Aprilia RS 125 By Adverion

jak faktycznie masz gaźnik dellorto 28 taki jak ja w NSR to tą częśc dostaniesz tutaj:
http://www.sklep.motorista.pl/szukaj/model,1,1998,NSR125RW,2827
wybierasz grupę silnik i potem rysunek E-13 Gaźnik jeżeli to to o czym myślę to cena tego 42zł trochę drogo, ale czego się spodziewać po oryginalnych częściach hondy ;p

ooo tak! to jest numer 49 dysza z takim o-ringiem…
Ku**a ale droga :-x
Skąd ja teraz tyle kasy wezmę …
Ehh ale mam wydatków ostatnio… muszę jeszcze bratu oddać 70zł za dyfuzor, i muszę kupić tą dyszę no i jeszcze z kolegami składamy się na skutera jakiegoś i robimy z niego stunt psa :->
Ale dzięki ci mafioz =* :stuck_out_tongue:
A może takie używane gdzieś jest ? xD
Mafioz a jeszcze takie pytanie… ty w nsr to jaki masz rozmiar właśnie tej dyszy ?

i u kogo ten sprzęt do stuntu będzie stał? :mrgreen:
zbieraj kase na dysze bo jestem ciekawy jak się osiągi pozmieniają i charakterystyka silnika :mrgreen:

osiągi to się nie zmieńią bo to dysza ssania ale zamawiam teraz dysze 120 czyli o 8 mniejszą niż seryjna bo na seryjnej nawet coś za dużo paliwa dostaje… ja nie wiem co jest grane :smiley:
a skuter będzie stał chyba u kumpla co mieszka ode mnie z 200m

Ale masz przygody z tą apką faktycznie ;p To nie udało się na tej 150 wyregulować?
trochę szkoda, bo może by jednak mocniejsza dużo była :smiley:
Możesz zawsze wsadzić dyszę 150 i do serwisu niech regulują xD

tylko problem z tym że się suki nie da wyregulować bo zalewa świecę … iglica na 1 rowku śruba od powietrza prawie na max wykręcona i nic … nawet trochę nie reaguje na regulacje… ja nie wiem co jest nie tak…
Wcześniej wspominałem że mi śrubka poszła od linki regulacji zaworu wydechowego i skleiłem ją poxiliną, ale nie wytrzymała i pękła … więc zamówiłem nową linkę i papier na uszczelki i muszę zrobić to na cacy a nie na silikon :mrgreen:

Adverion napisał:

śruba od powietrza prawie na max wykręcona i nic



jeździj tak dalej , masz LC to może szybko go nie zagrzejesz ale już widzę jak ci się dziura w tłoku robi :D , daj mniejszą dysze i przykręć powietrza

przecież on nie jeździ na tym z tak wykręconą śrubką…
Tylko do regulacji testował i tak wykręcał i nic nie dawało i zamówił mniejszą dysze ;p

Mafioz napisał:

przecież on nie jeździ na tym z tak wykręconą śrubką...
Tylko do regulacji testował i tak wykręcał i nic nie dawało i zamówił mniejszą dysze ;p


No właśnie... ;-) Hehe jak ty dobrze to wiesz :-P
Teraz wróciłem wyjąłem zawór wydechowy i przygotowałem do założenia nowej linki ...
Oraz zaprojektowałem sobie uszczelkę hehe :-D

Od początku tylko grzebiesz w tej aprilli :slight_smile: ciekawe ile jeszcze będziesz jo rozkręcał ;d

Adverion napisał:

Mafioz napisał:

przecież on nie jeździ na tym z tak wykręconą śrubką...
Tylko do regulacji testował i tak wykręcał i nic nie dawało i zamówił mniejszą dysze ;p


No właśnie... ;-) Hehe jak ty dobrze to wiesz :-P
Teraz wróciłem wyjąłem zawór wydechowy i przygotowałem do założenia nowej linki ...
Oraz zaprojektowałem sobie uszczelkę hehe :-D



Że tak zapytam, a Ojciec wieś! :P

no wie xD
Tylko o dyszy pękniętej nie wie :mrgreen:

ojciec pewnie się dowiedział to pobiegł do sklepu po nervosol i teraz siedzi w fotelu i zajada się tymi tabletkami xD

Nie no aż tak źle z nim nie jest… xD
Dzisiaj zobaczył tylko że rozkręciłem go i się pytam czy tylko to złożę i nic więcej :stuck_out_tongue:

to dlatego tak go długo skręcasz i grzebiez przy nim, bo lepiej jak ojca niema :stuck_out_tongue:

Robertus, w pewnym sensię tak :smiley:
A jak już go trochę porozkręcałem to jeszcze go trochę rozkręcę i ustawię pompkę oleju

EDIT:

Otóż powiem wam że się opłacało założyć nową linkę, wyczyścić dokładnie elektromagnes i zawór wydechowy oraz ustawić odpowiednio pompkę oleju a i jeszcze zrobić konkretną uszczelkę pod zawór :smiley: , bo teraz RS całkowicie inaczej chodzi… Dużo lepiej przyśpiesza i wkręca się na biegach tak 11 - 11,5 rpm no na 1,2,3 nawet może do 12…
I pobiłem nowy v-max przed chwilą… 165 :-o
Ale to jeszcze nie koniec teraz założę normalną dysze żeby go nie hamowało powyżej 11rpm i będzie ogień :!: :slight_smile:

A i takie małe foto dla przypomnienia jak to gówno wygląda xD :

Piękna w chuj :mrgreen:

i na nowej dyszy spalanie 10/100 xDD

a cię rozczaruje bo dyszę teraz zamówiłem mniejszą niż seryjną :smiley:
Bo tak głupio się zachowuje na większych że postanowiłem dać mniejszą …

skoro to gówno, to mi daj! :smiley: