ZMIANY - Wasze sugestie

A ja patrzę na to kto coś pisze, jak widać że sensownie to widać ze sensowny chłopak;]
a jak gada głupoty albo robi coś innego co mi nie odpowiada to nie patrze na jego wypowiedzi (nawet jeśli miałby 800 postów) :wink:

[ Dodano: 29-03-2009, 20:17 ]

jacob555 napisał:


Właśnie różnie to bywa… czasem ktoś napisze coś głupiego, widać, że to jego 4 post, to się tępi takie coś… Ale jak ktoś ma identyczny problem, a potrzebuje jeszcze coś się dowiedzieć, to lepiej niech odświeży, niż dubel zakłada… Są różne przypadki i do każdego trzeba podchodzić indywidualnie. Jacob555



jak ktoś sensownie odkopuje to oczywiście ze robi dobrze ale ci co se nabiją posty to po prostu WARN!

A co do rang to ma w to wylane ważne żeby były 3 podstawowe (Mod Admin , szary user) i żeby forum było czytelne

EDIT:

Czemu użytkownicy zakładający nowe takie same tematy nie dostają warnów bo to wkur.wia , co chwila nowy temat pomimo tego że 2 czy 3 pozycje niżej jest taki sam, owy temat ląduje w koszu , i taki użytkownik znowu zrobi spam , olać to jak był taki temat to najwyżej to usuną " a tak dostanie warna i pomyśli hmmm było takie coś czy nie, bo nie chce dostać znowu warna

Czemu użytkownicy zakładający nowe takie same tematy nie dostają warnów bo to wkur.wia , co chwila nowy temat pomimo tego że 2 czy 3 pozycje niżej jest taki sam, owy temat ląduje w koszu , i taki użytkownik znowu zrobi spam ,, olać to jak był taki temat to najwyżej to usuną " a tak dostanie warna i pomyśli hmmm było takie coś czy nie, bo nie chce dostać znowu warna


dokładnie... popieram w 100%

Mi pomysł Mariana najbardziej odpowiada !
Tylko że kaski są już na innych forach :p
A gwiazdki nie są motocyklowe ;P


to tłoczki tłoczki !!!
xD

Co wy na to aby zmienić z “Quady i dziwactwa” na “Cztery kółka i dziwactwa”
Bo pojawia się coraz więcej samochodów, a teoretycznie nie ma gdzie tego dawać :wink:

a ja myślę że niech zostanie tak jak jest bo ,nasi" wiedzą o co chodzi, a tak to przyjdą drechy i zaczną się wozić , swoimi gulfami , z audio firmy sUny , a to forum w końcu jest o jednośladach , a tamten temat jest tylko dodatkowo

wrona dobrze gada ;p ale ja myslalem zeby dodac opcje w profilu “samochód” na s.com chyba takie cos maja. a u nas tez wielu puszkarzy juz jest wiec można by tak dla smaczku dorzucic to.

No to rób tak jak masz w podpisie!

Od teraz każdy w profilu moze sobie wpisac samochod w to pole w profilu :slight_smile: ;p

Hah :smiley: A ja jeszcze rower mam ;D

Wiem widzialem ale stwierdzilem ze dla ciebie jedynego nei bede robil dodatkowego pola :stuck_out_tongue:

Sama nazwa portalu mówi o jednośladach, nie autach - ale cóż, jak tam chceta.

Patrico napisał:

Sama nazwa portalu mówi o jednośladach, nie autach - ale cóż, jak tam chceta.


Też mi się tak wydawało ;-)
Są przecież fora o samochodach, to konkretne jest o JEDNOŚLADACH a nie jednośladach razy dwa :-P

KruczeK napisał:

Wiem widzialem ale stwierdzilem ze dla ciebie jedynego nei bede robil dodatkowego pola :P


Nooo taaak... dla biednego Rudego to po co ;[ :cry:
A tak serio to pewnie, że nie rób ;D
Sam też zrobiłem to dla jaj :D

ale się czepiliście.
po prostu zauwazylem, że ludzie wpisuja sobie w pole skuter czy motocykl to jaki maja samochod to teraz maja osobne pole i tyle. wielu juz jezdzi autami swoimi wiec co za roznica ?
chyba dobrze ze nie robia jak wiekszosc, ze przesiadaja się ze skutera w samochod i zapominaja o tej super pasji jaka sa motocykle i nadal się utozsamiaja z nami itd ?
jeszcze jakieś pytania ? rozwieje wszelkie watpliwosci w miare mozliwosci.

Mi nie chodziło o te podpisy (bo to akurat uważam za dobry pomysł), ale o tematy o samochodach, których coraz więcej na forum naszym :stuck_out_tongue:

No, ja to samo Mr’s Kruczek. ^^

Kruczek tak ich broni bo pewnie sam się przesiądzie na 4oo i nas zostawi, buuu!! :smiley:

nigdy nie przesiade się tylko na 4oo :stuck_out_tongue: jakbym chcial to juz dawno bym to zrobil i sprzedal wszystkie moto ktore mam i zamiast auta za 5 tys kupil sobie jakis porzadny wozek za 10-12 tys :wink: na pierwszym miejscu motór ! ppotem reszta :smiley:

kruczek masz racje moto jest super choć jak wiadomo zimą się na moto nie jeździ więc zostaje 4oo i na dalsze trasy to też puszka wygodniejsza i bardziej praktyczna :slight_smile: Ale moto wymiata :slight_smile:

ja tam do pracy nie chodze ale z tego co słychać jak sąsiad motorem jeździ to w lato do pracy rano motor to zbawienie, nawet sam wiem jak do szkoły jade jak nieraz korki czy coś…
no a w zime nie ma wyjścia 4oo ;p

Jak to nie ma wyjściaż Zakładasz zimówki i jazda.