ZMIANY - Wasze sugestie

Witam,

Czekam na Wasze sugestie odnosnie zmian na stronie. Zapraszam tez chetne osoby do wspolpracy redakcyjnej.

przydało by się takie coś ze jak kliknę odpowiedz i w podglądzie tematu żebym mógł cytować nie tylko jednego użytkownika że klikam i wyskakuje mi cytat osoby którą chciałem zacytować :slight_smile: :slight_smile:


Na czym miała by polegać współpraca redakcyjnaż?

“Drugą sprawą jest zespół redaktorów. W chwili obecnej redakcja poszukuje do współpracy osoby chętne. Oferujemy możliwość testowania produktów i pojazdów. W zamian oczekujemy pomocy przy opracowywaniu treści.”

Cytat ze str głównej.

Ja mógłbym coś popisać, ale napisałem już na gg to tu nie będe zaśmiećał

siwy_fact nie chodzi o forum tylko o stronę www.jednoslad.pl :]

Simon, na czym polegala by ta wspolpraca redakcyjna proszę opisz do dokladniej :slight_smile: co by ci chetni robili

OT:

“Drugą sprawą jest zespół redaktorów. W chwili obecnej redakcja poszukuje do współpracy osoby chętne. Oferujemy możliwość testowania produktów i pojazdów. W zamian oczekujemy pomocy przy opracowywaniu treści.”


Dlaczego nie mieszkam w stolicy :frowning: :-/

moja sugestią jest wprowadzenie galerii tak jak było w planach, zdaje sobie sprawę że nie jest to łatwe i szybkie ale już ile czasu temu miała być.

Redaktorow potrzebujemy do pisania artykułów, opisów, relacji z imprez na których jesteście. Zapewniamy na ten moment wsparcie tzn jakieś koszulki w stylu redakcja i takie tam inne. Poza tym będzie mozliwosc jazd na sprzetach roznych jak się uda.

Simon,
Jest wydzielone kto co ma robić? Wszystko jasno określone? I jak dużo jest tej pracy? Ja jestem w ostatniej klasie gim więc mam bierzmowanie, testy gimnazjalne więc strasznie dużo robić nie mogę ale jakieś testy czegoś, recenzja np z wyścigu skuterów w lbn w maju i takie tam. Napisz tu ew na PW:)

Ja mogę zrobić relację z wyścigu w Poznaniu, albo jakiś test kasku czy coś :]

Ja w tym sezonie będe się starał latać po większości zlotów, wystaw itp - postanowienie noworoczne

Generalnie według mnie będzie trzeba pisać takie newsy jak są do tej pory … czyli nowinki, ciekawostki itd. I trzeba mieć 5 ew. 6 z Polaka ;]

Jeśli tak, to spoko. Według mnie nie trzeba mieć 5-6 bo ocena ocenie nie równa. Moim zdaniem trzeba mieć bogaty zasób słów, pisać bezbłędnie (Bez błędów językowych i ortograficznych) no i trzeba być chociaż trochę inteligentnym. Pozdro

O to mi właśnie chodziło :stuck_out_tongue: RudY

Ja myślę że i tak będą korekty, więc osoba, która nie ma bogatego zasobu słów i tak może pisać realcje/ artykuły…
Ważne żeby był ciekawy temat…

Skoro ktoś ma być już redaktorem to dobrze by było, żeby pisał tak jak trzeba, korekty to są niewielkie poprawki. Zresztą zobaczymy, co Simon, napisze.

Ja mogę być redaktorem na dolnymśląsku. Jestem na zlotach, spotach itp i piszę bez błędów

ja moglbym napisac relacje ze zlotu w Leśniowicach (woj. lubelskie)

A ja Simonowi radze zrobić coś takiego: Niech da tym co chcą być jakiś temat na napisanie i kto wykaże się najlepszym stylem i ogólnie wszystko super to ten będzie redaktorem :] albo 2-óch takich :stuck_out_tongue:

Pozdro… miło by mi było jakbyś skorzystał z mego jakże kozackiego pomysłu :PP

A moim zdaniem redaktorem może być każdy kto napisze jakiś ciekawy artykuł.
Tzn nie do końca redaktorem ale takim pomocnikiem w pisaniu artykułów i myślę że o to w tym chodzi…
Bo jeden redaktor nie będzie na wszystkich ciekawych imprezach w całej Polsce…
Więc myśle że mechanizm jest taki, że jak ktoś jest na jakiejś imprezie ciekawej to pisze artykuł o tym i daje do korekty i admin umieszcza na stronie…
Wtedy każdy użytkownik (albo większość ) miał by jakiś ciekawy artykuł zawsze :slight_smile:

Zalezy mi na wspolpracy z dużą ilością osób. Obecnie potrzebuje około 10 osób. Role będą podzielone ale będzie się też można uzupełniać. Co do korekty to widzę to na początku w ten sposób, że będzie to wysyłane do mnie na maila a my już zajmiemy się korektą. W późniejszym czasie jak już dana osoba się zaaklimatyzuje to zostaną jej przyznane prawa administracyjne i będzie sama dodawać treści.