Aprilia RS 125 By Adverion

KruczeK napisał:

Za moc się płaci jak za zboże...


Dziwne porównanie, jeżeli jest ironiczne, to ok.

Wracając do sprzęgła, to ile masz tam tarczł Olej jest tani. Świeca też tragicznie droga nie jest, reszta już ci niezłą kwote nabije... :|

wiedzialem ze się zaraz odezwiesz panie 2,2l/100 km :stuck_out_tongue:

chodzi o to ze nie ma nic za darmo. jeśli chce się posiadac mocny sprzet i wyciskac z niego ostatnie soki, to trzeba się liczyć z tym ze będzie nas to sporo kosztówac. niestety tego się nei przeskoczy.

świeca 60+ olej 60+ to nie takie tanie a tarcz jest 6 :stuck_out_tongue:

KruczeK, ale to zboże nijak tu pasuje, bo jest tanie! :stuck_out_tongue:

[ Dodano: 13-11-2010, 00:58 ]
I tekst wyszedł bez sensu… :stuck_out_tongue:

dywer ale ty goooopi jestes.

zajrzyj do slownika i zobacz co oznacza “placic jak za zboze”

a ja mam takie pytanie, ile Ty zrobiłeś na tej apce kilometrów w tym sezonie?

Pierwszy raz spotykam się z takim powiedzeniem.

A sprzęgło ci puszcza, że chcesz tarcze wymieniać? A może wystraczy same sprężyny(albo same tarcze) zmienić?

KruczeK napisał:

wiedzialem ze się zaraz odezwiesz panie 2,2l/100 km :P


Haha też to przeczuwałem :D
2,2l/100km XD Hahaha dobree :P

Adverion napisał:

ten dzióbek musiał tam wpaść, bo jak odkręciłem to go nie było...


Wyparował ? Może jest w kolanku wydechowym ? Ja bym dla pewności odkręcił wydech i nim trochę poprzekręcał i potrzepał :)
Z drugiej strony dobrze, że tylko tyle narobił :)

Adverion napisał:

świeca 60+


To chyba do promu kosmicznego ... skąd ty te świece bierzesz :P Od razu irydowa musi być no nie ? Zwykłej nie bo po co pff :p

Dywersant napisał:

Pierwszy raz spotykam się z takim powiedzeniem.


Człowiek ze wsi ehh...

Dywersant napisał:

A może wystraczy same sprężyny(albo same tarcze) zmienić?


Ja też myślałem, że będę musiał coś ze sprzęgłem kombinować od środka a tu co ? Stara linka przy regulacji strzeliła - przyszła nowa - założyłem, wyregulowałem i chodzi jak malina :) Może po prostu Twoja też jest już wyruchana i wystarczyłoby ją wymienić :)

Dywersant napisał:

Pierwszy raz spotykam się z takim powiedzeniem.



żartujesz sobie ??

Serio, nigdzie nie spotkałem się z takim powiedzeniem :stuck_out_tongue:

RudY napisał:

Człowiek ze wsi ehh…


Zgadza się, w mieście nie mieszkam.
Buehehe… miastowy się odezwał :stuck_out_tongue:

Tak musi być irydowa xD
A tarcze wymieniam bo mi już lekko ciągnie… a sprężyny to już przy okazji, jak komplet to komplet, sprężyny kosztują tam ok. 50zł to nie dużo… więc na raz wymienię …
A zrobiłem hmm. +/- 6k

No ciągnie to wiesz :stuck_out_tongue: A próbowałeś linką się bawić ? Tam przy silniku albo przy rączce pokrętełkami ?

no a jak ;p nic nie daje… niby jak się już rozgrzeje to jest dobrze, ale nie do końca… jeszcze by można było spokojnie jeździć ale i tak muszę rozebrać żeby wymienić o-ringi to już wszystko zrobię i będzie z głowy

To się bierz do pracy ;] Szczerze to mi by się nie chciało ale cóż xD

to ile będziesz musiał włożyć w to?:smiley:

Adverion - pierwszy powód ciągnięcia sprzegła to olej. zmień najpierw olej i zobaczysz, że będzie lepiej, jeśli sam olej nie pomoże no to niestety tarcze i sprezynki nju założyć i będzie cacy :smiley:

Nie myśli się ile TRZEBA włożyć tylko się wkłada :smiley: To pasja :wink:

dla mnie to za dużo wydatków jak na 6tyśkm tylko ;p albo mi się wydaje, że się dużo psuje w tej apce xd

po prostu z akzdym katowanym sprzetem tak będzie :slight_smile: wg mnie zuzywa się w miare ok :stuck_out_tongue:

ja np dzisiaj w macalu znowu spawalem tylni błotnik i przykrecalem 3 srubki bo się gdzieś zgubily :smiley:
ale to moj sprzet wiec się nei psuja silnik itp ino takie pierdoly :smiley:

KruczeK napisał:

przykrecalem 3 srubki bo się gdzieś zgubily



Normalka :P