Aerox R Kowala

Rox seryjnie jest bardzo ładny, a tu foty


Zdecydowanie jest to zue :stuck_out_tongue:
Tak patrze bez zastanowienia i myślę o czymś innym i se tak myśle: “booże znów kolejne wloty od roxa >_<” :smiley:

Lipna ta siatka lepiej wygląda z oryginałem :wink:
Nie rób optyki tylko wsadz racinga i zajebisty setup bo te kasztom optic ałerołx to juz przereklamowane :wink:

Miisiek napisał:

wsadz racinga i zajebisty setup


Jeśli sponsorujesz to ja się na to piszę :)

No RudY, ma rację. Mam 350zł, za to nie wsadze rejsinga i super-extra setupu.

Kowal, zbieraj zbieraj. Może do trzydziestki uzbierasz :smiley:
A mi się podoba siatka we wlotach, chociaż na czaszy przydałoby się kilka naklejek :wink:

ja do tego aeroxa z mechaniki wsadziłbym tylko jakiś dobry używany wydech (laser x-pro/yasuni z) za 350zł znajdziesz, tzn powinieneś, potem używkę wario za około 150zł i już z mechaniki tyle, podregulować i bd śmigał, mi by to wystarczyło a potem lekka optyka, ja po prostu jak mam skuter to muszę coś przy nim robić bo mnie aż roznosi a tymbardziej że masz aeroxa i tu aż się prosi o sportowy komin i wario, kiere bmx, nadkole lampe lexus xD

Kowal widziałem cie chyba w sobotę 11 lipca w Koszelówce za ośrodku zacisze, jeździłeś z jakimś kolesiem na katanie.

Tak, jeździłem xD Potem się zatrzymaliśmy przy wyjściu nad jeziorko postaliśmy chwilę i pojechaliśmy. A ty tam na wypoczynku byłeś? Koszelówka jest ode mnie może z 10~15km.

Kowal, w przyszłym tyg możemy się umawiac na gokarty. Mysle że już we wtorek runnera złorze :wink:

Na gokarty też mogę jechać w sobotę się wybieram, byłem wczoraj ale jeszcze nie nieczynne :-/ Tez byłem sr ale stała za samochodem i nie było jej wydać, no tydzień byłem dziś rano przyjechałem do domu

To możemy się wszyscy umówić i razem by się polatało, ja mysle że będe sroda-czwartek

ja nie dam rady wcześniej niż sobota i to też nie na 100%

ale gokarty ponoć są tylko tydzień

Gokarty są dopiero za tydzień w sobotę otwarcie. Cena- w weekend 25zł za 10 minut a w tygodniu 20zł za 10 min. Ale sprzęcik mają całekiem możliwy. No, ja miałbym ze sobą ze 2-3 osoby. Wino, zmieścisz się do gokartaż Marian, przyjedź kawą, to dasz się objechać xD

To w tygodniu się umawiamy, jak się nie zmiećszcze to kit, runnerem tam wbije xD A tak na serio to mam ponad 190 cm to nie wiem ^^ mi w tyg pasuje :wink:

tzn. w tyg, ale za tydzień, nie w tym co jutro się zaczyna tylko za tydzień.

A w tym co się zaczyna mozemy na latanie się umowic jakbys jeszcze kogos zalatwil

kawom nie dam rady jadę samochodem tylko jeszcze nie wiem z kim. Na 90% jadę na zakupy w czwartek do galerii wisła do płocka to zobacze jak tam gokarty idą. Jak gadałem w piątek z tymi kolesiami to powiedzieli że otwarcie w sobotę (tą co teraz będzie) ale możliwe że w tygodniu można bezie już pojeździć.

No ja też gadałem, to powiedzieli że mi nie dadzą jeszcze bo zabezpieczeń nie ma. Pod koniec tygodnia powinni dać się przejechać. Wino, zobaczymy, bo jeden kolega sprzedał skuter, a drugi ma miękki dowód nie ważny, a starsi są we francji, także nie wiem czy będzie chciał. Jak coś to mam jeszcze kolegę, ale na zablokowanym matrixie…