Aprilia RS 125 By Adverion

Wiem że brzydka xD
A teraz właśnie idę podnieś iglicę i muszę wyregulować gaźnik bo za mało dostaje powietrza i myślę że po tym będzie się trochę lepiej na obro. wkręcała bo teraz to tak przy 10rpm jak na postoju zaczyna przerywać i już tak wolno się wlecze i tak dojdzie z 1mm od 12rpm. a to stanowczo za mało … i to brzmi jak by za mało wachy dostawała no i powietrza … się zrobi się zobaczy :wink:

Mafioz napisał:

dziś pewnie już jeździłęś bo ciepło ?:P


zalał do pełna ---> zrobił 30km ---> i w baku susza :-D
oj Mafioz! nie kupuj RS! xD

Tam jest naklejka na ramie?! Omijałeś to polerując?! :stuck_out_tongue:

no tak jest a powiem ci że traktowałem to tak jak by jej nie było… no ale oczywiście nie jeździłem po mniej specjalnie ale i tka byłą cała zafajdana w paście xD

teee na przedostatniej fotce masz napisane 600cc (pewnei że tyle oleju do skrzyni się wlewa) to osobom bardziej nieogarniętym możesz mowić że to jest aprilia rs 600 XDD

Weź daj jakąś fote z profilu :stuck_out_tongue:

Adverion napisał:

A teraz właśnie idę podnieś iglicę


No widzisz Mafioz … Adverionowi za mało pali :stuck_out_tongue:
Więc kupuj 2T a nie o 4-ce myślisz

Edit:
Hah ! A mi pisze 750 :}

na razie patrze za hondą nsr, ponoć mniej awaryjne i siędziałęm na forum o nsr to piszą ze tam w nsr remonty co 30tyś śrenio się robi a przy mniejszym katowaniu do 40tyś niektórzy dociągają.
Poza tym rs coś mało ostatnio na allegro ;/

fote z profilu masz na poprzedniej stronie chyba ;p

Ale na dworze chce ;p

http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=7476&postdays=0&postorder=asc&start=0
pierwsze zdjęcie xDD

Ehh ty młotku :slight_smile:

Ale teraz jak jest wypolerowane !!! :stuck_out_tongue:

Polerka fajnie wyszła, ale ja dołączę się do innej dyskusji.

KruczeK napisał:

poza tym wole 2-3 letnie opone latana niz 5-8 letnia nie latana.


Rok prawidłowego magazynowania opony, tj. w temp ok. 25 stopni celsjusza powoduje efekt jej starzenia odpowiadający 3 tygodniom normalnej jazdy. W związku z tym przyjmuje się, że do wieku 5 lat opony składowane nie odbiegają parametrami od opon fabrycznie nowych. Dopiero po przekroczeniu wieku 10lat zaleca się oponę wymienić na nową



Cytat z “Motor’u” nr. 11/2010

Ja raczej wolałbym nawą 5 letnią. :wink:

No dobra jak będę teraz jeździł to zrobię tą fote z profilu :stuck_out_tongue:
yy… jednak kicha z podniesienia iglicy bo kluczyk nasadowy “8” zjechany za bardzo jest :-?
Muszę jutro poszukać jakiegoś innego i odkręcę …
a myślisz że z tym 600cc to się jeden już nabrał ? :mrgreen:
Do tego jak mówiłem że to 125 to się kłócili ze mną że to 600 bo przecież pisze :smiley:
jedyne co teraz zrobiłem to wyjąłem i wyczyściłem świecę i zrobiłem 2 obroty śrubką od powietrza :smiley: teraz przy najbliższej okazji zobaczę jak chodzi i na jaki kolor zmieni się świeca :stuck_out_tongue: no i tą iglicę tygnę :slight_smile:

kowal przestan juz się madrzyc :stuck_out_tongue: ja tego arta czytalem dawno temu i wiem co tam jest napisane :stuck_out_tongue:
ja i tak mam wyjebane na opony bo czy w moto tylnia zajezdzam baaaaardzo szybko :smiley: czy w aucie zdzieram 2 opony do zera co sezon :wink: i co roku dokupuje 2 letnie i 2 zimowe :stuck_out_tongue:
wiec patrze jak najtansze w jak najlepszym stanie :stuck_out_tongue: na rok raczej nie zwracam zbytnio uwagi bo nie jezdze r1 ani bolidem f1 :stuck_out_tongue:



co do apki :smiley:
rama wygląda slicznie :smiley: tez chce taka xD

KruczeK napisał:

kowal przestan juz się madrzyc :P ja tego arta czytalem dawno temu i wiem co tam jest napisane :P
ja i tak mam myble byble na opony bo czy w moto tylnia zajezdzam baaaaardzo szybko :D czy w aucie zdzieram 2 opony do zera co sezon ;) i co roku dokupuje 2 letnie i 2 zimowe :P
wiec patrze jak najtansze w jak najlepszym stanie :P na rok raczej nie zwracam zbytnio uwagi bo nie jezdze r1 ani bolidem f1 :P


Do wariatów nie opłaca się dobrych opon... bo jak zaczną palić gumę to szkoda by było żeby jakieś 600zł poszło z dymem jak może iść o połowę mniej albo jeszcze mniej :-P
A taki KruczeK to nałogowo pali więc wiesz :mrgreen:

KruczeK napisał:

rama wygląda slicznie :D tez chce taka xD



Jest na to rada.. wypoleruj :-D

Polerka ci wyszła super. Polerowałeś kostka czy pastą??

kostką…
Ludziska wiecie może gdzie mogę kupić do mojego gaziora większą dyszę ? Bo na Mielochu nie ma takich :-/

sam rozwierc :smiley:

ee wolę się w to nie bawić :smiley:
a dokładniej to potrzebuję dyszy 170

idź do jakiegoś fachmistrza(tokarz) i niech ci zrobi :wink:

gazior 28 i dysza 170 omg oO nie za dużo będzie żłopał paliwałw nsr dysza do moto całkowicie odblokowanego to jakoś 138 jest ;p