Aprilia RS 125 By Adverion

Adverion napisał:

Sprawdzić hmm.. źle trochę to napisałem Głównie mi chodzi o to aby samemu coś przy niej zrobić i mieć z tego satysfakcję :-)


Wiem wiem :P
Czepiam się do jajec ;P

Ale co na to tatuś ? :D

RudY napisał:

Czepiam się do jajec ;P


Wiem... :-D

RudY napisał:

Ale co na to tatuś ? :D


On o tym nie może wiedzieć :-P

Adverion napisał:

On o tym nie może wiedzieć



Czekaj, czekaj, że gdzie Ty mieszkaszł :P

Ile jesteś w stanie zapłacić za spokój(żeby tata nic nie wiedział)? :P

2zł :mrgreen:

Teraz ile mniej więcej zajmuje ci 0-100 ?

A i czy odklejają ci się paski na kołach ? czy ni cholery nic :smiley: ?

Paski się trzymają odpowiednio … :sunglasses:
Ciężko powiedzieć ale myślę że coś w granicach 8sek… dość szybko w każdym bądź razie, ale przez te blokady ona się nie wkręca na te obroty na których ma największą moc :-/

ja runnerce mierztlem stoperem to 7.2 :smiley: ale ma za miekkie sprezynki i zamula zanim się wkreci :confused:

Jak myslicie. Do runnerki podpasował by mniejszy wydech np od rs ? Bo seryjny jest moim zdaniem za Ciężki …

Że cały wydech !? Czy końcówka tylko ? :stuck_out_tongue:
No właśnie w runnerce 180 ten wydech jak działo wygląda :stuck_out_tongue:

Takie małe OT ;p - Wino zaczął!

Bo chce się dowiedzieć jak to jest :stuck_out_tongue: Jest ciężki, przy stopalach pęka i jest feeeeeeeee

winiacz nagraj jak to chodzi :smiley: pls :smiley: /wrona

Runnerka stoi w garażu z wydmuchaną uszczelką :stuck_out_tongue:

Adverion napisał:

coś w granicach 8sek


Wino napisał:

ja runnerce mierztlem stoperem to 7.2



Wino gasiciel :P

Wino gasiciel :P


Spokojnie.. w pełni rozblokowana robi w niecałe 6sek. i zależy jeszcze od kierowcy :mrgreen:
szczerze mówiąc nawet nie wiem w ile dokładnie się rozpędza ale jak będzie ciepło postaram się to zmierzyć ...

ja nie wierzę ;p, niby ten sam silnik co mój, do tego ścigacz zablokowany, i lepiej przyśpiesza od mojego odblokowanego ( nie do końca, jeszcze na module jest :smiley: ) enduro… No normalnie… I to wszystko przez głupi zawór wydechowy :D…

Courte, Twoje moto pewnie ma też dużo większy przebieg przez co pewnie cylinder nie jest już w takiej kondycji ;p

a ty masz regulowany czy stały zawór wydechowy ? a moduł ja mam odblokowany oby 2 odblokowane …

Ej, a ta nowa DT 125 też ma ten silnik?

nie DT ma silnik yamahy, Mafioz ma 29 tys. kompresja bardzo dobra i do tego dopiero ja ją odblokowałem, jak kupiłem to full zablokowana była ;]. Nie mam wcale zaworu :confused:

Ale na zablokowanym module na przyspieszenie biore DT 125 taką jak ma Rudy :stuck_out_tongue: i do tego ma cieńsze opony niż ja :stuck_out_tongue:

no to nie wiem czy wiesz ale właśnie zawór wydechowy podobno od zarąbania daje na przyśpieszeniu :stuck_out_tongue:

tak wiem, dlatego jak ten cylinder skończy żywot to wsadzę od RS’ki :D… i będzie łogień :D… Nie no będę myślał. na razie optyke kończę :slight_smile:

Sorry za SPAM… jakby co to usuńcie te moje wszystkie posty …

http://www.youtube.com/watch?v=yA_e84HEtyw
O a tu macie jak sobie trochę jeździłem moją ruiną :mrgreen: Może to nie jest o RS ale o mnie :smiley: :stuck_out_tongue:

No tylko, że kochana DT ma 10km mniej :stuck_out_tongue: