Aerox R Kowala

stopka czarna ale daj se looz z uzywkami… Opony sa bardzo wazne… lepiej zainwestuj trochę i kup pozadne :wink:

Nie będę kupował opony za dwie stówy jak mogę mieć z powypadkowego skutera całkiem dobrą gumę. Jeszcze zobacze zdjęcia, ale i tak będzie lepsza od mojej, tej co teraz siędzi, może widać na zdjęciu, a jak nie to jutro dam fote i zobaczycie jaką teraz mam, z przodu jest okrągła, ale bierznika to prawie zero, muszę najpierw zmienić ten tył.

To tak jak już ktoś na forum kiedyś napisał “używanych gum się nie kupuje” tyczy się to każdych gum xD

Wiecie co gadacie wielkie głupoty :slight_smile: Moze nie każdy ma kase na opony nowe michelin. continental, heidenau, dunlop… zall. Jak dobra opona to czemu by miał jej nie wziąć?? Ten skuter 200 km/h nie osiaga :slight_smile:

A rox jak rox :smiley:

Lookajcie mój dzwon xD

Czy jakbym nowy kupił to start byłby lepszy?


I czemu na wariu jest napis TGB?


A tu fotki z wczorajszych jazd.



To raczej fotki ze wczorajszych postojów :smiley:

Dzwon do wymiany, wiatrak nieoryginalny.

Ty jestes nieoryginalny cepie w minarelli niektórych montowali napędy od TGB i jak masz wiatrak od TGB to dzown,sprzęgło i wario tez od TGB ale te napędy dają rade :wink:

Miisiek, to ciekawe że w Yamaszy montowali napędy od TGB… Nie spotkałem się z czymś takim jeszcze. Poza tym mam Roxa z tego samego rocznika i jakoś u mnie nie ma TGB :573:
Aaa, no i proszę jeszcze modów o warna dla tego pana za przezywanie usera :roll:

Ty się już tak nie dopraszaj i nie odzywaj się w moim temacie jak nawet nie łaska dla ciebie odpisać na SMS-a.

Narazie czekam do niedzieli, pojadę na giełdę i może zakupię oponę, a jak nie to przez neta. I moje zaskoczenie. Keeway miał bardzo duży bieżnik i na mokrym bęben bolkował koło, a w roł mam prawie łyse opony i jeździ się dużo lepiej.

W niektórych egzemplarzach były montowane napędy tgb i nie pier głupot jak nie wiesz lapsie
Więc kowal nie masz się czym przejmować :slight_smile:

Rox jak rox - seria :stuck_out_tongue:

Damianho napisał:

Aaa, no i proszę jeszcze modów o warna dla tego pana za przezywanie usera :roll:



Damianho, nie rób żalu ....

a co do dzwonu to nie wiem czy poprawi przyspieszanie , ale mówią ze ponoć jak są przebarwione to po czasie się gną i robią bicia

Wsadziłem dzisiaj siatkę tuningową.



Zrobić wam foty jak to wygląda z większej odległościę

Mi się podoba :stuck_out_tongue: ta siatka ale mieć roxa i go nie przerabiać toć to grzech niedopuszczony :lol: :lol: xDD

Seria i tyle :smiley:

Rox ładny jak każdy rox xD :stuck_out_tongue:

A co mam niby z nim robić?

Ładna siateczka ;p daj zdjęcia z daleka :slight_smile:

Trzeba dodać że siateczka to ode mnie :stuck_out_tongue: Ładnie wygląda, ale daj fotki z daleka.

Malo to niby roxów dla inspiracji-nowych pomysłów :wink: :wink:

Nie no ale są tez przeciwnicy tuningu więc można to zrozumieć

zrób customa albo nie rób nic, bo nie widzi mi się kolejny skuter typu kup i załóż :stuck_out_tongue:
rox jak rox nudny i przereklamowany