Aerox R Kowala

No więc, Aeroxa nabyłem drogą kupna po tym jak dostałem kupę kasy z PZU za Huragana i za nogę(Huragan sprzedany, nogę jeszcze mam). Zapłaciłem za niege 4900zł. Wiem że to dużo, lecz rox jest super. Licznik jest wyskalowany do 80, wczoraj na prostej doszedł do 86km/h. Na foto zaznaczyem dokąd dosza jadąc z góry. Jakbyście chcieli coś więcej wiedzieć o nim to piszcie. Rox ma zamontowane diody zamiast postojówek i odblokowany Tłumik SITO a mocowanie Leo Vince, a także zużyte opony i zepsuty czujnik stopu. Diody bardzo dobrze widać w dzień, no foto trochę przygasały na wolnych obrotach. Przebieg to 9000km. Sprowadzona z Włoch rok temu przez mistrza Polski juniorów w rzucie młotem.

Foty:










link do bikepics:
http://bikepics.com/members/KowalPlock/

piękny jak każdy rox :DD
a jakie masz plany co do niego?

Raczej nie za bardzo z tymi planami, bo nie mam kasy(poszła na roxa) a w następnym roku planuję kupić coś mocniejszego, więc nie opłaca się pakować kasy w niego.

Ale nie martwcie się. Planuję zdjęąć ten chlapacz z tyłu jak tylko będę miał swoją tablicę. A później to się zobaczy.

no właśnie chciałem powiedzieć rox jak rox nawet błotnik nie zjęty :D, zrób tuning ,tanim kosztem" skoro chcesz za rok coś mocniejszego a mówiąc tanim kosztem mam na myśli nadkole (mógłbyś połączyć z plastikami było by oryginalnie) , zmienić podświetlenie zegarów wypolerować kapę , dać elementy karbonowe i założę się ze jak byś to wszystko zrobił to byś nie przekroczył 100zł a miałbyś całkiem odmienionego roxa

Nadkole połączone to już wyższa szkoła jazdy. Kapa mi się podoba w takim małowaniu, tylko z kopnikaka farba schodzi. Może pomyślę nad nadkolem. Myślałem nad lampą diodową, taką jak ma SiWy.

jk cos to kup te z kierunkami lampe

Kowal napisał:

Sprowadzona z Włoch rok temu przez mistrza Polski juniorów w rzucie młotem.


Ale naiwniak... :lol:

Nie spam mi w moim temacie!
Wrona, teraz na serio myślę o tym nadkolu.

Kowal napisał:

Wrona, teraz na serio myślę o tym nadkolu.


Buhahahaha, chcę to zobaczyć! :lol:

Nooo, jak zostałem wybuhahany to muszę to zrobić.

który rok?

no może wreszcie będzie jakiś fajniejszy rox anie wszystkie z części kupnych

KOWAL poprawiłem posta

Rok 2004. Wrona, o co ci chodzić Odkręciłem chlapak, ale nie mam fot. Jutro dam.

Chodzi mu o to, że w końcu może będzie jakiś ciekawszy rox a nie kup & zamontuj :stuck_out_tongue:

Hahahahaha, rox to będzie seria albo prawie seria, więc się nie nakręcajcie.

to czemu w worklogu jest :stuck_out_tongue: ?

Kowal napisał:

Hahahahaha, rox to będzie seria albo prawie seria, więc się nie nakręcajcie.


To po co temat w worklogu? >_< (hehe, bawię się w Rudego :-D )

Bo wiele osób chciało. A Ty to się do mnie nie odzywaj labadziaro.

Kowal napisał:

Bo wiele osób chciało.


Od tego jest dział "Maszyny użytkowników"... :roll:

Kowal napisał:

labadziaro


Eeee? WTF is labadziaraż :shock:

Damianho napisał:

Eeee? WTF is labadziaraż



eee, Twoja stara.


Damianho napisał:

Od tego jest dział "Maszyny użytkowników"...



Się zobaczy, może potem poproszę moda o przeniesienie.