Aprilia RS 125 By Adverion

Szczerze to ja watpie żeby seryjna rs miała 6 a tym bardziej ponizej 6 do 100km/h :stuck_out_tongue:

Wino napisał:

Szczerze to ja watpie żeby seryjna rs miała 6 a tym bardziej ponizej 6 do 100km/h :p


Uwierz mi że ma.. przed tym jak miałem ją kupić czy nawet po filmikach to nie zdawało mi się żeby miała 6sek. ale jak już kupiłem i wsiadłem przewiozłem się to zmieńiłem zdanie mimo tego że mam jeszcze zablokowaną bo przyśpieszenie robi wrażenie ...
a po drugie primo to.. niby czemu ? jak jest dobry kierowca to biegówką się szybciej rozpędzisz niż automatem ;-)

może Tobie się zdaje ze jak blokade zdejmiesz to masz nagle 3 konie, tak dużo nie będzie :stuck_out_tongue: ;*

Wino napisał:

może Tobie się zdaje ze jak blokade zdejmiesz to masz nagle 3 konie, tak dużo nie będzie :p ;*


nie blokadę tylko 4 blokady ;* :-D
BTW
Co się stało że znowu piszesz na forum nawróciłeś się chyba .. :-> ;-)

Wino, ja mu wierzę. … … … :stuck_out_tongue:

Ja nie wierze i nie uwierze dopóki sam nie zobacze :stuck_out_tongue: A co do mnei to są ferie to trochę czasu więcej mam to zaglądam :wink:

wino jeśli mu obr blokuje to duzo da. Wiem bo zalozylem kumplowi do tzr 125 blokadeobrotów do 6 tys to prawie nie przyspieszalo na max odblokowalo się i chuja lecialoooo ;D

Ja także wierzę w to 6s.
http://www.youtube.com/resultsąsearch_query=rs+125+acceleration&search_type=&aq=0&oq=rs+125+acce

Podly miał apke też tą nowszą i mowił że ma 6 sec do 100 (na forum był artykuł o apce) a te nowe apki są podobno już fabrycznie trochę słabsze od tych starszych z tego co kiedyś czytałem.

a ja nie uwierze poki sam nie zobacze. O :roll:

ta do setki rozpędza się w 22 sek :smiley: wiec nawet jak jest rozblokowana to nie sadze żeby rozpędzała się w 6 sek :smiley: http://www.youtube.com/watch?v=Qwj_bCDHZFA

zaczyna się rozpędzać jak jest 5 sek a 100 km/h jest przy 28 sek :smiley:

Edit to chyba jednak jest 50cc to jest 125

http://www.youtube.com/watch?v=hxDM_CeazL4

wrona, obie to są rs125 tylko ta pierwsza prędkość pokazuje w mph więc jak tam jest 60 to na polskie kilometry około 100 i jest po tuningu wydech arrow, gaźnik 34 ;d

i 1mph na liczniku pojawia się w 6 sec a 100 już ma w 11 więc 5sec :wink:

więc jest możliwe a jeszcze dodam że jest kilka wersji te najnowsze są najsłabsze…
Moja akurat jest wersją najmocniejszą ma 2 moduły i zawór wydechowy który podobno dużo daje w przyśpieszeniu… jedyne to jest to że ma masakrycznie zablokowany dyfuzor pomijają 1 blokadę z filtru powietrza…

Adverion nie dręcz piesków tym quadem xD Biedne co one tam z tobą przeżywają :smiley:

Why ten kład nie daje rady przejechać po tym śniegu na środku? ;D Kostki zdarte czy za małe koła, bo mocy to ma, bo kręci po tym śniegu. Jaki to kład, no name? :smiley: Też właśnie szukam jakiegoś nie drogiego do około 5tyś bez homologacji i nie mam pojęcia co kupić za tak mała sumę.

ArturLt napisał:

Why ten kład nie daje rady przejechać po tym śniegu na środku? ;D Kostki zdarte czy za małe koła, bo mocy to ma


No jak pierun ... jakieś 6km o ile dobrze pamiętam ;d

ArturLt napisał:

Jaki to kład, no name?


Przecież pisze na tym filmiku...

Jest UP!!!
Haha wczoraj męczyłem się 4 godz. z wyjęciem wydechu, zaspawaniem “zawirowacza spalin” i założeniem go z powrotem …
Ale muszę jeszcze iść wywalić ten cały katalizator… i zatkać dziurę w filtrze powietrza …
Później wrzucę fotki
PS. Wczoraj pierwszy raz w życiu cokolwiek spawałem :smiley:

Adverion napisał:

PS. Wczoraj pierwszy raz w życiu cokolwiek spawałem :-D

I jak wyszło ? xD

a jakoś tam parę takich glutów dałem i jakoś jest chodź nie raz jak spawarka załapała to za cholere nie chciała puścić, a znowu jak spawałem to za długo w jednym miejscu i się kurde dziura wytopiła :smiley: ale ją zaspawałem … ale tą rurkę co wystawała to jej nie odcinałem bo mi się nie chciało tylko tak ja zaspawałem …
Teraz idę na siłownie, później wywalę ten katalizator i dam foty :wink:

EDIT:













Ale jeszcze muszę dziurę w filtrze powietrza zakleić ale że mi się go nie chce wyciągać to…
Ta rurka co tam szła uciąłem jej kawałem, z jednej strony zapakowałem silikonem a z drugiej strony normalnie włożę dam opaskę i będzie cacy :mrgreen:

Adverion napisał:

Haha wczoraj męczyłem się 4 godz. z wyjęciem wydechu, zaspawaniem "zawirowacza spalin" i założeniem go z powrotem ...
Ale muszę jeszcze iść wywalić ten cały katalizator... i zatkać dziurę w filtrze powietrza ...



A tata o tym wieś :P Bo jak nie, to ci chyba nogi z dupy powyrywa :P

Przecież od długiego czasu czekałem aż gdzieś on i mama pojadą na dłużej i to było wczoraj i za to to wczoraj zrobiłem :stuck_out_tongue: