byłą by kolosalna różnica… kolosalna różnica jest między oryginalnym odblokowanym a sportowym a co mówić dopiero w porównaniu oryginalnego zablokowanego a sportowego :!: :stuck_out_tongue:
A jak myślicie czy ten dyfuzor zablokowany to może powodować to że nie chce mi się na biegach wkręcać na wyższe obro że z bólem dochodzi do 10rpm a na wyższych do 9,5 to max jedynie na 1 to do 11… a na postoju na lajcie 12
PS. Wczoraj patrzałem ile idzie na 1… i pokazało 60km/h przy 11rpm :roll:

To masz dość :stuck_out_tongue:

nie no myślałem że na 1 poleci jakieś 45 a ja tu patrze a tu mi 60 wyskoczyło to aż się zdziwiłem :mrgreen: a najlepiej to się lacia pali … nie jak skuterem tutaj to 5sek. i masa dymu :stuck_out_tongue:

RudY napisał:

Haha a czego tyś się spodziewał ? 10 ?! :D
Szczerze to mam i pewne wątpliwości co do tych 3 :)



Przecież przy 28 koniach to bym nawet nie odczuł tych 3 ;P. A czytałem, że sporo dają te wydechy. Ale dobra nie kłócę się ;d

Tzn. ja też nie wiem na pewno ale wątpię, że wydech da aż tyle ;}
Ja tam przynajmniej jakiegoś ogromnego kopsa nie poczułem :}

No chyba, że po otwarciu zaworu wydechowego na max :smiley: Bo to odpał jest potem :stuck_out_tongue:

rozmawiałem z kolesiem który założył w rs arrowa wydech i mówi że motor stał się normalnie inny o wiele mocniejszy i że dużo dał i że warto było władować te 1500 w niego… :sunglasses:

Ty się Adverion niedługo zabijesz na tej RS :stuck_out_tongue:

Dywersant, Bo jeszcze wykrakasz i będziesz miał mnie na sumieniu :lol: :stuck_out_tongue:
No ale ostatnio miałem taką sytuację że wyprzedzam kolesia a tu koleś mi wyjechał z nad przeciwka bo stał tam autem i jakoś się udało wcisnąć że nie obtarłem … ale już miałem zawrócić i go wyzwać ale śpieszyło mi się…

http://www.youtube.com/watch?v=wuEPyNkM3S0

oto filmik który z nudów zrobiłem … taki amatorski xD

Adverion Co do wkręcania to nie martw się też tak mam 1,2,3 dochodzi do końca a 4 już trzeba się wysilić żeby doszła 5 to już w ogóle wieki zanim do konca dojdzie a 6 na 6 to już nie ma co mówić. Wszystko przez blokady

no a ja mam jeszcze 4 blokady na dyfuzorze których ojciec nie da mi ruszyć :evil:

Skąd ja to znam. Ale ja mam taki plus, że dyfuzor zaczyna mi rdzewieć i prędzej czy puźniej będę chciał go wymienić dla estetyki na jakiś chromowany. Do do dyfuzora u ciebie. Kup jakiegoś Arrowa pomaluj na czarno i ojciec się nie kapnie że wymieniłeś. Jak zacznie się burać, że dźwięk inny to wata się wypaliła. Załóż Arrowa z seryjna końcówke tłumiącą.

Przemas92 napisał:

Kup jakiegoś Arrowa pomaluj na czarno i ojciec się nie kapnie że wymieniłeś.


Hahahah :D
Pojechałeś :D
Malować kolanko ? Meeeh... "spali" się farba ...

RudY napisał:

Hahahah :D
Pojechałeś :D
Malować kolanko ? Meeeh... "spali" się farba ...
_________________



kolanko jest pod plastikiem a do tłumików są specjalne spray'e ;p wystarczy jakby pomalował pół tłumika, to co widać

Miałem na myśle tą farbę to wydechów d 600 stopni. Malowałem już wydech zwykłym szprajem i fajny był efekt dymienia się na postoju i ciągnąca się smuga dymu za skuterem

heh uwierz mi… mój ojciec nie jest tak głupi poza tym z dyfuzorem Arrowa lub JollyMoto końcówka seryjną jest bardziej skierowana ku górze…
a i powiedz mi skąd ja wezmę na taki dyfuzor kasę ? :lol: :stuck_out_tongue: Jak już nawet na wache nie mam :stuck_out_tongue:

Znam to tydzień temu 50zł miałem dziś z 50zł zostało 1,87zł. No to rób wszystko żeby zardzewiał lub coś w tym style. W sumie ja nic nie robię żeby rdzewał i nawet się ciesze z tego powodu.

trzeba bylo wziasc rometa k-125 to bys mial na wache tamtym byc zrobil 500 km a tym 100 xD

Wole tym zrobić 100 niż 500 a mieć super przyśpieszenie i jak na tych blokadach niezły v-max :roll:

Aa i nowe fotki :















PS. Foty mogą być niedobrej jakości ponieważ robiłem wieczorem i fonem… :roll: