Aprilia RS 125 By Adverion

mafioz nie umiesz skladac :stuck_out_tongue: mi się jeszcze nigdy takie cos nie przytrafilo a lubie powkladac trochę silnikowi jak jezdze :stuck_out_tongue:

nie no, silikon można, ale pod jednym warunkiem…

…że innej możliwości już nie ma, to ostateczność. Ostatnio słyszałem, że najlepszy jest czarny silikon i wiem, że z niego można robić uszczelki, ale pod głowice muszą być normalne.

Mafioz napisał:

nowa apka się już sypie a moja stara hondzia jeździ ;p hah


Jak ty byś zobaczył jak ja jej w tym sezonie dałem w dupę to byś zobaczył... non stop jeździłem full :mrgreen: droga wąska i falista a ja 150 i wacuś :-P
palenie gumy, amatorskie jazdy na jednym kole, strzały ze sprzęgła itp. :-P
Po prostu 10-12 rpm to było nonstop :-)
Ale to tylko ten sezon tak..
A głowica... hmm.. a to przez regulację gaźnika, bo nonstop wykręcałem i sprawdzałem kolor świecy..

Adverion napisał:

droga wąska i falista a ja 150 i wacuś :-P


To się ciesz że żyjesz, że cały jesteś a apka nie jest rozpierdolona...
Nie pochwalam takiej jazdy bo to takie jest nieumiećjętność dostosowania prędkości do warunków, stanu nawierzchni itd po prostu taka jazda żeby tylko jechać jak najszybciej takie kozakowanie trochę dla mnie ;/ Sztuką jechać bezpiecznie a nie, bo odkręcić to każdy debil potrafi a mało który umieć jechać z prędkością odpowiednią do nawierzchni bo dla mnie jechać 150 po wąskiej i w dodatku pofalowanej drodze to szczyt kretynizmu, sory ;/


A potem sprzedasz z opisem "Zadbana, nie katowana, nie było palonej gumy używany do spokojnej amatorskiej jazdy" xd

Adverion napisał:

Ale to tylko ten sezon tak..



No tylko ten, bo to pierwszy twój sezon na niej xD

nie no powiem ci tak… jeździłem tak przeważnie w drodze powrotnej, bo w weekendy jeździłem z kumplami czy coś a później telefon mama i się drze żebym wracał do domu bo już późno no to wtedy dzida…
Ale to tylko ten sezon tak hardcorowo następny już będzie spokojny… bo n beną nie wyrobię :smiley:
Nie to żeby cały czas po tej drodze tak jeździł, tylko w drodze powrotnej, bo jak z domu to tak jeździłem ok. 50km/h bo nie rozgrzana to spokojnie …
a mam koło siebie trochę tras gdzie wszędzie jest nowy asfalt to tam ciskam bo aż się prosi o to :stuck_out_tongue:

EDIT:
nei to że pierwszy tylko jeździłem to bo wiesz podjarany byłem przyśpieszeniem po założeniu arrowa i za to a lubię jego głos na wysokich :wink:

Adverion napisał:

Ale to tylko ten sezon tak hardcorowo następny już będzie spokojny...


Zawsze się tak mówi ;]

ja akurat jak mówię tak robię :stuck_out_tongue:


To nie temat komu ile pali do cholery…
Jeszcze jeden post nie na temat…

Ok. głowica nowa zaaplikowana :stuck_out_tongue:
Kurcze przy wymianie głowicy doznałem szoku… seryjna głowica i tłok od góry mają takie dziury jak by ktoś wziął gwoździa i młotkiem napierdzielał :shock: nie mam pojęcia od czego to jest… w koło tłoka (od góry) są takie dziur, ale tylko po bokach, po środku nie ma… a gładź cylindra jest idealna…
Będę musiał w przyszłym sezonie wymienić tłoczek…
Druga sprawa… ostatnio się dziwiłem czemu apa traci moc… wczoraj jechałem sobie tak spokojnie, zrobiłem redukcja i but … 11rpm następny bieg a tu takie bum, jak by uszczelka pękła gdzieś i zamiast wbijać się na obroty to ona nie… z 10 spadło do 9 i do tych 10 po żyłowaniu do 10 by doszło, ale zero mocy…
No to myślę sobie, pewnie uszczelka pod wydechem poszła bo dziwny głos się zrobił, no i dzisiaj się za to wziąłem, odkręcam wydech, a te śrubki można było by palcami odkręcić tak lekko były dokręcone, no to odkręciłem, wymieniłem uszczelkę, dałem podkładki sprężynowe i teraz musi być ogień :mrgreen:

dziury na tłoku? oO no to żeś jej za ostro w palnik dał w tym sezonie jednym słowem ;p

nieźle Adi nieźle :smiley: jak dziury w tłoku masz :smiley:

ale to nie są jakieś wielkie, tylko takie o promieniu 1-2mm… no jak by ktoś gwoździem napierdzielał…
A nie mówiłem, że w tym sezonie dałem jej po grach ? a raczej garnku :smiley:
Niedługo jadę pojeździć i zobaczę jak teraz chodzi na nowej głowicy i uszczelnionym na cacy wydechu :wink:

Adverion napisał:

Niedługo jadę pojeździć i zobaczę jak teraz chodzi na nowej głowicy i uszczelnionym na cacy wydechu ;-)

i dziurawym tłoku :D
Chciałbym widziec ten tłok.. Może nagarem jest obklejony i ci się zdaje że dziury są (już gdzieś taki tłok widziałem że było w pizdu nagaru na tłoku i tak jakby były dziury/odpryski na nim)

dziury nie są od pizdowania tylko złej regulacji

zalezy jakie to sa dziury. czy takie gladkie cos a’la kratery to od źlej mieszanki. a jeśli takie ostro i malutkie to od kamieni lub np od peknietego pierscienia lub innego malego metalowego elementu.

dobra,wiem już od czego te dziury…
Linka od zaworu wydechowego mi się urwał a i ten dzióbek musiał tam wpaść, bo jak odkręciłem to go nie było…
Teraz będę jeździł na razie bez linki =/

i zagadka rozwiazana :slight_smile:

no ale kolejny wydatek =/
Muszę kupić nową świecę,tarcze sprzęgła,sprężynki sprzęgła,olej do skrzyni,linkę no i chciałbym kupić też mambranki ale są tylko carbonowe to sobie raczej daruję … no i też będzie trzeba niedługo kupić ten tłok =/ niby nie dużo ale cana ładna wyjdzie :-/

Niestety tak to jest z moto 125 2T… Za moc się płaci jak za zboże…