Zumico is goind mad! Einen fegen einen problemen

o cie chuj ^^ a to będzie latalo :stuck_out_tongue:
Ja teraz mojego pizdzika bede robil co zanabylem dzis ;D

łoo ! dobre posunięcie… a nie bawienie się w jakieś 50 LC :smiley:

to 50lc zmiećie w 2 sekundy ;D

pomogli byście mi poszukać elektryki do typhoon’a 50 ac i 125 ? Bo mam elektryke z 50’tki troszkę pociętą ale do odratowania spokojnie. Bardzo bym prosił jak ktoś ma dostęp do takich schematów.

No czyli zrobiłes tak jak ci mowiłem :slight_smile: Gdybyś kupił 50ccm byś załował :smiley:

Łoooooo panie. To będzie latać tylko zadbaj też o rame bo to wszystko może pie^%*^)( któregoś dnia.

Już widzę jak to będzie na koło stawiało :smiley:

Od silniczek przyszedł :

Pierwsze przymiarki przybliżyły mnie do tego że ośka na koło jest ta sama co w typhonie 50. Czyli łatwiej jest już mi szukać koła na tył.
Mocowanie silnika jest inne. Czyli muszę kupić koło żeby osiowość ustawić by skuter był prosty. Następnie przy wolnej chwili przemiećrzę cewki by być pewien czy zapłon jest ten sam co w silniku 50 i będę gotowy do zrobienia elektryki :smiley:

Po za tym mam już załatwione wzmacnianie ramy, piaskowanie i malowanie proszkowe na jaki kolor jaki tylko sobie zażyczę :smiley:

BTW. Cierpliwości moi drodzy. Teraz ogoliłem się z kasy bo miałem jeszcze pare innych rzeczy do pozałatwiania. W przyszłym miesiącu jak dostanę wypłatę na pewno up będzie konkretniejszy. Do tego czasu będą małe prace prowadzone przy nim.

Pozdrawiam

kurde ! nie mogę się doczekać kiedy Ty to skończysz : D

tre ludzie pakuja pieniadze w te skutery i potem je rozbijaja i gowno z tego maja. Ahh te dzieciaki :PP

no bez kitu jeżdzą te gówniarze , pierdzikami po 100 na godzine i hałasują pod oknami , dawcy jedni …

a jak się którys przewroci to potem kurwa placz i zaloba bo się zabije. Tosz to hamulce opony nie przygotowane do takich predkosci. zawieszenie takze.

Jest nie przygotowane ale można przygotować tylko zazwyczaj każdy tuner skutera ładuje kasę tylko w silnik. :slight_smile:

Spoko luz. O hamulcach to już pomyślane mam. Tarcza większa będzie, później zacisk pomożecie dobrać żeby pasował bo mi się wydaje że sam z doborem nie dam rady, do tego stalowy oplot i myślę że to wystarczy. Z tyłu założy się się dobre szczęki. A zawias na tył i tak będzie inny. :573:

Po co ten oplot ? :smiley: większa tarcza + zacisk brembo i będzie gites…

kondzio94 napisał:

Po co ten oplot ?



bo jest duże ciśnienie w wężu i wtedy masz pewnosc że wąż ci nei trzaśnie


kondzio94 napisał:

zacisk brembo



ale zacisków brembo jest cała masa

JacoPL,
chcesz dobrze chamowanie to kpujesz cały ukłąd hamulcowy na przód od rs 125 i będzie kosa , to jest zacisk 4 tłoczkowy , ale i tak będziesz musiał robic adapter pod większa tarcze więc myśle że to nie ma znaczenia

koło z przodu planuje wsadzić od runner’ki . o ile dowiem się ze pasuje i bede mial kase to kupie. II sprawa czy zacisk od rs wejdzie. Nie lepiej może wsadzić od runner 250 albo 200 st ?

Ej chłopaki widzę polot finezji was ponosi : D obczaj koło od roxa, czy czegoś takiego. Zacisk złoty brembo … taki jak montowany w roxach itp.

Nie lepiej może wsadzić od runner 250 albo 200 st ?



to są runery powyzej 180 ?! :)

sorrki myslalem ze sa. Nie mogę z roxa bo mi się szerokość nie będzie zgadzać. Muszę brać z piaggio bo zawias na przedzie jest piaggio. Znacie jakieś piaggio z dużym kołem z tyłu na bęben ?