Zumico Quick

Dziwny ten cylek… taki cienki strasznie, w ogóle wszystko tam takie cienkie :stuck_out_tongue:
Tak poza tym to od razu nasuwa się jedna myśl, za tą cenę to musi być tandeta :stuck_out_tongue:

Mówie wam, jak go dobrze dotrze to będzie jeździł i jeździł.

Przemo95 napisał:

zrobiłem 4tys km


Dla Ciebie to dużo ?

Kupi raz a dobrze i zrobi 10-15k ... jak nie więcej

No przejechać chińczykiem 4k na większym cylku bez większych awari to sukces :D. Ale mi silnik 4t wytrzymał tylko coś koło 7k potem to już się rozleciał w trzy dupy. Silnik piaggio w chińczyku, wtedy poczujesz prawdziwą moc :D.

No przejechać chińczykiem 4k na większym cylku bez większych awari to sukces :D



Święta racja! :P
Ja swoim to na full serii to po przejechaniu 3,5k km to bałem się gdziekolwiek nim jechać.
Najwyżej to 3km do sklepu i dalej już nie jechałem nigdzie.
Tzn na sam silnik to nie miałem problemu (raz po zimie nie chciał zapalić, ale ustawili mi zawory i było ok) tylko układ napędowy to już masakra... :573:

Dobra ostateczna decyzja :stuck_out_tongue: Muszę go sprzedać … Normalnie ostatnio sobie tak myślę i nie wiem i okazuję się, że mi się śni po nocach jak zmieniam biegi xd :smiley:
Nie do odwołania :smiley:

PeZeT, ty już sam nie wiesz co chcesz raz robisz full tuning, raz jeździsz serią, raz zmieniasz cylek, a jeszcze kolejny raz zmieniasz motor… Już zaczynasz się gubić sam w tym co gadasz. Najlepiej zrób sobie jeszcze swapa do tego :smiley:

mam kupca na skuter:d temat zamykać

Jeszcze rower chciał kupować :stuck_out_tongue:

No to zamykam

RudY napisał:

No to zamykam


Nie zamykaj jutro się okaże że kupiec się rozmyślił i postanowi wsadzić silnik od rakiety hahaha.

Dobra cicho już tam siędź przemo.
Zamykać temat!