Aprilia RS 125 By Adverion

wydeszek piekny, zakladaj i dawaj filma jak sobie pyrka, noi jak jezdzi :wink:

naaah! Ludzie mm… jednak wydech wart swojej ceny… aahhh… teraz idzie tak jak chciałem cały czas do 12rpm :smiley: a jaki głos mmm…
Ojciec jak się przewiózł to powiedział że ten motor to stał się całkiem inny… że za szybki do mnie :smiley:
A filmik to nagram jak wyjdę z podziwu :mrgreen:
Nie no tak jutro postaram się nagrać :wink: Bo dziś to zaraz jadę na ognisko i mi się nie chce
Ale jeszcze muszę z kolegą dorobić ściągacz do magneta… bo do tego wydechu dodali jakiś inny klin co niby przyśpiesza zapłon, i muszę to wsadzić i będzie dopiero ok :wink:

Adverion napisał:

Ale jeszcze muszę z kolegą dorobić ściągacz do magneta... bo do tego wydechu dodali jakiś inny klin co niby przyśpiesza zapłon, i muszę to wsadzić i będzie dopiero ok ;-)


Pogrzebiesz coś i znowu nie będzie chodziło :P

Czekamy na filmik :D Próbowałeś już V-max na tym wydeszku?

Ludzie przeżywać 1450zł o matko a zobaczcie ile kosztują wydeszki do pierdziawek 50cc nie wiele mniej. A ile na tuningi wydajecie a tu jedna inwestycja 1450zł i jeździ puki moto nie sprzeda.

Adverion napisał:

Ale jeszcze muszę z kolegą dorobić ściągacz do magneta...


A po coś :P Magneto da się swobodnie ściągnąć zwyczajnym ściągaczem, tylko trzeba coś podłożyć na wał ;)

No toć pisze ze będzie robił ten sciagacz

Kowal napisał:

No toć pisze ze będzie robił ten sciagacz



Ty jakiś nierozumny jesteś -,- Pisałem, że nie trzeba robić żadnego ściągacza ;)

Dywersant napisał:

Ty jakiś nierozumny jesteś -,-


Dziwisz się Kowalowi ? :D

ejejejeje a jak przyśpieszenie? mocno się poprawiło? moc jak z nią? gadaj tuu xD

no głównie to przyśpieszenie się poprawiło bo przed tem to było tak że 1,2 i do 12 z bulem szło… a teraz 1,2,3,4,5 do 12 idzie a na 6 tak niecałe 12 :stuck_out_tongue:
No a v-max no to tak jechałem 174-175… :smiley: i kumpel (ten co będzie dorabiał ściągacz) jak się przejechał to mówił że na 5 już cisnął 160 :smiley:
Przemas92, No dokładnie tak jest! bo ja już tu więcej nic nie będę wymieniał, z czasem tylko może założę carbonowe membrany … ale to w dalekiej przyszłości :wink:
Dywersant, ale że niby jak to zrobić ? :smiley:
Zobacz :

Nie patrzcie się na to coś na czerwono zaznaczone …
No i powiedzcie jak to można ściągnąć ?
On zamiećrza zrobić takie coś właśnie na 3 śruby …

Adverion napisał:

No a v-max no to tak jechałem 174-175... :-D i kumpel (ten co będzie dorabiał ściągacz) jak się przejechał to mówił że na 5 już cisnął 160 :-D


O.o japierdziu :lol:

o co myślicie o tym sposobie ?
http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=49
i jak to wtedy działa ? Trzeba było by dokręcać te trzy śrubki czy jak ?

A to moja koncepcja była trochę inna, bo u mnie jest wszystko na odwrót(magneto), że da się normalnym ściągaczem zaczepić i ściągnąć :stuck_out_tongue:

Trudne u ciebie to nie będzie, bo potrzebna będzie trójkątna gruba blacha z otworami na rogach(by wkręcać tam śruby wkręcane w magneto i jeden otwór z gwintem na środku na większą śrubę, żeby to ściągnąć :slight_smile: Ale już pewnie na to wpadliście :stuck_out_tongue:

N no to będziemy kombinować :stuck_out_tongue:
A jeszcze takie coś wypatrzyłem:
http://www.racing-planet.pl/tuning-skutera-sciagacz-magneta-buzzetti-minarellimorinisuzuki-p-3490-1.html?sessID=619aca0d64c20dec0008aa57f1cbe6db
Ale kurde drogie i kto wie czy by było dobre…

Adverion, to ja właśnie o czymś takim myślałem :stuck_out_tongue: Tylko to taniej będzie zrobić z kawałka blachy i TANIEJ :wink: Robiony wyniesię cie ok. 20zł z robocizną? A ten z r-p.pl ok. 100zł :wink: Wybieraj :stuck_out_tongue:

[ Dodano: 13-08-2010, 14:21 ]
Zasada działania będzie ta sama :wink:

No ale tamta ma napis buzetti i taka fajna okrągła jest noo xD
Jak skombinujesz sobie kawałek grubej blachy to sam rób, nie jest to trudna konstrukcja ;D

dobrze tylko ja nadal nie rozumiem zasady działania tego :mrgreen:
To się dokręca te 3 śrubki tak na max’a a tą jedną środkową się przykręca coraz mocniej i w końcu schodzi ? tak ?

no masz poradnik na forum ;p
3 śruby wkręca się w magneto i one je trzymają, środkowa śruba zapiera się o wał i czym bardziej ją wkręcasz tym mocniej ciągnie za magneto ;p
Bo te 3 śruby do blachy są przymocowane a gdy na środkowa jest wkręcana odpycha blachę od magneta a te 3 śruby wtedy ciągną za magneto i schodzi ;D

aha ok dzięki :stuck_out_tongue: będę kombinował :wink:

To ja o tym prawie od początku pisałem :stuck_out_tongue: