Aprilia RS 125 By Adverion

no kurna ale tu trzeba się bardzo mocno pochylić i zaprzeć nogami bo nie dość że większe koła to szeroki z tyłu a z przodu już tak nie … więc tak łatwo nie będzie :stuck_out_tongue: Ale szczerze mówiąc nie paliłem jeszcze lacia przed laskami by się przed nimi popisać :sunglasses:

Haha na easyparts.nl znalazłem schemat elektryki i już widzę i wiem ze kabelek ten jest gdzieś niedaleko cewki i zaraz idę to robić … bak do góry i będę jechał z tym Koksem :stuck_out_tongue:

Kupiłeś prawie nowe moto i już dobijać. Może oddaj je od razu na złom ?

Tak to jest jak rodzice rozpieszczają swoje pociechy, skutkiem tego jest nie szanowanie rzeczy, (bo rodzice kupili to mi to zwisa, sram na nich), a w późniejszym życiu ciężko jest czegoś samemu osiągnąć.

Adverion napisał:

Ale szczerze mówiąc nie paliłem jeszcze lacia przed laskami by się przed nimi popisać



powiem ci jedno jak gadalem z laskami przed którymi caly czas popisuje się kolega jezdzacy na gumie (skuterem) to mowily ze to jest zenujace xD i się z niego caly czas smiećja a on mysli ze im się to podoba :D

a co do moto to zajebiste :D

Ja tam mam bardzo wysokie moto i miękkie przednie zawieszenie ale problemu z paleńskiem nie miałem :wink:

Po prostu jak już mówiono …

1. Wrzucasz jeden
2. Trzymasz sprzęgło
3. Pochylasz się do przodu, zapierając się nogami
4. Podkręcasz bestie do jakichś 8k obrotów
5. I tylko trochę szybciej (niż normalnie) puszczasz sprzęgło … jeśli puścisz od razu to albo Ci zgaśnie albo wyrwie na koło i wtedy nie będzie miło :wink:

Adverion napisał:

ale szczerze mówiąc nie paliłem jeszcze lacia przed laskami by się przed nimi popisać


wiochaaa.! xD

no ja nie mam takiego stylu jak inni aby palić gumę czy popisywać się moto przed ludźmi <- to nie ja :wink:
Guziec weź ty się schowaj … na pewno lepiej dbam o sprzęt niż ty… byś chociaż zobaczył mojego 4,5 letniego skutera … wygląda jak nówka… zresztą dużo ludzi mnie się pytało czy to nowy (mówię o skuterze)

Aha i co do tej kontrolki to ja już sił nie mam… nie dawno wróciłem z garażu … podniosłem bak szukałem i szukałem i nic nigdzie nie mogę tego znaleźć nawet nie wiem jak ten shit wygląda …
No ale spostrzegłem co innego … otóż pompka która powinna być przykręcona do ramy była zwyczajnie przypięta na opaski do ramy … i musiałem poucinać paski i przykręcić ją do ramy niby na 2 śrubki ale nie było to łatwe … miejsca nie było kluczyk miałem mały a śrubki ciężko szły ale jakoś się udało i teraz już jest dobrze… trzyma się jak powinno :slight_smile:

A ja runnerką byłem pogromca lanserów :smiley: Np ktoś się jara bmw to go się dymało skuterkiem i już się nie jarał tak xD

haha dobre xD :stuck_out_tongue:
Wino, pozwól że cię poprawię … Jesteś a nie byłeś … :stuck_out_tongue: :smiley:

Adverion napisał:

no ja nie mam takiego stylu jak inni aby palić gumę czy popisywać się moto przed ludźmi to nie ja



tak, yhm... :P

Liga pogromców? :P

Tak ja raczej należę do tzw. Pogromców hehe :stuck_out_tongue:

EDIT:

Moi Drodzy wróciłem właśnie z garażu i już wiem dlaczego mi fiksuje kontrolka “N” otóż czujnik prawdopodobnie jest myble byble … ponieważ gdy odłączyłem kabelek i dotykałem masy wszytsko było cacy i pięknie … więc jedyne co to musi być coś z tym czujnikiem :-/
Mógłby ktoś z was (jeśli wie i zna) podać link gdzie mogę kupić oto ten czujnik :?:
I jak się to wymianie :?: :stuck_out_tongue: słyszałem że trzeba cały olej spuścić czy to prawda ??

Jak by ktoś nie wiedział to jest to ten oto czujnik :


EDIT2:

A więc jest już po problemie :slight_smile: właśnie przed chwilą zrobiłem to i jestem szczęśliwy … wystarczyło zdjąć kabel z czujnika wyczyścić, wypsikać dokładnie WD40 dokręcić bardziej czujnik skręcić wszystko i działa aż miła :mrgreen:

[ Dodano: 10-10-2009, 00:26 ]
Oke… czas na lekkie odświeżenie :sunglasses:
A więc wrzucę troszkę nowych fotek…
Gotowe zrobione Neony lecz po zamatowaniu zaraz na następny dzień oderwałem je bo się niedobrze trzymały :stuck_out_tongue:

Małe spotkanie przed lekcjami…


Przyszły mi:
Nowy uchwyt rejestracji:


Naklejki na rant felg:

I znalazła się też ramka na rejestracje:



Od następnego tygodnia przystępuję do montowania tych gratów =P

A i jeszcze jedno co się dzieje po dłuższej jeździe xD


Sorry za jakość fotek ale robiłem fonem… po prostu nie mam jak wozić aparatu xD

[ Dodano: 11-10-2009, 13:43 ]
A więc wczoraj już wszystko zamontowałem …
A oto efekty:







Niebieskie diody postojowe:



Nowy uchwyt rejestracji:



Naklejki na felgi:




Na tle Jet’a :slight_smile: :



PS. Postaram się zrobić fotki na zewnątrz … chciałem nie raz zrobić ale mi się nie chciało … miałem zrobić jak już poskładałem go ale zaczęło padać :-/

[ Dodano: 25-10-2009, 09:13 ]
…obkleiłem sobie teraz osłonę tylnej zębatki carbonem efekt jest fajny tylko że się zrobiły małe fałdy od tego jak przykręcałem śrubki :-/

nowe moto i tylko dłubiesz xD ja bym tam nic nie kombinował hahaha xD
ale fajnie wygląda z tymi rantami a w tłumiku to nieźle się grzeje :stuck_out_tongue:

ale bym ją przepalił tak pow 9k obr :smiley:

  1. pow 9 ? Nie lepiej od razu na 12 ? :}
    2. Powiedz mi do cholery, z którego rocznika jest ta starożyna DT (chyba tam DT pisze) z lewej strony ? :smiley:
    3. Adverion teraz przed budą szpan :stuck_out_tongue:
    4. A przebarwienie tłumika ? Fajny tuning :stuck_out_tongue:

    Na przyszłość: zmniejszaj foty przed wrzucaniem bo muli tego posta, że hohoo…

Na przyszłość: zmniejszaj foty przed wrzucaniem bo muli tego posta, że hohoo...

potwierdzam mam net z ery i nie chce wcale się zaladowac xD Przebarwione tłumik sa sexi :D

hehe spoko będę zmniejszał sam się o tym przekonałem jak już wszystko wrzuciłem… .zrobiłem fonem i ani w fonie ani jak wrzucałem nie zmniejszałem rozdzielczości po prostu zapomniałem a później mi się nie chciało :mrgreen:
Ta DT jest z 90 rocznika ale człowieku jak to chodzi to jest poezja… z przodu ma dużo większego lacia niż z tyłu to jak we 3 się wsiądzie to strach manetką kręcić … bo tak na jedno rwie … zresztą macie tu filmik z amatorskiego stuntu xD : http://www.youtube.com/watch?v=-JBT1gtQ1s8
A to przebarwienie to jest jeszcze nic… dzisiaj jak zmarzłem jak jechałem i stanąłem… żeby o rurę ogrzać trochę ręce bo ich nie czułem, to dopiero wtedy jak zobaczyłem to skubana taka czerwona była że szok :mrgreen:

Kilka nowych zdjęć:















I neony podłączone w pokoju do testu :mrgreen:



Sorry za jakość zdjęć ale robiłem fonem a bo aparat nie chciało mi się iść …

no fajna rs.


marzy mi się taka.




a neony to trochę wies tuning. no ale jak dla kogos się podoba to czemu nie.


moim zdaniem kup szybke rpzednia rainbowke, zajebisciw by wyglądał wtedy

[ Dodano: 05-11-2009, 13:48 ]
A i planujesz jakis tuning ? wydech arrow, moze , co ?

szybka typu puig tzn sportowa brzydko w rs wygląda bo jest strasznie wypukła
neony miałem podłączyć do podświetlenia pod bakiem ale nie podłączam nie chce mi się …
i planowałem wydech arrow albo jolly moto ale ojciec powiedział że mi nie rozblokuje… co oznacza ze nie kupi sportowego wydechu :-/

nie wystarcza ci 165km.h ? ;d ale glownie w tym wydechu to chodzi o moc bo daje nawet do 3km

jaki 165 ?? tyle to mi nie poleci bo to jest euro3 i ma w 4 miejscach dyfuzor zblokowany :-/

Reven napisał:

nie wystarcza ci 165km.h ? ;d ale glownie w tym wydechu to chodzi o moc bo daje nawet do 3km



3 konie? Ej to ja dziękuję wydać na wydech ponad 1000zł i żeby dał tylko 3 konie :P.... myślę, że sporo więcej da...