Aprilia RS 125 By Adverion

Coś czuję, że muszę się spiąć i kupić jakieś moto, bo inaczej ostatni na kiblu będę śmigał :stuck_out_tongue: Wracając do tematu gratuluję zakupu, bo trafiłeś naprawdę ładną sztukę :slight_smile:

Ciekawe ile dał pewnie z 15k+ ;D

Nie odpisuje nam coś Adverion w temacie. Pewnie lata na Rs’ce ;D Niech się cieszy chłopak.

No fajne moto.

Więc ile dałeś?

Reindlag otóż tak 15k+ dobrze gadasz … zgadujcie dalej a ja wam powiem ile dałem
I na to drugie też się zgadza śmigałem xD normalnie jestem taki szczęśliwy i cały czas jeżdżę :stuck_out_tongue: siwy_fact wiesz każdy ma inny gust :roll: jednemu się podoba ta jednemu ta… ja akurat się oparłem na tą sztukę …
Robertus już jest 125/50
Aha i oczywiście przywieźli mi go… 400km+ ode mnie ta miejscowość się znajduje gdzie go kupiłem :slight_smile:

A co Cie to Kowal tak interesuje ?!

Na pocieszenie Ci powiem, że nie będzie Cię na takiego stać …

Nie no maszyna konkretna :stuck_out_tongue: Malowanie najładniejsze chyba z tych RS :smiley: Fajny tyłeczek :stuck_out_tongue: no i buźka też xD Szerokości :slight_smile:

Rudy, skąd wiesz że mnie nie będzie stać? Jakbym chciał to mógłbym kupić taką, bo dostałem z PZU 7500zł za szramę na dupie po wypadku :stuck_out_tongue:

O lol xD szrama na tyłku :lol: :stuck_out_tongue: tzn. można już za 12 kupić 125 lecz to już nie będzie jakaś igiełka bez rysek z małym przebiegiem… A ja właśnie szukałem tylko i wyłącznie igiełki w tym malowaniu … w każdym bądź razie dałem 15k+ ja ktoś zgadnie to napisze że dobrze zgadł :roll: :stuck_out_tongue:
mateuszpasiu czy mi się zdaje czy podrywasz moją kobietkę ? :lol:

Kowal napisał:

7500zł


za tyle dostaniesz jedynie starą budę :P musiałbyś dołożyć minimum z 5 tysięcy jeszcze żeby pomyśleć o nowej budzie w dobrym stanie, a adverion ma prawie nówkę sztukę bo tylko 1200km przebiegu, takiej nie dostaniesz za mniej jak 15tysięcy :P

[ Dodano: 24-09-2009, 20:03 ]
ja stawiam 3 możliwości 16tysięcy 16.500 albo 17tysięcy.

Mafioz, mam jeszcze roxa, oszczędności i starych.

Adverion napisał:

mateuszpasiu czy mi się zdaje czy podrywasz moją kobietkę ? :lol:



nie nie skądże xD tylko jej komplementy prawię :lol:

dobrze wiedzieć :stuck_out_tongue:
Dobra Mafioz już napiszę dobrze strzeliłeś z tą 3 kwotą :roll:

A jeta sprzedałeś?

Maszynka konkretna, ciekawe jak długo pojeździ :619: :stuck_out_tongue:

Adverion, a może oddałbyś mi ją w prezencie urodzinowym za 7k? :smiley:

o nie nie xD
Jako prezent urodzinowy to mój brat ode mnie dostał Jet’a :stuck_out_tongue:

tez chce takiego brata :P:D

hehe jestem najlepszym bratem na świecie hehe :stuck_out_tongue: :lol: jedyny w swoim rodzaju :lol:
Tylko mam do was pytanie … otóż :
Kontrolka “N” czyli od luzu jak wrzucę luz to rzadko się zapala chyba że bujną moto to się zapali … zresztą raz się zapala raz nie a jak się już zapali to tak mryga … i nie wiem co z tym jest aha dodam jeszcze że licznik jak coś jest kompletnie nowy …

Jak myślicie co to może być ???

muszę z rodzicami pogadac aby CIe adoptowali :smiley: xD

oooo taa ale ja nie chcę mi się bardzo podoba w mojej rodzinie :slight_smile: gdy by nie ta szkoła i wywiadówki to było by naprawdę pięknie ale jakiś głupek się tak postarał aby nam utrudnić życie :-/

co do tej kontrolki to weź jedź po kabelku bo może gdzieś słabo styka albo masy żaróweczka nie ma. trzeba szukać :stuck_out_tongue: