Zumico is goind mad! Einen fegen einen problemen

Sssiema ! :smiley:

Kupiłem skuter Żumiko nie pamiętam nawet jak się dokładnie nazywa.

Cena : 60zł

Będzie to moja perełka którą będę zajmował sobie czas by za bardzo się nie rozleniwić

Plany.

Zawieszenie przednie Piaggio [DONE]
Koła i hamulce Piaggio
Silnik Piaggio - Musi być seria [Mam kartery już]
Elektryka Piaggio [Mam moduł i regulator i jeszcze parę drobiazgów]
Wzmocnienie ramy i upi.er.do.le.nie zaczepów na tej śmiesznej ramie
I full dodatków jakiś customowych :stuck_out_tongue:

Planuje co miesiąc pakować w to około 300-400zł jak już znajdę robotę jakąś :slight_smile:
I szczerze pi.erdz.ieli mnie zdanie ogółu.
Oczywiście dam zdjęcie ramy odpowiednio przerobione na photoshopie gdzie wy będziecie mogli przedstawić swoje wizję dotyczące skuterka A ja będę się nimi sugerował :slight_smile:

Fajnie by było gdy by to były odręczne rysunki :stuck_out_tongue:

Całość która pozostała czyli silnik, elektryka, klamki, manetki, linki , hamulce, koła i amortyzatory, oraz bak i wszystko co potrzebne jest do odpalenia łącznie ze stacyjką które były oryginalnie wsadzone sprzedałem znajomemu inwalidzie którego pozdrawiam, Części posłużą mu do zbudowania małego pojazdu do jeżdżenia na wsi gdzie wózek elektryczny nie daje rady z puli akumulatorów. Za ile sprzedałem to wszystko to tego nie powiem. Jedynie zdradzę że nie planowałem wzbogacać się na osobie niepełnosprawnej :slight_smile:

Lista planów będzie się sukcesywnie powiększała a teraz zapraszam do galerii :slight_smile:

Ekipa demontażowa :slight_smile:

20 min. pracy

Układ nerwowy wybebeszony

Godzina pracy

Na szybko pospawana blokada żeby silnik wyczyścić

Blokada podczas tworzenia

Pierwszy obiekt przeróbek

Na zajutrz, Wuala! :slight_smile:


Rama z nowym zawieszeniem :stuck_out_tongue:

Jutro wyśle ryzunek jak to dokładnie zrobione jest.


HATERS GONNA HATE ! :smiley: :568:

koleiny debil :slight_smile:

nie no zrób z tego cos konkretnego !! :smiley:

następny se załatwił coś na nudę :slight_smile:

a i gdzie on stał że nawet pasek zardzewiał?? :smiley:

Jak wszyscy kupują chinole za darmo to ja też chce! :mrgreen:

Hah tak jest ! Chińczyki moooc ! :smiley:

Ale to:

JacoPL napisał:

Cena : 60zł


mnie zdemotywowało :stuck_out_tongue:

Co za idiota sprzedaje za tyle skuter ?

skuter stał okrągły rok na parkingu bez przekładni po małym ślizgu. Padało na niego, zasypywano go śniegiem a później smażyło go słońce :smiley: A cena taka bo doszliśmy do wniosku ze znajomym że lepiej będzie się sprawował w moich rękach :slight_smile:

no okazja w chuj ;D na chodzie ? ;]

[ Dodano: 02-06-2011, 21:55 ]
konkurs rudy vs. jaco kto lpiej zrobi ;D

Danielson napisał:

konkurs rudy vs. jaco kto lpiej zrobi ;D



No nawet maszyny te same więc szanse równe :D

czy Was wszystkich po je ba ło ?

Danielson napisał:

konkurs rudy vs. jaco kto lpiej zrobi ;D


Ne ne ne :P

JacoPL napisał:

Planuje co miesiąc pakować w to około 300-400zł


A ja chce jak najmniej w to włożyć :p

Rudy pipka się poddaje !

Nie poddaję się tylko nie mam zamiaru wkładać w niego miliardów :stuck_out_tongue:

Po e ba o mnie ale jeszcze nie całkowicie :smiley:

JacoPL, jeżeli nie maszco robić z kasą, to mogę podać ci numer swojego konta, pieniądze na pewno się nie zmarnują, tylko zostaną wydane na słuszny jednośladowy cel :wink:

wiem dokładnie co robić z kasą :smiley: a cała zabawa polega na tym żeby ładować same konkretne części w chińską rame.
Wczoraj jej się przyjrzałem i połowa spawów jej uszkodzona, guma która zmniejsza wibracje silnika ( zawieszenie silnika) jest całkowicie do wymiany.

Wiem już że rama idzie do piaskowania a później do spawacza który wzmocni ją odpowiednio, a później zakonserwuje :slight_smile: Na razie muszę dozbierać na silnik z elektryką :slight_smile:

[ Dodano: 06-06-2011, 17:46 ]
doradzcie mi ludzie co placa się bardziej ?

silnik piaggio z zip’a za 500zł komplet ze wszystkim , albo lc z gilery z tarczą za 800-900zl ? mam dylemat a funduszy mi starczy tylko na ten pierwszy ? nie lepiej dozbierac ?

pewnie że lepiej dozbierać

wsadz od razu p/g 180ccm 2T a nie będziesz się bawił w 50ccm :] na twoim miejscu bym tak zrobił :slight_smile:

bierz od zipa… Silniki Piaggio AC są bardzo dobre… Założysz gaźniczek 17,5mm + wydeszek jakiś ZX czy Next-R i można miło śmigać:)

dobre lece do znajomego pytac się czy mi porzyczy 2 stowki i targuje się z gnojem a silniczek z gilery, jak nie wyjdzie to biore ac a za reszte kupie od razu hamulce i kolo do przodu :slight_smile:

spawales sztyce?

tak sztyca jest spawana tak jak na rysunku :


UP. Nowy Silnik :smiley: Czekam aż mi przyjdzie . :slight_smile:



125ccm od piaggio typhon. :smiley: