Aprilia RS 125 By Adverion

No powiedzmy że powinno… oj już czuję jak się będę męczył z regulacją i często zaglądał na stację :-/
Tylko z kupnem tego trochę się przeciągnie bo ostatnio przeskrobałem i są na mnie źli :-?

Adverion napisał:

ostatnio przeskrobałem


ojciec zauważył że grzebałeś przy tłumiku? xD
ja Ci powiem że w 125 masz do regulacji tlyko gaźnik w dodatku na forach od rs pewnie piszą jakie dysze się daje do odblokowanych to dasz taką dysze i tylko pokręcisz śrubką od mieszanki i obrtoów ;p przynajmniej na forum o nsr wszyscy w odblokowanych mają takie same dysze i działa ;p to seria to nie ma aż takich problemów jak ze skuterami itd ;p

No niby tak ale trzeba wyregulować powietrze …
A tam jest takie lipny dostęp … tzn że muszę wsadzać rękę i tylko sama końcówką od śrubokrętu bo cały śrubokręt nie wejdzie …

Mafioz napisał:

ojciec zauważył że grzebałeś przy tłumiku? xD


Nie to nic związanego z moto …
No i dostałem zakaz na moto do końca tego tygodnia :-/
Ale za to będę wariował quadem
Pochwalę się że ostatnio przejechałem jakieś 50m na 2 tylnych kołach xD
najważniejsze że lęk przełamałem :stuck_out_tongue:

Adverion napisał:

No ostatnio troszkę zmodyfikowałem moja ape tu macie filmik :-P :
http://www.youtube.com/watch?v=uqLLurtk_zc

A na poważnie to chyba udało mi się namówić rodziców na kupno nowego (oryginalnego) dyfuzora ale odblokowanego i dyszy ;-)



Chodzi jak mój traktorek do koszenia trawy ;)

no sięmano =P
A więc powiem tak … nici z odblokowanego dyfuzora… :-/ ojciec nie chce pozwolić, ale będę coś myślał by jechać do kolegi i ten rozciąć i go rozblokować …
Lecz jest też duży + bo ojciec coś mówił że nie będzie się kupowaćo oryginalnego rozblokowanego tylko powiedział że na wakacje pomyśli się nad całym układem wydechowym sportowym :mrgreen: Tylko mówił że muszę się uczyć :-x

Druga sprawa … dziś się wnerwiłem bo wyprzedziłem policjanta na motorze tzn. on jechał swoją Hondą CBR 900 a ja go wziąłem … a myślałem że to jechał kolegi ojciec yamahą fazer … później wjechałem na podwórko bo trasie 5km i nawracam sobie by wjechać do garażu a on jechał akurat u mnie przez wieś i koło mnie jechał tak wolno i się gapił :-/
A jeszcze dodam że dzień wcześniej gadałem z nim u kolegi mechanika bo był naprawić tą hondę bo mu linka od sprzęgła poszła i mówiłem mu że to jest 50ccm i idzie tylko 50 …
a koło niego przeleciałem 150… kurde teraz nie wiem co to będzie jak się z nim spotkam … ehh…
A jeszcze jak przyjechał do tego mechanika to śmiesznie było bo wjechał do podwórka dał hebel przedni i na piasku się wypier… xD haha to było takie śmieszne :smiley:
A jak myślicie może mi coś zrobić teraz jak się z nim spotkam ?

A tu jeszcze filmik z dnia jak padało a RS była czysta to pojechałem skuterem do SQL :

http://www.youtube.com/watch?v=i7XFJzPr-nI

Jeżeli on też jest maniakiem jednośladów to nic Ci nie powie jak jest spoko :stuck_out_tongue: chyba :stuck_out_tongue:
Fajnie się “laciek” dymił xD

Psuja ! Zrób tak RSka :stuck_out_tongue:

przez tyle czasu jak bym rs kopcił co skuterem to by wywaliło oponę bo już ma nie za dużo bieżnika …
a skuterem to jest nagrana tylko końcówka :-/
szczerze mówiąc to ten skuter przeżył pierwszy raz takie palenie gumy :mrgreen:
No a z tym policjantem to ciekawe jak będzie …

Jak śmignąłeś koło niego zbyt blisko(wkurzająco blisko), to będzie cie ścigał(ja bym tak robił :P).

Dywersant napisał:

(ja bym tak robił :P ).

ale nie jesteś policjantem xd haha

haha co za człowiek 150 koło policjanta xDD
Jakby nie jechał na prywatnym moto to by cie na 99% zaczął ścigać ;p
a jak przeleciałeś obok niego 150 to możesz mu wmówić że to nie Ty, może nie zauważył ;p
Adi dał skuter bratu to go teraz katuje xd

Mafioz napisał:

haha co za człowiek 150 koło policjanta xDD
Jakby nie jechał na prywatnym moto to by cie na 99% zaczął ścigać ;p
a jak przeleciałeś obok niego 150 to możesz mu wmówić że to nie Ty, może nie zauważył ;p


Już planuje mu powiedzieć jak się z nim spotkam że to mój kuzyn do mnie jechał z innego miasta na rs 250 :-D

Mafioz napisał:

Adi dał skuter bratu to go teraz katuje xd


A żebyś wiedział :mrgreen:

kondzio94 napisał:

Dywersant napisał:

(ja bym tak robił :P ).

ale nie jesteś policjantem xd haha



Zacznij się bać :622:

Witam panowie! :wink:
Dziś zamówiłem odblokowany dyfuzor i jak się uda to pod koniec tygodnia będzie już, a jak nie to na początku następnego i w weekend założę … lecz przed założeniem muszę jeszcze jedną blokadę z niego zdjąć, ale to nie problem :slight_smile:

Druga sprawa dziś jechaliśmy z kumplami oni skuterami jakieś 70 to mi się znudziło za nimi jechać i ich zacząłem wyprzedzać na blacie miałem jakieś 120-130 i się minąłem z policją :mrgreen:
Później (przed egzaminem) przyjechał kumpel autem i pojechaliśmy na stacje później gdy wracaliśmy to każdy bez pasów a było nas 5… i zgarnęły nas misiaki (ci sami z którymi się mijałem) i dostaliśmy mandat za brak zapiętych pasów wysokości 100zł i teraz się składamy po 20 zeta na ten mandacik :smiley:

Adverion napisał:

Dziś zamówiłem odblokowany dyfuzor



A ojciec już wieś :P

Adverion napisał:

dostaliśmy mandat za brak zapiętych pasów wysokości 100zł i teraz się składamy po 20 zeta na ten mandacik



To dziwnie was potraktowali, bo powinno być 100zł od osoby :P

tak chcieli dać na początek ale że ten co nam wlepiał to był znajomy mojego ojca … a do mojego ojca jest łagodny bo można powiedzieć że się go trochę boi xD i jak ja później się znowu zapytałem czy każdy ma po 100zł czy nie to powiedział że tym razem upomnienie i 100zł na każdego :wink:

I ojciec nie wie… co ty jak by wiedział to by mnie powiesił na suchej gałęzi …
Jeszcze muszę gaźnik wyregulować bo przerywa i tak kopci że szok :mrgreen:

Adverion napisał:

I ojciec nie wie... co ty jak by wiedział to by mnie powiesił na suchej gałęzi ...

Hehe :D To fajnych masz rodziców :)

Adverion napisał:

eszcze muszę gaźnik wyregulować bo przerywa i tak kopci że szok :mrgreen:

Jak to 2T kopci bo kopci : ) Daj do kogoś konkretnego na regulacje, ja dałem piaggio to za 25 zł mi super wyregulował

Adverion napisał:

I ojciec nie wie


Adi hardcore :D

Sam sobie wyreguluj ... przecież to proste - ale mi się nie chce już miesiąc ;D

sam sobie wyreguluje i to super :stuck_out_tongue:
Kurde mam znowu problem z czujnikiem stopu od przedniego hebla … już nie mam na niego sił, aż jeden kabel urwał em, ale jutro postaram się to badziewie naprawić …

A co się z nim dzieje? cały czas świeci stop? Przycina się? Jak tak, to użyj TEGO .

To jest środek, który nadaje się do czyszczenia wszelkiej elektryki z osadów i poprawia przewodzenie :wink: Miałem kiedyś problem z czujnikiem od hebla(w skuterze), psiknąłem tym i po problemie :wink: