Aprilia RS 125 By Adverion

Raczej będzie gdzieś poluzowany na jakimś łączeniu …

jakby mi rodzice kupili RS to bym też bratu oddał obecne moto jakie by nie było xD
pochwal się ile Ci spalanie wyszło :stuck_out_tongue:

stawiam na okolo 7l a rs’ka cudna ostatnio w miescie u mnie podobnna się pojawila ale rejstracje ma motorowerowe ;pp

spalanie nie liczyłem nawet ile mi wyszło ale po ostatniej jeździe która przeciętna szybkości wyniosła 104 xD to jakieś 7/8 L /100 :lol: :stuck_out_tongue:

to duzo ciekawe ile by schlal jakbys maxem jechal ;p

Do 10l/100 by doszło :roll:

geez. Piękna. I malowanie - potwierdzam - zayebiste.

Chyba zacznę namawiać starszych na wycieczkę do Ciebie :smiley:

Hehe fajna ta kupa drogiego złomu :slight_smile:

Fajna cóż więcej dodać:P Nie lepiej bylo 600 ccm??:stuck_out_tongue:

ta moze od razu hayabuse -.- nie ma 18lat. moderator a takie glupie pytania zadaje. jezus …

U… Adverion… zazdroszczę! :smiley:

Piękne moto. Chciałbym na przyszły rok też RS, ale starszą budę, bo nie chce naciągać rodziców na ponad 10k ;] i oczywiście 125/50

Reindlag napisał:

moderator a takie glupie pytania zadaje. jezus ...


wiesz co to żart, ironia , norvidzień

no RS'ki pozazdrościć super ogólnie to te małowania mi się nie podobały ale ta jest jakaś wyjątkowa :-)

ja piernicze, nic tylko pozazdrościć :stuck_out_tongue:

heh dziś jadąc właśnie niedawno … skapłem się że mam zamienione światła tzn jak włączę długie to pali się krótkie i na odwrót xD muszę to podmienić … heh kto zgadnie jaki osiągłem dziś v-max ? :stuck_out_tongue:

38kmh? xDD
nie no pewnie ze 168 boś Ty wariat :stuck_out_tongue:

99km/h ze Śnieżki

>150 kmh? :smiley:

hehe 155 xD jeszcze zobaczę jaką mam zębatkę z przodu wtedy będzie wiadomo czy to dużo czy mało na tą zębatkę :roll: no ale jak rozblokuję dyfuzor to aż się boję myśleć co to będzie xD jak teraz ma takiego powera :stuck_out_tongue:

raczej jest dobra zębatka jak 155 na seri ciśnie to czego Ty chcesz, jeszcze zablokowana xD jak odblokujesz to 170 z palcem w pupci poleci xDD :oops:

tzn. zobaczę ile ma zębów :wink: bo wiesz na zębatce 18 z przodu + wydech arrow bez regulowanego zaworu wydechowego (a ja mam regulowany czyli lepszy) to taka apka ciśnie po 180 z palcem w 4 literkach :roll:

powiedz mi gdzie Ty chcesz jeździć 180? :stuck_out_tongue:
jakbym miał moto które tyle ciśnie w 125 to bym wsadził zębatki żeby lepiej się zbierała i miała więcej mocy ogólnie a leciała za 150 :stuck_out_tongue: