Zmiany na forum ?

Witam wiec tak się zastanawiałem nad postami i nad rangami na forum. I tak wpadłem na pomysł żeby coś zaproponować :smiley:
1. np zamiast iloci postow byly by kilometry np 244 km przejechane
a druga sprawa rangi np jest ranga tunerzy po ilus tam postach a nie kazdy tuninguje wiec to jest bez sensu takie troszkę ;D

daj spokuj :slight_smile:

jest dobrze jak jest

Tak tylko szkoda jest stala ekipa i forum się nie rozrasta a szkoda bo jest fajne chociaz moze wiekszosci tak odpowiada nie wiem :smiley: Tak zaproponowalem tylko :slight_smile:

Lista zmian do zrobienia i poprawienia błędów jest ogromna na forum moderatorów ale co z tego skoro główny admin leje na to forum … rządzimy się sami i tyle :stuck_out_tongue:

Co do postów zamienionych na km to głupi pomysł.

Co do rang, to rzeczywiście niektóre nie pasują i administartor powinien każdemu indywidualnie nadawać rangę pasującą do niego. No ale to już KruczeK musi zdecydować czy chce mu się to robić :stuck_out_tongue:

no chyba powinno bo to dla dobra forum :smiley:

Jezęli te kilometry byłyby na podstawie rzeczywistych przejechanych kilometrów(co jest niemożliwe), to nie wiem, jaką rangę miałbym za 24000km :lol:

A tak serio rzecz biorąc, to trzeba na simonie wymusić zmianę Admina, albo nadanie nowego :wink:

Simon to pała i na forum już dawno nie stała JOOOŁ !

Dywer, że niby mnie chcesz zmienić ? :smiley:

KruczeK, w sprawie zmian nie masz nic do powiedzenia ? Moze rzeczywiscie by się zmiana przydala :smiley:

Po co nam taka ciapa, co nic nie robić :smiley: Zastanów się dobrze :wink:

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Moze zrobić nabór na dodatkowego admina co by coś robił ?:smiley:

A co ja niby mam tu zmieniać ?

Gdyby nie ja to już dawno byście nie mieli gdzie pisać, a forum zarosło by chwastami.
Niewdzięcznicy.

Ja mogę być drugim adminem. Myślę że mógłbym zrobić dla forum dużo dobrego i pożytecznego.

KruczeK, Nie mowie ze nic nie robisz ale ty masz juz 21 lat pewnie prace itp. A tu by ktos się przydal co by realizowal nowe pomysly co ma duzo czasu i by wymyslal cos nowego :smiley:

KruczeK, dzięki temu, że nc nie robisz, to to forum się jeszcze trzyma :stuck_out_tongue:

Kowal napisał:

Ja mogę być drugim adminem.



hahahahah

bez sensu żeby tu cos kombinować, trzeba trzymać tylko porządek i nie ma sensu grzebać

ja juz wam mówiłem dlaczego to forum się nie rozrasta

dopuki simon leje na nas ciepłym siuskiem to tu się nic nie zmieni :)

jak by zaczeły się jakieś testy opisy itp jak kiedys to tu by była masa ludzi

Ale opisy i testy nmoze kazdy uzytkownik robic :slight_smile:

ale to musi byc profesjonalnie zrobione a nie np taki kowal zacznie wychwalać że jego dt jest tka i owaka i tyle i tyle pali :smiley:


porównania wydechów cylindrów , itp itd na to trzeba mieć pieniądze i czas itd