Zmiana felg w skuterze

nie wiem jak na przod ale na tył na pewno nie bo ty masz bęben a w roxie jest tarcza

a nie ma roxa z bębnem???


a jak bym założył tarcze i zacisk… ale mocowania pasuje???

Jest rox 100 z bębnem.

[ Dodano: 10-06-2009, 22:27 ]
A na zacisk nie masz w karterze macowań.

Kowal napisał:

Jest rox 100 z bębnem.



On ma zupełnie inny bęben :) raczej nie podejdzie

jak chcesz 13" to zamontuj felgi od aprilki sr 1994 albo od nowszej budy tylko wersja www

no to popatrze jeszcze za tymi od aprilki
ale te od roxa właśńie mi się super bodobaja, zawsze przecież można dorobić mocowanie na zacisk

Siema jakie pójdą największe felgi/koła do vapora, który ma seryjnie 10" ??

vapor ma przecież krotki karter wiec nie podejda wieksze jeśli zmieńilbys kartery na te np od koyota to 12-13 moglbys wlozyc

a w Peugeocie Zenith da się 12’ założyć?? Znalazłem w necie jak typ do buxy założył dwunastki. Dałbym link do tematu ale nie wiem czy mogę bo to z innego forum

zobacz czy masz miejsce w karterze jeszcze i będziesz wiedział

a czy od aprili sr na wtrysku wejdzie felga tylna bez przerabiania do f12??

Jakie kolo wejdzie do przodu do focusa bo mam zmieniony silnik na minarelli i z tylu mam felge roxa wypolerowana, a tej keewayowskiej z przodu nie da się wypolerowac bo rdzewieje

Jakbyś się pobawił to wpakujesz felę od roxa na przód.

jasiu, tam są morini albo piaggio

a czy od aprili arei bo tam jest min hor tylko że ten wahacz

Co ty, nie wejdzie. Przy przedniej feli nie ma znaczenia jaki silnik.

ja wsadziłem do bws’a felgi od joga 12’', tyl podeszedł bez problemu, ale przód już nie, z początku założyłem bez tarczy to felga wadziła o zacisk, i musiałem go odkręcic, później założyłem tarcze i musiałem zrobić z mega mocnego płaskownika adapter, a o to efekt :slight_smile:





to w jakich skuterach są felgi 13 z silnikiem minarelliż?

aerox, sr i to by było chyba na tyle…

ale które Sr?? w starej budzień a factory jaki ma silnik??