Zmiany na forum ?

Trochę szkoda bo pamiętam jak jeszcze było zacnie po zmianach z skutery-tuning (swoją drogą pierwsze moje forum i tam szlifowałem wiedzę :slight_smile: ). Hehe kiedyś ojca poprosiłem aby pojechał do sklepu (mieścił się w Olsztynie) to powiedział że tam nic nie ma (tzn nie aż tyle co oferowano w internecie).

Przykre jest to, że dobre fora podupadają: s-t było chyba najlepszym forum, s.net to już amatorszczyzna. Widocznie taka kolej rzeczy…

dla mnie st tez było pierwszym forum stad ten sentyment i dlatego wciąz tu siędzie , ale pamietam jescze nawet rok temu było w miare fajnie teraz wszystko się sypie.

tak jak juz kilka razy pisałem.
Dziecki neo nie zagrzeja tu miejsca a owe niestety dzis tworzą 90% for skuterówych , a nie mamy niczego ciekawego czym mogli bysmy przyciągnac normalnych userów, kazdy wchodzi i od razu wychodzi bo mułem wali na kilometry. Takie ss , jest masa ludzi i wiekszosc to normalni ludze tylko to trorche inne forum , nie jest to typowe skuterówe forum ze tak powiem

niestety, i ja niedługo opuszczę te forum… bede zaglądał sporadycznie … niestety rzadko tu kiedy otrzymamy pomoc czy cokolwiek …

wrona, wystarczylo by jakis fajny filmik montowac moze cos nowego wprowadzic ale tu nic nikomu się nei chce ;p

kondzio94 napisał:

niestety, i ja niedługo opuszczę te forum..



tja, yhm... :P

Co wy gadacie .! Jednoślad nie może upaść.! co prawda nie jest nas tutaj dużo ale dobre i to :slight_smile:

Mnie tu tylko ludzie i klimat trzyma :slight_smile: I raczej nie puści :stuck_out_tongue:

RudY napisał:

Mnie tu tylko ludzie i klimat trzyma :) I raczej nie puści :p



x2

Ja też zaglądam tu codzień. Powkurzać Wąskiego xD

A ja nabijam godziny :stuck_out_tongue:

No i tak się właśnie kręcimy :stuck_out_tongue:

Panowie ten zlot w końcu MUSIMY zrobić ! ! !

Tylko teraz to prawko na A to nie wiadomo jak to będzie :{

RudY napisał:

A to nie wiadomo jak to będzie :{



wiesz jak to bedziie ??

wprowadza A2 to 50% motocykli będzie zarejestrowane na ową kategorie :D

Dokladnie ;D To tylko Polska… :slight_smile:

jestem ciekawy kiedy simon się obudzi :smiley: ma ktoś do niego nr telefonu czy coś?

Dzisiaj tak sobie pomyślałem żeby fajnie było zrobić dział fotografie motocykli uchwyconych na zdj jakis fajnych lub jadacych na tylnim kole zrobione przez nas ale nie naszych maszyn :smiley:

chuujowy pomysł , równie dobrze można poszuac fotek w necie , a to bez sensu ( tot ylko moje zdanie , zreszta ja montuje film , wrzuce go na YT ale prywatny film ( tj moga go ogladac ci co maja lnk) a jak będzie ok i wam się spodoba to go udostępnie dla ogółu

ale nie mowie zeby do filmika tylko na forum taki dzial zrobić :smiley: i dawac uchwycone pieknosci :smiley:

kurde sorrt zamulony kupą jestem to nie ten dział

wrona, he bywa ;D

wrona napisał:

chuujowy pomysł , równie dobrze można poszuac fotek w necie , a to bez sensu


Potwierdzam :p