Aerox R Kowala

Kowal napisał:

Damianho napisał/a:
Eeee? WTF is labadziaraż


eee, Twoja stara.



Modzi, proszę tego pana zbanować :573:

Kowal napisał:

eee, Twoja stara.


Kowal - nie dostajesz ostrzeżenia tylko przez to, że masz juz 2 ... ale ostatnie upomnienie :|

kurw xD Kowal, Damianho, no jak dzieci xddd
Wyluzujcie już xD

Kurde już z kolegą nie można żartować? A poza tym to ten pan już mnie wkurza od jakiegoś czasu.

Fajny Aerox :smiley: Daj to nadkole i tą lampę z tyłu i będzie gicior :wink:

Dzisiaj zrobię foty jeszcze ze starą tablicą bez błotnika, a o nadkolu pomyślę. Będę musiał się zoriętować jak zdjęć plastiki z tyłu.

pomysl jeszcze o podwyzce i lusterku f1 :wink: ladnie będzie się wtedy prezentowal :wink:

No właśnie podwyżka chyba nie wchodzi w grę, bo nie mam bocznej stopki, a nie chcę ciąć pługu.

Ciac plug ??!! To u ciebie mocowanie nie wystaje?? u mnie w speedzie mocowanie normalnie na koncu plugu wystaje :wink: moze u ciebie tez wez tam looknij :stuck_out_tongue_winking_eye: bo ladnie by się prezentowal :wink: z 3-4.5cm by stareczylo ;]

No, u mnie mocowanie jest pod pługiem, w miejscu napisu Yamaha niej więcej, Damianho ciął, ale mi się to nie za bardzo widzi żeby ciąć.

Kowal napisał:

No właśnie podwyżka chyba nie wchodzi w grę, bo nie mam bocznej stopki, a nie chcę ciąć pługu.


u mnie np. w SR jest w pługu od wewnątrz taki obwód wycięcia na nóżkę boczną ,zdejmij pług i zobacz. przecież to nie jest duży problem wyciąć kawałek plastiku ;-)

Jesli masz jeszcze obwod do wyciecia zaznaczony to wystarczy ze wytniesz ladnie wyszlifujesz i nic nie będzie widac ;D

Roxik jak roxik, rawie seria, daj foto z drugiej strony (od tłumika) jestem ciekawy jednej rzeczy.

Marian, o co chodzi?? ;] Jaki ma tłumik ?? :stuck_out_tongue:

też ale nie tylko

A powiesz o co chodzi?? :stuck_out_tongue:
Kowal a jakieś polerki planujeszł? Lagi czy cusą A i co z lusterkiem f1 ? będziesz zakładał ?

Poczekam na foto i zachowam to dla siebie :stuck_out_tongue:

Zaraz uploadne foto starsze, jeszcze z błotnikiem.


NOWY POST
W tle moja super fioletowa fura




I tłumior


Nowy post

Szukałem stopki bocznej używanej ale nie ma na allegro, albo słabo szukałem. W następnym tygodniu chyba zamówię używaną oponę za 75zł, jeszcze dostanę zdjęcie na maila i zobaczę. Znalazłem też takie nadkole nadkole

I daję foty:





W tle Katana R kolegi. Marian, o co ci chodziło?

NIE ! Jeśli kupisz to nadkole z aukcji to … to … to … warna dostaniesz ! Sam masz zrobić ;(

Kupię na wzór xD A jak zrobię sam to taniej wyjdzie, ze wszystkim? Bo to jeszcze do lakierowania jest chyba. Chodzi mi o wszystkie koszty, razem z papierami i tekturą xD