Zmiany na forum ?

no tak :smiley: Ale kazdy moze zrobić test swojego moto i go opisac jak się prowadzi i wgl bo na pewno innymi sprzetami jezdziliscie i mozecie porownac np nsr z cbr albo rs :stuck_out_tongue:

No ale żeby porównać to nie wystarczy wziąć od staśka cebre, przejechać się do sklepu i spowrotem.
Trzeba jeździć jednak trochę dłużej.

no kurcze ale ;D tak po 5km jak się przejedziesz to juz czujesz zawieszenie pozycje za kierownica osiagi :smiley:

Jak już tak drążymy i wkurzamy Kurczaka to ja też chce:

No ale to musi być rzetelne, a nie, że taki Dywer napisze, że mu Kymko pali 2L na 100 i co :smiley:

RudY napisał:

że taki Dywer napisze, że mu Kymko pali 2L na 100 i co


A dupa psia, bo według najnowszych badań pali 3,63L/100km w cyklu miećszanym i 3,45L/100km w trasie :P

no to co panowie kazdy pisze o swojej maszynie ?:smiley: i na których jezdzil moze ?

i kto to doda do strony jak admina nie maż

Kruczek ma admina ? Czy on ma jakos mniej mozliwosci ?

on ma admina na forum nie na stronę

To niech zrobi “speszjal dział” i będzie dobrze :slight_smile:

Wino, jezeli ma do forum to w panelu admina powinien mieć ustawienia portalu i wszystko :smiley: Przynajmniej jest tak na darmowych forach co się tworzy :smiley:

Kurczak str głowna to co innego niż forum

forum to tak jak by inny strona internetowa tylko na js.pl jest idnośnikt do forum

kruczek na js widzi to samo co my

a :smiley: bo jak zakładałem to ta glowna strona to się zwie portal w panelu i tak można zarzadzac :stuck_out_tongue:

Sam portal będzie zarządzany z innego poziomu, a tu na forum jest phpBB i tu jest osobno wszystkie konta i w ogóle cała baza jest osobno :wink:

Dupka cycki … wrona już tam coś ogłaszał jakiś konkurs chyba kiedyś i nikomu się i tak nie chciało pisać :stuck_out_tongue_winking_eye:

a :smiley:
ja bym chetnie napisal cos xd

to napisz ja też cos niedługo zmontuje

My best product place
plac
zabawa

[ Dodano: 14-11-2011, 19:15 ]
Lots of people like this <a href="http://www.myweddingphilippines.com/weddingforum/index.php?action=profile;u=130292">place zabaw dla dzieci</a> <br /> <br /> [ Dodano: 14-11-2011, 19:16 ]<br /> Lots of people like this zabawa
plac zabaw
place

[ Dodano: 14-11-2011, 19:16 ]
Check plac

[ Dodano: 14-11-2011, 19:23 ]
Should to have it place zabaw

i własnie dlatego jestem ku.rwa za powitalnią !!

zminimalizowało by to problem botów

A ja mam pytanie- kiedyś fajnie było (chodzi o stronę “Jednoślad”) a teraz nic się nie dzieje z tamtą stronką. Pytanie- czemu tak ktoś zaniedbał? Osobiście już kibla nie mam ale czasem odwiedzam różne stronki skuterówe i patrzę co się dzieje :slight_smile: .

niestety pan simon obsiusiał nas ciepłym moczem (administrator), pojawił się jakieś pół roku temu na forum , pisał o wielkich rewolucjach , ale jak szybko się pojawił tak szybko zniknął. Mówił że nie ma czasu bo ma rodzine itp , ale pewnie to nasza wina , bo jak zaczelismy ciskac ze nic się nie dzieje ze nas źlewa to żeczywiscie nas olał. TO forum istnieje jescze tylko pewnie dlatego że on oplłaca domene jednoslad.pl bo nie chce jej sprzedac bo juz jest w chuuuj warta i ciagle zyskuje na wartosci