Aerox R Kowala

Nie rób sam! Ja robiłem do swojego aeroxa i dupa lepiej jak kupisz to: http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?products_id=3536&osCsid=93489c5986f0d1bac1bb48d1dd4bc8c2
i zaoszczędzisz i będzie pięknie wyglądać i będziesz zadowolony.
Tu masz fotkę jak to wygląda:http://www.bikepics.com/pictures/1094351/
do tego ta lampa z kierunkami:http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?products_id=3402&osCsid=6f4b43225c961d5d0c2b4593f334e05a
I będzie cacy A nie jakieś gówniane nadkola z allegro co od nich już oryginał lepszy.

to nadkole z aukcji i tak do lakierowania jeszcze musi iść
za 50zł zrobisz tyle samo tego nadkola co tam gość sprzedaje xD

[ Dodano: 03-07-2009, 17:22 ]
adi94, jak się nie umieć robić to nigdy nie wyjdzie.

a ten tłumik to też jest Leo Vince-a i mocowanie jest w zestawie razem tłumikiem jak byś nie wiedział
i nie świruj z tym nadkolem z allegro bo z przesyłką wyjdzie więcej niż jak byś sam zrobił
A roxik zacny ;]

Chodziło mi o podłączanie pompy wody, bo nie wiem czy u siebie miałem dobrze :stuck_out_tongue: dobrze mam dolny to odpływ do cylka a górny idzie z chłodnicy

Marian, góra idzie do cyla…
Ja miałem odwrotnie, to jak odkręciłem zbiorniczek i dałem gazu to się pompowało za dużo płynu do zbiorniczka i wylatywało. U mnie te przewody są tak ułożone, ale góra idzie do cyla a dół do chłodnicy.

Jest taki problem że to nadkole i lampa kosztują azem 281zł + przesyłka 22zł więc chyba odpada. Mam 350zł i muszę kupić oponę jeszcze. Chociaż może sobie odpuszczę tą oponę i kupię te części. Mocował ktoś to nadkoleś Jak to się mocuje? Trzeba coś kombinoać czy idealnie, tzn. bierzesz i przykręcasz w mocowania seryjnego? Co o tym myślicie? Widać te kierunkiż Diody się nie przepalają?

[ Dodano: 03-07-2009, 18:30 ]

Tylna lampa Revo LED Lexus Style. Futurystyczny wygląd i silne światło generowane przez 15 diód LED. Z tego 6 diód (3 prawe / 3 lewe) można użyć także jako kierunkowskazów!



Chodzi o to że tych kierunków nie ma w standardzie? Bo napisali że można 6 diod użyć TAKŻE jako kierunkowskazów.

Kowal napisał:

Jak to się mocuje? Trzeba coś kombinoać czy idealnie, tzn. bierzesz i przykręcasz w mocowania seryjnego?


Bierzesz i przykręcasz do mocowania seryjnego.

Kowal napisał:

Chodzi o to że tych kierunków nie ma w standardzie? Bo napisali że można 6 diod użyć TAKŻE jako kierunkowskazów.


Są w standardzie, i świecą dobrze, bo widziałem.
Napisali tak bo wcale nie musisz podłączać tych kierunków. Możesz zostać przy oryginalnych.

Te kierunki są w standardzie… Ja miałem taką lampę to się coś pojebało i nie świeci…

lampa dobra, kierunki widać bardzo dobrze pod warunkiem że nie wciskasz stopu bo wtedy kierunków prawie nie widać ;/ bardzo słabo

Aż ide u siebie sprawdze jak jest

[ Dodano: 03-07-2009, 19:28 ]
kurna mać dobrze mam a źle pisze :stuck_out_tongue:

ja co do lampy to odradzam w słoneczne dni tego prawie nie widać :smiley: a i kolejna sprawa , powiedz mi dlaczego , wszyscy kupują nadkola przecież w aeroxie jest chyba oryginalnie wygładzone

Zrób cały tył na gładko, tak że połącz nadkole z boczkami i wygładź wszystko, tylko lampy nie zaszpachlowuj xDD Jakbyś tak zrobił to by było zajebiście :smiley:

jakby tak zrobił to by musiał cały tył małować a chłopak chciał zrobić to po taniości i wgl xD

Dzisiaj nad jeziorkiem widziałem roxa z tym nadkolem i z tą lampą, i mi się nie podobało zbytnio. Lampa ma nawet bez stopu słabe kierunki, także nie robie tego nadkola bo mi nie wyjdzie pewnie. Jedynie co teraz planuję to zamówić używaną oponę i czujnik stopu. Jak się uda to stopka boczna igm. Chrom będzie pasować czy czarną?

Chyba lepiej czarną bo nie masz chromowanych dodatków to czarna będzie pasować :smiley:

Wiecie co, zrrobie to co mówiłem, plus może stopka i koniec, bo seria jest bardzo ładna.

Damianho napisał:

Kowal napisał:

Wrona, teraz na serio myślę o tym nadkolu.


Buhahahaha, chcę to zobaczyć! :lol:



No i wszystko szlag trafił :D

I hooj, seria rox mi się podoba. Może w zimę jakaś polerka ale to też nie wiem.

A BCD Extreme (czy jakoś tak) Ci się się podoba ??? Bo fajne jest przecież :smiley:

Widziałem dzisiaj na żywo i powiem Ci że nic specjalnego jak na 170zł. Już wolę zostać przy seryjnym roxowym.

Kowal, weź sobie daj siana z używanymi oponami, jaki tego sensą oO
rozumiem używane części do silnika, wydech, wario itp ale żeby opony używki proszę Cię…