Zipp Quantum - warto kupić?

niewiadomo jaki się mu trafi :)

Zwróć uwagę na Benzera Indianę lub Benzera Barneta. Jakościowo lepsze od marketowych odpowiedników, a cenowo lepiej niż Zippy. Zwłaszcza Barnet jest wygodny z uwagi na profil kanapy. W Zippie odpowiednik Barneta to Zipp Quantum RS.

W lubsku mam sklep VISIO Iga Iwaszkiewicz. Ponoć sprzedają skutery Kymco i ponoć mają Agility 50 4T. Na dniach chyba się przejadę i zobaczę jak to w realu wygląda i jak się siedzi. Może jakieś bonusy mają w zestawie. Jeśli nie to na allegro w tej samej cenie mają i kask i blokadę na tarczę. Tylko te 4k PLN. No jakby nie było o te 500 dla mnie za dużo.

A co powiecie o tym cudzie techniki rodem z polski a wykonaniem z CHRL:-). Z wyglądu nawet ciekawe. Podobne do Quantuma, ale cena tylko 100 złotych mniejsza niż Kymco. Jednak Kymco Agility może być dla mnie za małe.

http://www.junak.com.pl/skutery/podglad/607

Trochę inny kształt plastików, poza tym, praktycznie to samo co quantum. Z tym, że model, który wskazałeś to 2t

Jest też 4t

Dalszą dyskusję na temat wyboru jednoślada umieściłem w innym, lepiej do tego nadającym się dziale.