Aprilia RS 125 By Adverion

I kto tu mówi że się ogranicza i nie jest spamerem…

wrona napisał:

wcale cie nie podpuszczam ale nie masz psychy żeby zrobić ją na streeta z jakąś ŁADN¡ owiewką a nie tandetnym ufo



Psuć takie ładne moto i robić street'aż Bez przesady! :P

Kowal napisał:

I kto tu mówi że się ogranicza i nie jest spamerem....


To właśnie jest spam :-P

Adi, nie rób streeta z niej!

Rób SuperMoto! xD :lol:

Niii ! Crossa zrób z tego :smiley: Dźwignij zawieche i kostki wrzuć i koniecznie Handbary :stuck_out_tongue:

Kowal napisał:

I kto tu mówi że się ogranicza i nie jest spamerem…


Nie płakaj … wyraziłem swoją “opinię” :stuck_out_tongue:

jak mi się w neosię oponka przebiła to mówili, że nie da się zakleic bo tam są jakieś kanaliki ale włozyli mi dętkę i śmigam…

Dlatego czemu by nie włożyc dętki :smiley:

ee tam pitolicie :stuck_out_tongue:
normalnie można zkaleic latka od srodka albo jak to jest dziura po gwozdziu to nawet bez sciagania opony można zakolkowac :slight_smile: ja mam ogromnego pecha do przebitych opon i 3 z 8 kol jakie mam w aucie juz sa kolkowane i w obu motongach ktore mam mam klejone opony :slight_smile: i zyje :stuck_out_tongue:

teoretycznie nie powinno się kleić ale komu by się chciało wydawać min. 500zł na nową oponę?
A nie będę zakładał jakiś innych owiewek bo dobrze jest jak jest :stuck_out_tongue:

KruczeK napisał:

ja mam ogromnego pecha do przebitych opon i 3 z 8 kol jakie mam w aucie juz sa kolkowane i w obu motongach ktore mam mam klejone opony :-) i zyje :-P



Po 1. złego diabli nie biorą :P
Po 2. jaki to samochód, że ma 8. kół?! :P bus odpada(ma 6). jakiś ciężarowy z podwieszaną osią? :P

Dywersant napisał:

jaki to samochód, że ma 8. kół?!



2 komplety po prostu .. domyślam się że jedne zimowe drugie letnie

wrona napisał:

2 komplety po prostu .. domyślam się że jedne zimowe drugie letnie


lol wrona ;p to była ironia xd wątpie ze dywer jest na tyle glupi ;p

No panowie już prawie skończyłem polerować jedną stronę ramy :smiley:

tak jak wrona mowi :stuck_out_tongue:


dawaj foty adverion :smiley:

Przed chwilą wróciłem i skończyłem polerować 1 stronę
No i powiem wam gdyby nie krążek bawełniany + pasta 1500 to nie było by takeigo efektu jak bym chciał ale jest :mrgreen:
No więc tak foty są tylko z fonu robione więc wiadomo jakość nie jest 1 klasa xD
Oto one:
Tu przed polerką tzn. z drugiej strony gdzie jeszcze nie tykałem

Tu początki… prawda że fajne rysy ? :mrgreen:

I tu już część wypolerowana


I tu takie porównanie ale jakość kiepska :-/


Jak wyjdzie słonko to wyjadę na powietrze i tam porobię foty :stuck_out_tongue:

Mafioz napisał:

może, ale ja nie ufam takiemu klejeniu na dłuższą metę, szczególnie w moto które jeździ 150 kmh ;p




Co ty do chuja pana pierdolisz coś? Kurwa oponę normalnie można latać i nic się jej nie stanie i nikomu też nie poza tym zawsze się łata bo nikogo nie stać żeby za każdym razem oponę wymieniac

ja po prostu nie ufam czemuś takiemu i już, mam takie zdanie i go nie zmieńię, Ja załataną oponę prędzej czy później bym i tak wymienił bo by mi spać nie dała po nocach, już wolę na używce jeździć nie klejonej. i nie musisz od razu łaciną ciskać :roll:

Mafioz, sorry ale Twoje myślenie mnie rozpierdala… Widać że wychowałeś się na forum i nie wiesz jak jest w życiu, ja jakoś łatam normalnie opony od samochodu i od skutera nawet, miałem łataną x razy i jakoś nigdy mi nie pękła w tym samym miejsc ani nawet się nie rozszczelniła. Chyba nie masz pojęcia jak się opony klei… właściwie nie są klejony tylko wulkanizowane jeśli wiesz co to znaczy. Równie dobrze może Ci spaść opona z felgi a to mi się częściej zdarzało

właśnie to samo chciałem napisać , to nie jest kuźwa łątka jak w dętce tylko wulkanizowanie , nie wiem w sumie jak to tak do końca jest robione , ale wiem że nie ma opcji żeby to pękło na pierwszym lepszym zakręcie , skoro to wytrzymuje takie ciśnienia w samochodzie który zapiżdza 200km to do lekkiego , piździka w większości nie przekraczającego 100km/h nie ma opcji żeby pękło , opona w pojeździe to jedna z najważniejszych rzeczy , jak by ci pękłą to na 90% wypadek a w moto na 99% / wrona

Nie będe spammowal to się dopisze. Siwy_fact i wrona no i ja mamy racje :slight_smile: poza tym wole 2-3 letnie opone latana niz 5-8 letnia nie latana. a tak juz w ogole poza tym to w skuterach opony maja na prawde male znaczenie :stuck_out_tongue: to nie R1 ze kazdy kawalek przyeczpnosci jest wazny w ujj :stuck_out_tongue: klejenie/latanie/wulkanizowanie/kolkowanie to wszystko jest dobre i bezpieczne :wink: gdyby nie bylo to nikt by tego nie robil, a tylko glupek wymianie dobra opone tylko dlatego ze się zrobila dziurka. KruczeK

A to ja jeszcze powiem że mi nie chodziło o taką dziórkę jak po gwoździu tylko np. takie przecięcie tak z 5 czy 10cm bo na takiej to bym jeździć nie chciał w nawet skuterze. prędzej w aucie bo tam jak strzeli guma to puszka jest to bardziej chroni.»/Mafioz

Lol ale macie temat :smiley:
No ok już wypolerowałem ramę ale wahacz tylko od jednej strony wypolerowałem bo z drugiej nie chciało mi się wydechu odkręcać :smiley:
Fot chyba nie muszę dawać bo wygląda tak jak i te poprzednio… :stuck_out_tongue: no ale jak wyjadę na zewnątrz to oczywiście porobię :wink:

EDIT:

No to macie foty ramy bo dziś już było ciepło i sobie wyjechałem :roll:







I fota bonusowa xD

ale brzydka ta RS xD

dobra porelka ;D

wiktor24 napisał:

ale brzydka ta RS xD


True ! xD
a polerka wyszła no zaje.biscie nie ma co ;p
tylko teraz musisz dbać o to bo zejdzie i znowu będzie polerowanie :P
dziś pewnie już jeździłęś bo ciepło ?:P