Aprilia RS 125 By Adverion

Witam!,
od wczoraj 22.09.2009r zostałem szczęśliwym posiadaczem motorku jakim jest Aprilia RS 125 z 2008r. i przebiegiem 1200km, otóż tego dnia nie mogłem się już przewieź ponieważ było już zbyt późno a rano trzeba było wstać do szkoły … więc na następny dzień zaraz po szkole szybko się ogarłem i przygotowałem do jazdy na mojej małej besti… która ma jeszcze ok. 2-3 blokady :wink: otóż zdziwiłem się ! Na początku spokojnie a po 4 tys. obro. moto pokazało swoje prawdziwe oblicze ! dosłownie z jednego końca siędzenia przesunęło mnie na drugi :mrgreen: zaraz po tym wrzuciłem 2,3… itd. jadąc nie na full do 9,5 rpm moto osiągnęło błyskawicznie prędkość 100km/h co mnie lekko zszokowało … :stuck_out_tongue: oczywiście poleciało by jeszcze więcej, ale po co mi więcej ? :wink:
Moto jest w pełni seryjne nie było po żadnym szlifie ani nic w tym stylu…
A teraz kilka fotek:












Fotki zostały zrobione nie prze zemnie gdy będę miał więcej czasu postaram się zrobić swoje i wrzucić lecz i tak ta na fotkach to jest dokładnie moja RS

W RS zostały wymienione felgi wraz z cąłym napędem od wersji z srebrnymi felgami … dlaczego ? Ponieważ bardziej mi się podobają srebrne =]
Planuję w niej zrobić:
- Naklejki na felgi
- Nakładki na dźwignię sprzęgła i hamulca
- ciężarki kierownicy (carbon)
- przyciemnienie szybki na 85% lub 95%
- wymiana tylnego błotnika na krótki metalowy z allegro
- odblokowanie dyfuzoru oraz reszty możliwe że wymiana całego układu wydechowego na Arrow :wink: ( co jest mało prawdopodobne… :mrgreen: )

Ogólnie po jednym dniu jestem baaaardzo zadowolony i jestem pod wielkim wrażeniem :slight_smile:

PzDR!

no, Adverion w końcu się dorobił sprząta :smiley:
gratuluje, i się oswajaj z biegami a nie zapi***alaj 150kmh xD

Ile dałeś?

ha do większych prędkości też trzeba się przyzwyczaić xD
Kowal rozwaliłeś mnie :stuck_out_tongue: pierwsze co to “ile dałeś” a może byś wyraził najpierw swoją ocenę czy coś :stuck_out_tongue:

mmmmmm zarąbisty sprzęt, gratuluje ci takiej maszynki.

Eeee no fajne malowanie :slight_smile:

wiesz RudY ja właśnie chciałem tylko i wyłącznie w tym malowaniu ponieważ mi się najbardziej podoba…
Może macie jakieś rady co by tu w niej optycznie zmienić by nabrała jeszcze większego uroku ? :roll:

Jak dla mnie to tam nie ma co zmieniać :stuck_out_tongue:

Z przodu wygląda jak CBR 125 :wink:

Ładne moto. żeby długo służyło

Proszę ci a wręcz błagam nie porównuj tego moto do CBR 125 bo normalnie jak byś mi ubliżał :stuck_out_tongue: CBR 125 jest paskudna … a propo CBR to wiecie może że RS 125 jest większa od CBR 600?? dziś nawet stałem obok CBR 600 i się sam przekonałem że jest większy :lol:
Optycznie hmm myślałem nad tymi nakładkami na dźwignie ale czy to ładnie wygląda czy jest to w ogóle wygodne ???
Aha jeszcze myślałem nad żarówkami niebieskimi imitacja xenon czy znacie jakieś takie żarówki na prawdę dobry i żeby dobrze imitowały ten xenon ?

Ja pierdykam ta Twoja Apka jest po prostu mega. Gratuluje zakupu. No i pochwal się ile dałeś:P

heh jak mam się chwalić ile dałem to ja nie chce xD nie lubię się chwalić i już :stuck_out_tongue: :lol:

haha a ja wiem ile ! a Wy nie :573: :573: :573: xDD
ale nie no, tu już nie ma co kombinować, tylko lać i jechać :smiley:
no większa na pewno bo rs125 jest stylizowana pod aprilie rsvr100 a nie pod 600 :stuck_out_tongue:

raczej pod 1000 a nie 100 :stuck_out_tongue: :mrgreen: No Mafioz ale ty dokładnie też nie wiesz xD jak ci mówiłem to tylko tyle ile myślałem ale dokładnej kwoty nie znasz :mrgreen:
Kombinować to źle powiedziane po prostu upiększyć :slight_smile:

no przeoczyłem jedno zero, xD
pewnie pare groszy mniej od tej ceny co mówiłęś, stawiam że z 500zł mniej :stuck_out_tongue:

szczęściarz w dupę dymany : D ja za huja się nie dorobię moto , całe życie będę jeździł na zasranym kiblu

KUR** jakie zajebiste moto i jeszcze jaki rocznik, ja pie*****. Masz zajebistych starych ;D

Przywieźli ci go czy gdzieś nie daleko był od twojej miejscowości ?

Adverion, ogólnie gratuluje… Ładnie ze kupiłeś sobie coś z biegami mi osobiście to malowanie nie bardzo się podoba ale to oczywiście kwestia gustu… Ładnie ładnie:)

Nie ma co tu dużo pisać bo to poprostu jest moje marzenie :smiley: :smiley: ta rs jest śliczna normalnie jak dla mnie cudo :slight_smile: a będzie 125/50?? :wink:

A1 pewnie ma.