Aprilia RS 125 By Adverion

ja nie mówię że tyle chce śmigać tylko że tyle idą po założeniu takiej zębatki i wydechu a jak dzisiaj się przewiozłem te 150+ to normalnie szok jak przeleciałem pewien odcinek który skuterem się wlekłem wieczność :roll:

siądź na 600 przejedź się to będzie to samo wrażenie że aprilia taka wolna i wgl xD

hehe no wiem … xD ale 600 ccm a 125 to już jest duża różnica w pojemnościach … a między 125 a 50 nie ma kolosalnej różnicy w pojemnościach ale w mocy owszem :roll:

szczególnie ze skutera na biegi :stuck_out_tongue:
na 1 biegu z 50/60 leci potem 2/ 3 i już ze 100 jest :stuck_out_tongue:

[ Dodano: 25-09-2009, 21:28 ]
a poza tym to dupe wozisz aprilką a zdjęcia to kto jej porobić wiesz jak ona się musi przez Ciebie czuć?!
wrzucaj foty zrobione przez SIEBIE !

Nie przesadzaj :stuck_out_tongue:

Ja osobiście na 1 mam max 30 :slight_smile:

Mafioz napisał:

jakbym miał moto które tyle ciśnie w 125 to bym wsadził zębatki żeby lepiej się zbierała i miała więcej mocy ogólnie a leciała za 150 :stuck_out_tongue:


Tak samo ja :slight_smile:

wiesz co szczerze mówiąc jak na niej jadę to aż nie chce mi się z niej zejść aby zrobić jakiekolwiek foty xD ale zrobię nie martw się :roll: tylko muszę jakoś żarówki z przewodami pozamieniać i coś zrobić z kontrolką “N” czyli luzu …
No RudY dobrze pisze na 1 mam jakieś 55 na 2 jakieś 80 :slight_smile:

RudY napisał:

Nie przesadzaj :P

Ja osobiście na 1 mam max 30 :)


Twój się ledwo już toczy na tym tłoku xD
a poza tym ktoś już opisywał aprilie jako posiadacz i na 1 biegu 57 :P

[ Dodano: 25-09-2009, 21:35 ]
dokładniej to ten temat i 52kmh :P
http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=1776&highlight=aprilia++125

No to mój więcej osiąga wiem że na 3 mam 111 jak ostatnio testowałem i myślę że jak bym jeszcze troszkę ją pociągnął to i by 115 wskoczyło … a na 1 i 2 to nie wiem ile poleci bo nie patrzałem

może lżejszy albo temu że mały przebieg bardzo i silnik w idealnej kondycji jest :stuck_out_tongue:
lejesz 95 czy 98?

98 teraz a pierwszy bak jaki był nalany to nawet nie wiem … moto dobre to i 98 bo lepsze jak do skutera lałem 98 i jak już wiedziałem że będę miał RS to zacząłem lać 95 aby zaoszczędzić kaski sobie jeszcze :mrgreen:

Tzn. mam 30 ale nie przy żyłowaniu do końca biegu … 30 to tak przy jakoś 10k :slight_smile:

to i tak max z 45 na 1 biegu :stuck_out_tongue:
tłoka zmieniaj a nie gadaj

Nie sprawdzałem ile mam na 1 bo dla mnie to bieg tylko do ruszenia potem jej tak odkręcam że czuć już moc. Zresztą muszę jakoś zrobić w miare spokoknie te 300km a dobiero 50 zrobione :frowning:

Mafioz a ja stawiam że 40 to max Rudemu poleci…
Przemas92 ale sprawdźić nie zaszkodzi :smiley:

Jak myślicie czy te -> http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?cPath=1_83_415&products_id=2412&osCsid=8e9354984dfad7ccb3a0d128aa5808e3 ciężarki kierownicy będą pasować do mojej RS ? niby były w zakładce do skuterów ale czy będą pasować bo mi się podobają :wink:
Aha i jak myślicie kupić marker no małowania opon i pomalować napisy czy raczej nie będzie to pasować hmm …?

A powiedz taką rzecz, jeździłeś na oględziny, czy kupiłeś i ci ją przywieźli lub pojechał ktoś znający się i ją przywiózł?

nie nie jechałem jej oglądać koleś od którego kupiłem był człowiekiem godnym zaufania sam powiedział mi że ma okazję załatwić mi apkę taką i taką w stanie idealnym porobił mi zdjęcia jej nawet każdej najmniejszej ryski no i się zgodziłem … przywiózł mi ją obejrzałem a znam się na moto i na prawdę moto okazało się idealne ! :roll:

No chyba nie idealne skoro masz te kabelki pozamieniane :stuck_out_tongue:

Czepiacie się może ktoś żarówki wymieniał i źle podpioł

Ja się nie czepiam tylko poprawiam.

Bo to było tak że ta apka z tym licznikiem który był oryginalnie coś fiksowało więc kazałem zamówić taki sam nowy … a żeby on wymienił licznik musiał rozebrać czaszę … i pozamieniał xD ale już wczoraj znowu zrobiłem tak jak powinno być i już mam problem z głowy :roll: :stuck_out_tongue: