Aprilia RS 125 By Adverion

Dywersant cwelusiu nie spamuj…

Tak apropo tej wagi, mam 192cm i 106kg.

Adevrion anorektyku weź pierdyknij “se” kreatyny TREC CM3 (lepsza niż te jabłczany z olimpu, które produkują nie potrzebną wodę), mi pomogła, waga wzrosła, bo o to chodziło.

Apropo kurtki, od którego sprzedawcy z allegro kupowałeś i ile czekałeś na przesyłkę?

Ja kupowałem w sklepie w Łodzi … nawet jej nie planowałem kupić planowałem tylko kask kupić a tak się złożyło że kupiłem i kurtkę … można powiedzieć że pierwszą lepszą … ale jestem z niej zadowolony tylko mogła by mieć kołnierz wyższy taki cieplutki :smiley:

A pro po Creatynki i innych odżywek to one nic nie dadzą gdy się nie ćwiczy … a na razie nie zamierzam się tym faszerować bo jeszcze “rosnę” za młody organizm

Nie prawda ;p Masz 16 lat+ i możesz brać, ale do tego jest potrzebny regularny trening + dieta, bo bez diety nic ci to nie da.

Mafioz napisał:



a Ty Krukol to 75kilo 180 to powinno być w sam raz. więcej mięśnia i siłki a mniej siędzenia na macalu xD



wiem ze jest to prawie idealnie :P

ale wolalbym wazyc ok 80 kg i bardziej zbudowanym byc. miećsni mi nie brakuje ale ogolnie rece czy nogi to mam dosyc chude ale wyrzezbione dosyc. brzuszek aby jest taki sobie xD ale nie duzy tylko taki bez kaloryfera :D

a co do odzywek :)

to najbezpieczniejsza jest kreatyna i HMB :) innych rzeczy nbie warto ruszac, bialka i takie sprawy tez nie bardzo maja sens chyba ze ktos wazy 60 kg a chce wazyc 80 :P ale jak nie będzie zapierdalal ostro to będzie gruby a nie koksiasty :P

KruczeK napisał:

ale wolalbym wazyc ok 80 kg i bardziej zbudowanym byc. miećsni mi nie brakuje ale ogolnie rece czy nogi to mam dosyc chude ale wyrzezbione dosyc.



Tak, wiem, niektóre osoby otyłe mają tak że nogi mają chudziudkie i wszystko leci na brzuchol i chodzą z takim bębnem ;p i u Ciebie pewnie też, w genach masz zapisane że nogi mają być chude i jak już to w tors niech wszystko leci xD
Ja tam nie mam takiego problemu bo jestem proporcjonalny. szeroki w barach ogólnie, noga też proporcjonalna choć mogłaby być trochę chudsza ale nie jest źle jak na wage 93kg ;p ja właśnie dobrze zbudowany jestem tylko tłuszczyk zalega jeszcze xD

No i ja do tych odżywek się wtrącę. ja to uważam że najpierw powinno się iść na siłkę, zapier... ostro przez np. 4/5miećhów i wtedy gfaktycznie jak masa będzie mozolnie napływać to zacząć się faszerwoać suplementami. bo po co się truć jak można na suchoć;p większa satysfakcja

No to wiadomo, że większa satysfakcja. Te suple są dobre dla “sezonowców”. Mój trener - 63lat mówił, że nigdy nic nie brał, byście go zobaczyli jak wygląda… Ostatnio nam powiedział żebyśmy założyli na sztangę 80kg więc i tak zrobiliśmy, wypchnął sztangę nad klatkę leżąc płasko, wyrównał w powietrzu zarówno puszczając lewą rękę, opuścił prawą ręką 80kg na klatę i wypchnął nad klatę… to jest dopiero wyczyn w takim wieku… mówił, że jak był młodszy parę lat temu to jego rekord to 162,3kg płasko na klatkę (dwoma rękoma żeby nie było ;d)

skoro niby wzioł 80kg na jedną ręke to na dwie powinien 150/160też wziąść skoro tyle na jedną brał więc coś bajki zmyślasz chyba…

I koniec z tym spamem laseczki! xD

Mafioz napisał:

to na dwie powinien 150/160też wziąść


Arturq napisał:

jak był młodszy parę lat temu to jego rekord to 162,3kg płasko na klatkę

RudY, młotku, chodziło o to że skoro teraz jak jest stary bierze na jedną 80kg to na dwie powinien wziąść TERAZ 160. to pare lat temu tym bardziej powinien wziąść jeszcze więcej bo był młodszy i silniejszy niż teraz na starość więc coś mały ten rekord skoro teraz tyle wyciska …

I w ogóle biorąc na obie bierze się więcej niż na jednąX2 :stuck_out_tongue:

Raczej nam nie kłamał, bo po co, spoko dziadek z niego ;d


Taka fotka xD

było RS na pierwszy plan dać a nie śimsona xD

Adverion napisał:

było RS na pierwszy plan dać a nie śimsona xD


eee nie. teraz jest dobrze od najlepszego (na 1 planie) do najgorszego (na ostatnim planie) moto. haha xDD


Nie no kurde sezon się zaczął wszyscy śmigają już, a ja nie :<

Mafioz napisał:

Nie no kurde sezon się zaczął wszyscy śmigają już, a ja nie :<


O jaki ty kur*a biedny ._.

Nie spamuj i o co ci chodzić -.-

O to że on też nie śmiga xD

hehe jeszcze tam była TZR ale gdzieś na bok odjechała xD

weźcie. nie tylko wy nie jeździcie jeszcze ;/. kurka leszek.! ale to się najprawdopodobniej jutro zmieni :stuck_out_tongue_winking_eye:

No ostatnio troszkę zmodyfikowałem moja ape tu macie filmik :stuck_out_tongue: :
http://www.youtube.com/watch?v=uqLLurtk_zc

A na poważnie to chyba udało mi się namówić rodziców na kupno nowego (oryginalnego) dyfuzora ale odblokowanego i dyszy :wink:

no to będziesz teraz dopiero zapier** na odblokowanym dyfuzorze xD