Zmiana felg w skuterze

Factory maja P/G silnik. Wszystkie SR’ki maja 13tki. Tylko te starsze maja beben na tyle jeśli tego szukasz i sa gorzej dostepne bebny tylnie.

nie no ja mam 2 tarcze

to aerox i od sr i nie będziesz mial problemu ze znalezieniem od sr bo na tarcze duzo sprzedaje. Tylko patrz zeby byly do minarelki bo srki mialy p/g morini mina ;D

mam pytanie od jakich skuterkow bd pasowac fele do neosa bo raczej niema takich felg jak sąw roxe tylko ze na tyle z bembnowym chamulcem

Są, od roxa setki miały bęben, ale nie wiem czy felga przypasuje.

Kowal napisał:

od roxa setki miały bęben



roxowe bęben??

wiem że od sr ci podejdą 13" ale uważaj żebyś nie kupił tylnej feli od sr'ki z morini bądź p/g bo tam przełożenie ma inne ząbki

wrona, te od roxa 100ccm miały bęben z tyłu ale nie wiem czy takiej samej średnicy co w 50ccm :wink:

Myślę że tej samej, bo to był silnik minarelli normalny. Znajomy nawet miał karter od roxa setki, wstawił do CPI (minarelizacja skuterka) i koło od joga ma.

to by mi pasily fele od roxa 100 tylko ze jakos niewidzę takich na allegro ;p a tu katanka ;p po tunie optycznym http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/Katana_AY_50/75323

mam Kingway Arrow 2008 tylna felga na bębnie 13/3,5 , opona 130/60 uległa awarii i nigdzie nie mogę kupić nowej ani używanej felgi może ktoś wie od jakiego innego modelu będzie pasować serwisie też nie mają podobno wrzesień-pażdziernik mają być dostępne ale to tylko podobno z góry dzięki jeżeli ktoś coś wie na ten temat

[ Dodano: 25-08-2011, 13:10 ]
odnośnie powyżej tej felgi do Arrowa zapomniałem dodać że ma ona 18 frezów

Może poszukaj podobnego kingwaya (albo też Arrowa) na części na allegro i stamtąd kup …

Tak to jest z chińskimi sprzętami :slight_smile:

dobra wskazówka poszukaj podobnego Kingwaya a który to ? Już szukałem na allegro i nic dlatego piszę tutaj może ktoś ma więcej informacji niż ja

[ Dodano: 09-09-2011, 13:41 ]
no niestety nie pomogliscie ale dla ciekawskich powiem ze dopasowałem z innego kingwaya czyli Kingway Yarox pasuje do Kingway arrow tyle że założyłem 12 cali i nowa opona oczywiscie 12-stka bo 13 cali niestety nie ma pasuje jak ulał nara

jakie felgi pasują do routera bassaż

cinek707, pewnie od każdego chinola ale nie tjuninguj i tak nikt nie zauważy chinol to chinol

mam pytanie. jakie felgi by weszły do keewaya hurricane.od roxa czy sr

na tył cieżko żeby weszła ci roxowa bo jest tylko na tarcze chyba ze tył przerobisz se na tarcze, są bębnowe ale to od roxa 100cc i i maja inny wieloklin, od sr ci podejdą ale uważaj bo są 3 rodzaje felg wyglądaja tam samo ale są do róznych silników p/g minarelli i morini , tobie podejda te od miny , bo keeway to podruba miny.

na przod , nie wiem czy wejdzie ale chyba tak a jak nie to musiał bys dac lagi od sr

ale tam tez jest tarcza

[ Dodano: 10-11-2011, 21:57 ]
jak na allegro w niej tez jest tarcz a od roxa mocowana na 3 śruby

[ Dodano: 10-11-2011, 22:07 ]
ogólnie chodzi mi o to bo mam zrobione nadkole i chujowo wygląda z tak cienkim kołem i chce szersze jak można do nawed od cpi albo od czegos tylko grubsze

a nei wejdzie ci poprostu na tył jakis grubszy laczek npp 130 ?? albo kup felge 12" od jakiegos innego kałeja

Na przód kiedyś Siwy miał od czegoś markowego felge w hurricanie , ale jak miał zrobine to nie pamiętam , tak poza tym mam na sprzedaż felgi z oponami do keewy-a focusa :stuck_out_tongue:

kamil102 napisał:

Na przód kiedyś Siwy miał od czegoś markowego felge w hurricanie



mał od aprilli sr :P

tylko trzeba pamiętać zeby na tył było minarelli bo ja kiedyś nie wiedziałem i kupiłem na morini :P