Aprilia RS 125 By Adverion

no według instrukcji to powinno się nawet 180 założyć po pełnym odblokowaniu ale Aprilia RS 125 FP ma dyszę 170 więc taką chciałbym założyć tylko gdzie taką kupić ?

Zapytaj się zegarmistrza, oni mają takie małe wierterka i teoretycznie zrobią każdy rozmiar.

Panowie bo krótkim namyśle postanowiłem kupić nowy dyfuzor oryginalny lecz odblokowany … Bo kasy na arrowa nie mam najwyżej kiedyś w przyszłości mi ojciec za sponsoruje lub sam sobie pozbieram bo jak na razie to mogę sobie pomarzyć o sportowym układzie wydechowym …

to czemu nie rozetniesz oryginala i nie wywalisz katalizatora i pospawasz z powrotem i dzida :slight_smile:

Przecież sam chyba cośtam grzebałeś przy nim nie ?

Bo to ma być tak żeby ojciec nie wiedział a w spawanie wole się nie bawić :smiley:
A taki dyfuzor to 100-200zł więc nie drogo :wink:

No to kupuj, myślałem, że to koszt około 500-600zł. Nie długo będzie otwarty sklep dla RS125, może będą jakieś promocje dla pierwszych klientów :wink:

Arturq napisał:

Nie długo będzie otwarty sklep dla RS125, może będą jakieś promocje dla pierwszych klientów ;)


Co masz namyśli jaki sklep ? gdzieś

No i teraz fotki takie z zlociku małego z udziałem misiaków no i fota jak leży kurtka :mrgreen:
Sorry za jakość ale zapomniałem dać koledze swojego fonu :-P





Zlot bez policji ? co by to było :mrgreen:

Jeszcze dodam że sprawdzali mój dowód rejestracyjny który 3 miechy temu już powinien być wymieniony ... :oops:
Ale na szczęście panowie byli baaardzo sympatyczni :-P

Adverion napisał:

Ale na szczęście panowie byli baaardzo sympatyczni :-P


U mnie to są tak sympatyczni, że już bym pewnie w poprawczaku albo sądzie siędział >_<

To ty taki koks co ma noge na nogę założoną ? :D Co na to tatuś ? :P

ja ten z lewej xD
a ten niby koks to wcale nie koks xD kolega z klasy o rok starszy =P

Aaa jak to nie Ty to nie koks :stuck_out_tongue:
W takim razie ty to ten koks w czarno-czerwonej kurtce :stuck_out_tongue:

Co ty masz w rękach ? Wodę czy błękitny pistolet ?

Portfel z gotówką wiadomo po co :lol:
i dowód rejestracyjny który wyszedł 3 miechy temu i dopiero jutro ojciec pojedzie wymienić :mrgreen:
No i to jest ta kurtka O-Zone więc tak wygląda na mnie ^^ oczywiście zdjęcie w super jakości i wszystko widać :stuck_out_tongue:

Dobrze leży ta kurtka :wink:
Szkoda że to nie butelka, bo byś zrobił śmigus-dyngus panom policjantom :lol: Byłoby ostro! :stuck_out_tongue:

ale śmiesznie z nimi było xD jeden kolega w ogóle nie miał ani karty ani dowodu po prostu nic i nic mu nie zrobili…
Dywersant, Ja nie wiem że ty widzisz z tej foty jak kurtka leży :smiley:

ja tam nic nie widzę na tych fotach :smiley:
ale fajnie ze masz takich policjantow w okolicy :stuck_out_tongue:

Adverion ten sklep będzie internetowy z wysyłkami na Polskę i za jej granice.

Ta twoja Ozonka (xD) ma rozmiar L czy XL? Bo na nk widzę, że pakujesz więc chyba L’ka by była za małaż xD

Ale jestem szczupły … L :wink:
Ogólnie lubię ubrania bardziej przywierające do ciała niż takie mocno odstające … tylko wiadomo bez przesady… nie tak jak pedzio :smiley:
KruczeK, No właśnie nic nie widać na tych super ekstra fotach :smiley:

Aha, dobra więc ja będę musiał zamówić XL ;p

@edit
A te zdjęcia to były robione kalkulatorem?

Arturq napisał:

@edit
A te zdjęcia to były robione kalkulatorem?


Adverion napisał:

Sorry za jakość ale zapomniałem dać koledze swojego fonu :-P


norvid, nie musisz na siłe pisać i wymyslać czegoś. a tekst o kalkulatorze już nie jest fajny xD

Jak na allegro masz aukcje z kurtką to masz wymiary który rozmiar jakie ma wymiary i dobierasz według tego.
ogólnie to już powiem Ci że lepiej się zachowujesz ale postaraj się ejszcze trochę xD

szczerze powiem że teraz by się może i mi przydała kurtka XL bo ta troszkę przymała się zrobiła … albo mi się zdaje… taka akurat :stuck_out_tongue:
A foty były robione z szpiegowskiej kamery xD SE K550i