Aprilia RS 125 By Adverion

A foty były robione z szpiegowskiej kamery xD SE K550i


No chyba w biegu :o Bo mój na pewno lepsze robi :D

no tez się zdziwiłem, sam uzywam k550i i jakos lepsze foty mi wychodzą xD wiadomo, szału nima ale nie jest źle :lol:

co do kurtki ja jak bym jakąś kupował to rozmiar XL byłby taki w sam raz na mnie patrząc na wymiary bo XL bodajże do 109 w obwodzie klatki a ja mam właśnie 107 xD tyle że jeszcze 12 kilo spadnie ze mnie więc będzie XL w sam raz na mnie :stuck_out_tongue:

tyle że jeszcze 12 kilo spadnie ze mnie więc będzie XL w sam raz na mnie :P


Jak se ręke odetniesz :)

pierdzielisz xD już 10kilo poszło a w sumie tylko jem zdrowiej i 5 razy dziennie xD

nasunęła mi się taka konkluzja nasunęła, że jak są kurtki, to mają takie rozmiarówki, że żadna na mnie nie pasuje na 100% :stuck_out_tongue: :confused:

to co ty w klacie jesteś taki jak powinieneś być w udzie ? a w nogach jak w klacie ? :mrgreen:
Jakiś niewymiarowy człowiek z ciebie :stuck_out_tongue:
O jeszcze jedna fota
http://photos.nasza-klasa.pl/7597539/255/other/std/bdfcf0fef5.jpeg
:stuck_out_tongue:

Zostawiłem tylko link bo tak to nie działało / RudY

nie wczytuje mi się ta fota xd

Ja góre mam wymiarową nigdy nie mialem problemu z doborem kurtki bluzy itd ;p gorzej ze spodniami :stuck_out_tongue:

Adverion, mam cholernie nietypowy wymiar… chudy jestem strasznie i nic z tym zrobić nie mogę xD

dywer więcej chleba :smiley:
ja tez bym kupowal xl chyba. muszę kurcze w ten weekend gdzieś skoczyc przymierzyc cosik :smiley:

I nie zabrali wam fona/camery?! :stuck_out_tongue: U mnie to zaraz byłaby konfiskata :stuck_out_tongue:


KruczeK napisał:

dywer więcej chleba



śmiećj się śmiećj :stuck_out_tongue: jem za trzech, a i tak gó.wno z tego xD może na starość złapię trochę wagi :stuck_out_tongue:

Dywersant napisał:

jem za trzech, a i tak gó.wno z tego xD



mam tak samo ;D ale no ja problemu z doborem nie mam ;D

a ja jem mniej więcej tyle co przecietna nastolatka a nie 20 letni chlop a i tak waze ponad 75 kg i mam ponad 180 cm wzrostu xD i za chudy to ja nie jestem :smiley:

ja tam nie patrzę na kalorie a wcinam to co ma najwięcej i tak ważę 63kg przy 180cm wzrostu :-/

żeście anorektyki kurde xD
ty adi serio, na skrau prawidłowej masy i niedowagi xD

a Ty Krukol to 75kilo 180 to powinno być w sam raz. więcej mięśnia i siłki a mniej siędzenia na macalu xD
Ja tam waże 93 i mam 180cm hahaha w grudniu jeszcze 103 ważyłem ale jem zdrowo i 5 razy dziennie i schudłem :stuck_out_tongue: jeszcze minimum 10kilo i jazda xD

Mafioz napisał:

Ja tam waże 93 i mam 180cm hahaha w grudniu jeszcze 103 ważyłem


103 ?! Ale kulka : d

Ja mam 185cm i 80kg więc jest gitowo ale jak dla mnie jestem trochę za ... wisi za dużo no :p

no 103… 103 xDD
do 80 muszę spaść jeszcze xD

Rudy jak Ci wisi to idź na siłownie częśc się spali a druga część zostanie ukryta jak mięśnie urosną i nie będzie wisieć ;p

Ale spam się zrobił, omg ;d

To jak wy spamujecie to ja też - dziś zamawiam kask ;d

My tu kurde gadamy o kurtce Adiego a z tego tematu wynika jaki ma rozmiar a z tematu o jego rozmiarze wynika znowu kto jaki ma rozmiar a z tegoż znowu tematu wynika kto ile waży i ile ma wzrostu. kask nie ma tu nic do rzeczy…

Ja tam mam 177cm i 65kg wagi :stuck_out_tongue: Ale ogarniam moto(150kg) :stuck_out_tongue:

[ Dodano: 22-03-2010, 17:52 ]
Arturq cwelku, ale wszyscy piszą na określony wyżej temat, więc twój post jest SPAMEM, bo jest nie na temat! :wink:

Dywersant, widzisz teoretycznie jesteś ode mnie cięższy nie płacz :wink:
I sorry bo się pomyliłem bo to przed treningami ważyłem 63 teraz jak trenuję + białko xD to 65 :stuck_out_tongue: czasem wpadnie 66 :mrgreen:
A z tymi O-zone to jest dobrze i każdy może sobie dobrać rozmiar na siebie :slight_smile:
A no i ja np. ważę te 65 ale 70 na klatę targam wiec jest git bo biorę więcej niż ważę :mrgreen: