Aprilia RS 125 By Adverion

Courte napisał:

skoro to gówno, to mi daj! :D


Ale ja lubię to gówno :-D

EDIT:

No panowie założyłem dyszę 120 czyli mniejszą od seryjnej i trochę tylko podregulowałem i teraz to jest to... jest ta moc i w ogóle jakoś chodzi, nie przerywa ani nic w tym stylu... Jak to było przedtem :-P

Teraz to nawet we 2 osoby jak jadę na 1 i dam gaz na full to lekko podnosi przednie koło tak z 2cm, bez żadnego szarpania kierownicą :-P
Ale w 1 osobę też lepiej rwie :-D
No i nowy v-max.. 170 km/h :mrgreen:

W sumie to bardzo dziwny przypadek, żeby na mniejszej dyszy niż seryjna lepiej chodził :lol:

nagraj jakiś filmik z przyśpieszenia :stuck_out_tongue:

No ok jak będzie mi się chciało to nagram :wink:
Tylko jeszcze trochę podreguluję gaźnik i będzie git :slight_smile:

Gratuluję wyniku :wink:

P.S. a masz chociaż kawałek drogi do takich wyczynów? :stuck_out_tongue:

No to i ja mam w końcu jakiś Up :smiley:
Dziś przyszedł :slight_smile:





I tu mam jeszcze mały problem…
wiec powiedzcie mi które mam założyć…:


Tu jeszcze jakaś mongolska instrukcja czy coś…:




No i teraz jeszcze założyć i będzie ogień :smiley:

PS. no i w końcu kupiłem też dyszę ssania za 12 zł i już jest ok :stuck_out_tongue:

konkretnie :slight_smile:

Ło matko… masz instrukcje :roll: W czym problem?

Fajny wydeszek :smiley:

no ta… tyle że ja z niej nic nie kumam … to kto mi powie które powinienem założyć ? :mrgreen:

teraz będzie ogien w szopie :smiley:
a koncowke zamontuj ta ktora lepiej pasuje :smiley:

Hehe, no ale mnie ciekawi po co dali takie 2… i myślałem że jedna to zapasowa, ale one są przecież różne … :-?
i do tego sprężynki dali 3 2 dłuższe i jedna krótsza, to ta krótsza to chyba zapasowa… xD bo nie da się gdzie indziej jej zamontować …, albo dali jeden taki nie wiem plasticzek mały czy coś w osobnej torebce, albo taką blaszkę… kurde nadawali pierdół a nawet nie wiem po co xD
Noo… ale dostałem 2 naklejki mocy arrow mm :smiley:

końcówki są różne bo cylindry mają różne wejścia :D. Kurde ile Cięto wyniosło ;)? A to co już mocy brakowało xD? Ja pierdzielę… teraz będzie ogień :wink:

Ja pierdziele… Musiałeś nieźle wybulić za ten wydeszek ;p Co na to ojciec? xD
Teraz to będzie ogień kurde ;p

PS Zbieraj na szybszy remont xD

noo ciężko było go namówić ale jakoś się udało :wink: oczywiście przed tym musiałem jeździć z nim do roboty i mu pomagać i w domu to samo … ale się udało…
no trochę wyniosło bo 1450 :-/
Ale będzie ogień xD

Nie było używek żadnych? ;p To samo byś miał na osiągach wydechu i tak nie widać odmalować ładnie można, najwyżej końcówka by była w gorszym stanie ;p
ale za to z 60% taniej by to wyszło ;p

O jeps ale gupol :smiley:

Załóż tak, żeby się trzymało :stuck_out_tongue: Sraj na dodatki :slight_smile:

1450 OMG! To ja za mniej skuter sprzedałem xD!!

kurcze no miałem kupować używkę za 900zł ale koleś nic nie odpisywał ani nie dawał znaków życia aż do dziś, kto wie może jakiegoś sztrucla dopiero kołował i chciał go w miarę odpicować i sprzedać, się wnerwiłem i kupiłem nówkę :wink:

Synek, Synek, Ty idź już lepiej to zakładaj i potem zdaj relacje co i jak a nie siędź na forum xD

I tak dalej nie wyreguluje :stuck_out_tongue:

Zakładaj ten wydeszek i gadaj co i jak :smiley: I zapodaj filmik jaki ma głosik :smiley: