ZMIANY - Wasze sugestie

Ja mógłbym trochę popisać. Na 100% będe na wyścigu w Gostyniu, wiec z niego mogę zdać relacje. Mogę także pisac o jakichś nowościach itp.

Piszcie na nr gg podany na stronie glownej. Podajcie tam swoj nick, czym moglibyscie się zajmowac i ile macie lat. Czekam na Wasz odzew.

Ja już napisałem. Będą jeszcze jakieś info o tym ??

Na forum użytkownik danyboy jest modem, a na forum był tylko 26 minut, to chyba trochę nie tak.

Patrico napisał:

Na forum użytkownik danyboy jest modem, a na forum był tylko 26 minut, to chyba trochę nie tak.




Masz absolutną rację, powinien być adminem, zaraz mu zmieńię :P

ja uważam ze warny schodzące po 15 dniach to za mało , 3-eci moze schodzic po 15 dniach ale te 2 pierwsze powinny wisiec dłuzej duuzo dłuzej ( ale nie stety to chyba nie możliwe że tak dzielić) wieć uważam ze 15 dni to za mało ja szczrze dał bym z miesiąc na warna, bo tak zaraz ktos dostanie 3 ale przeminie z wiatrem (może 15 dni to nie miało ale za mało , jak dla mnie przynajmniej)

na razie warny są tak jak są i zmian nie będzie

A co powiecie na pomysł żeby zrobić tzw. archiwum i tam przenosić tematy starcze niż miesiąc albo zamknięteż?

A bo ja wiem… całe forum służy jako archiwum, jak tematy są zamknięte, to nikt nie syfi i jest dobrze… nie wiem, czy typowe archiwum jest potrzebne…

i jak byś szukał problemu z jakiegoś konkretnego działu to musiał byś szukać w archiwum i tym konkretnym dziale wiec według mnie to nieopłacalne i jeszcze dodatkowa robota dla modów

Te archiwa to bez sensu, za dużo pamięci serwera by zżerały.

ja proponuje górników nagradzać warnami, bo to wkurza takie odkopywanie,widać ze user perfidnie chce se nabić posta bo skoro temat z przed paru miećhów albo nawet z przed 0,5 roku to założyciel na pewno rozwiązał problem , chyba ze ktoś ma podobne pytanie a nie chce zakładać nowego tematu

Właśnie różnie to bywa… czasem ktoś napisze coś głupiego, widać, że to jego 4 post, to się tępi takie coś… Ale jak ktoś ma identyczny problem, a potrzebuje jeszcze coś się dowiedzieć, to lepiej niech odświeży, niż dubel zakłada… Są różne przypadki i do każdego trzeba podchodzić indywidualnie. Jacob555

jak dla mnie to posty w worklogu i maszynach użytkowników się nie powinny liczyć się, tak jak jest to w przypadku nonsensu. wydaje mi się że osoby które maja dużo postów nabiły większość poprzez te działy :wink:

To oczywiste, bo tam się najwięcej dyskutuję… A może w ogóle usunąć licznik postów :smiley: :?: Nie no, żart… Niech zostanie tak jak jest :wink: Aha, i gdzie zniknęły nasze piwka :564: ??

Można ukryć licznik postów i zrobić jak na innych forach że widać tylko ilość gwiazdek, kasków itp. Wtedy nikt by nie wiedział ile trzeba miećś postów do następnej rangi ani by nie wiedział ile kto ma postów

jasiu napisał:

jak dla mnie to posty w worklogu i maszynach użytkowników się nie powinny liczyć się, tak jak jest to w przypadku nonsensu. wydaje mi się że osoby które maja dużo postów nabiły większość poprzez te działy ;-)

Popieram! Workolog i maszyny użytkowników to dla niektórych miejsce do nabijania postów

Hm… To może zostawić tak jak jest, tylko tych co perfidnie sobie nabijają posty (piszą nie na temat, piep**ą głupoty lub krótkie posty typu"fajna maszynka") jak już pisać to niech napisze raz a konkretnie;)

Ale co tam z postów komu przyjdzie :stuck_out_tongue: Ja tam patrzę na “pomógł” i :564: Widać zresztą na moim przykładzie: mam 227 postów i tylko 2 pomógł i 4 piwa :lol: A pomysłMariana z tymi kaskami całkiem niezły. Można by zamiast kasków coś innego dać…

Mi pomysł Mariana najbardziej odpowiada !
Tylko że kaski są już na innych forach :stuck_out_tongue:
A gwiazdki nie są motocyklowe :stuck_out_tongue_winking_eye:

Trza wymyślić coś ynkszego i pomysł byłby jak najbardziej w pytke ;}

Mogą być np koła albo wydechy snake’i :wink:
ale przecież mamy rangi więc po co zamieszanie robić :stuck_out_tongue: