zipp basic gaśnie podczas jazdy lub zwalnia do malej predkosci prosze o pomoc

a jak sa nadpalone gniazda zaworuw to co musze wymienic ??

z tego co piszesz to najlepiej cały skuter wymień na nowy :)a jeśli do tego masz sentyment to zainwestuj troche kasy i jedź do dobergo serwisu,bo do sezonu nie wytrzyma,a tak jak pisał Kapuchon jesli sie nie znasz to sam nie zrobisz.
Nie wiem co musisz wymienić,ja troche wiem,ale nie jestem mechanikiem niestety.A może się mylę co do moich stwierdzeń?

tzn on ogolnie jest pojebany a z tymi czarnymi kropkami na blotniku to juz z rok mi gdzies chodiz i wgl do tej pory sprawowoal sie zajebiscie :Dtylko teraz z tym przerywaniem mu cos odejbalo mysle ze jak wyreguluje zawory to bd dobrze :D stary wruci jutro to mi to sprawdzi on sie na tym zna to powie co mu dolega :D

wiesz,że coś chodzi rok bez awarii nie znaczy,że nie mogło się cos spier...,to tylko maszyna niestety.Zbadaj go i napisz co mu dolegało,bo jestem ciekawa czy coś z tego co pisałam :)

heh napisac napisze tylko niewiem kiedy bo troche z kasa hujowo stoje :) dobrze by bylo zeby tylko trzeba bylo zawory wyregulowac :D

Nio:)wiem jak to jest,sama kiedyś jeździłam na Kymco ZX50 które było totalnie zajechane(pierwsza maszyna) teraz mam nowy Kymco Vitality i jak narazie nic do niego nie dołożyłam:)

no ja do tego od 3 lat nic niewlozylem dopiero teraz cos mu odjebalo :D

Właśnie nic nie jest wieczne:)

Oj fakt, nic nie jest wieczne...ja w swojego Nexxona 2,5 letniego władowałem już chyba z 1000zł żeby jakoś znów zaczał jeździć porządnie i żeby był znów sprawny....a na tym niestety nie koniec, ale cóż prawda jest taka że nie dbałem zbytnio o niego, przejeżdziełm całe 2 poprzednie sezony i 2 zimy i teraz przyszedł czas na renowacje bo zaczał nie domagać

koledzy jak wyjelem ta igliczke od ssania z gaznika i zaczlem krecic skuterem to ona powinna sie wysunac nie jak by byla dobra ?a jak nie bylo zadnej reakcji tzn ze jest zla tak?

Aby sprawdzić czy moduł ssania działa prawidłowo musisz odkręcić go z gaźnika, położyć na ziemi i zmierzyć ile iglica wystaje z korpusu a następnie podpiąć jak bezpośrednio do akumulatora( biegunowość nie ma znaczenia ) i po 3-5 min sprawdzić czy i ile iglica się wysunęła. Najlepiej podłożyć obok miarkę i patrzeć czy wychodzi czy nie. Jeśli nie to moduł ssania padnięty a jeśli się ruszyła to jest ok.

Pisałam o tym kilka wpisów wcześniej.Szydlos chyba słabo czyta to co tu piszemy :)

jo i jest po przycierana zdeka ona :(